320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaks mängu on veel minna, kuid siiski võib öelda, et hooaja teisel poolel oleme enda kaitsetöö paremini tööle saanud. Tänase seisuga oleme lasknud endale lüüa 42 väravat - 26/16 - mis on palju. Oma 10-15 väravat liiga palju. Kui me veel ägedad olime, siis lubasime vastastel enda võrku panna - 08/09 27 väravat, 07/08 28 väravat ja 06/07 27 väravat (tra, Rafa üldse ei viitsinud kalkuleerida).
    Nüüd oleks muidugi hea võrdlusmoment, kui nendel aastatel hooajad pooleks lüüa... anyone?

    Esimesel poolel sisse imetud väravad võib suuresti panna uue süsteemiga harjumise süüks - BRi kaitseliin mängib kõrgemal (üks tarkpea oskas väita, et suisa 9 m kõrgemal, kui KD all) ning (kesk)kaitsjad käivad tihedamalt positsioonist väljas.
    Skrtel ei suutnud harjuda/kohaneda ning sellepärast toodi mängu Carra, kes sai aru, mida peab nüüd platsil tegema ja oskas juhendada + hirmutas nii mõnelgi vennal pissi püksi.
    Eks nüüd ole näha, kas Skrtel saab aru, mida temalt nõutakse. Kelly ja Wisdomi näol on meil väga korralikud back-up'id olemas ja Coates... raske temast midagi arvata. Ehk siis uut keskkaitsjat ei pruugi suvel tulla, mis ei tähenda, et kaitseliin (s.h. kaitseorientatsiooniga mängija) täiendust ei saa... siis oleks pahasti. Ennekõike pean siis silmas Lucase suuremat venda
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Selle hooaja Warrior vormid on ülisitast materjalist! 2 korda pesus käinud ja krdi pekkis materjal kole ja kogub nagu tolmu, samas 2009a Adidase vorm on siiani nagu uus !! 100 korda kantud ja pestud! Adidas on ikka Adidas ja Warrior on ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kaks mängu on veel minna
        The "nothing to really fight for" games, seega kõik alamänginud mehed platsile!!! Tehku imesid.

        Kommentaar


          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ballackud. Mis temperatuuriga pesed? adidasel oli lubatud 40 kraadi, Warrioril 30 kraadi. Olen aasta jooksul mitmeid kordi kandnud ja pesnud, ikka nagu uus.
            Ei tea 30 v 40. Materjal on hoopis teine. Adidas nagu läigib ja see on matt, see lilla third kid, valgete varrukatega. Nagu liivapaberiga oleks nyhitud riiet. Originaal 35 naela. Liverpoolist toodud

            Kommentaar


              Küllap see karistus selle eest ole, et üldse tolle kolmanda vormi julgesid endale soetada.

              Kommentaar


                mhmh

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Esimesel poolel sisse imetud väravad võib suuresti panna uue süsteemiga harjumise süüks - BRi kaitseliin mängib kõrgemal (üks tarkpea oskas väita, et suisa 9 m kõrgemal, kui KD all) ning (kesk)kaitsjad käivad tihedamalt positsioonist väljas.
                  Minu vana aju mäletab sellest hooajast meeletult palju sisse lastud väravaid standarditest. Laiskvorstina esireas Glen, kes lubamatult palju eksis oma mehe markeerimisel. Kui keegi suudaks mingit sellekohast statistikat välja tinistada oleks lahe.

                  Kommentaar


                    Kaitsjad ja kaitsva iseloomuga keskpoolikud on tootnud sel hooajal olulisel määral söödupraaki. Süüdistava sõrme viibutaks ka selliste meeste nagu Allen, Leiva, Henderson suunas. Statistikat teadmata tundub, et palju väravaid on meile löödud just selle praagi tulemusena.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Minu vana aju mäletab sellest hooajast meeletult palju sisse lastud väravaid standarditest. Laiskvorstina esireas Glen, kes lubamatult palju eksis oma mehe markeerimisel. Kui keegi suudaks mingit sellekohast statistikat välja tinistada oleks lahe.
                      Yes-yes. Ma pidasin silmas rohkem seda, et uus keskkond* ja sellega harjumine on pigem probleemide allikas. On ju siiski kaitsetöö paremaks läinud ning laias laastus võib öelda, et mängijad pole muutunud. Küll aga on mõned vennad näinud nelja aasta jooksul nelja manageri – ime pole, et kruvid logisevad. Ja kui Skrtel saab enda sita korda (ehk saab sellest viimase kahe mängu jooksul aimu), siis you know my deal yo!

                      *Lühidalt - uues keskkonnas on keskkaitsjad enam-vähem äärekaitsjad. Kes platsil on viibinud, see peaks mõistma, kui suur muutus see on. Pikemat möla praegu välja ei pigista. Sry.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Polegi ime, et just hooaja algul neid prohmakaid nii palju tuli. Brendan alustas kohe taktikaga, kus liinid hoiti väga kõrgel ja surus lühisöödud-iga-hinna-eest värki isegi rangemalt peale kui hooaja teises pooles. Läks aega natuke harjuda (ja siiamaani harjutakse), kuid peaks Carrat kiitma, vanale koerale ikka veel sai uusi trikke õpetada. Keskpoolikkaitsjatest loodaks, et Lucas suudab suvega kindlust-vormi tagasi saada, vigastus oli ikkagi nii tõsine, et mõjutab vabalt tervet hooaega. Loodaks veel Kelly taastumist, sest Glenile on hädasti konkurentsi vaja.
                        Ja ärgu lihtsalt ostku Ashley Williamsit.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Ja ärgu lihtsalt ostku Ashley Williamsit.
                          Miks mitte? Williamsit hinnatakse liiga üheks paremaks kaitsjaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                            Miks mitte? Williamsit hinnatakse liiga üheks paremaks kaitsjaks.
                            Wigani vastu ta küll midagi väga erilist ei paistnud, suur kala väikses tiigis. Augustis juba 29-aastane veel peale kauba, rääkimata suurest hinnasildist mis kaasneb Briti päritolu tõttu.

                            Kommentaar


                              Williams on minu jaoks hetkel liiga parim ja 28 pole keskkaitsja kohta väga hull + tegu on lfc fänniga. Väheke noorem tegelane oleks mõnes mõttes isegi kehvem valik, kuna ma näen Kellys ja Wisdomis meie tulevast keskkaitsepaari.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Praegu käimas siis mäng Fulhamiga, kus kumbki pool väga mängida ei viitsi. Üks jube pehme värav Fulhamile, kohe kena kontrakoll Sturridgele. Aga see on ka kõik, muud midagi väga juhtunud pole. Poolaja alguses hoidis Pool palli korralikult, aga ei tehtud sellega midagi. Poolaja teine pool käis Fulhami taktikepi all.

                                Koosseis on ka selline eksperimentaalne 3-5-2, kus vasaku wingbacki rolli mängib downing ning teise ründaja kohta täitab Coutinho.

                                Liverpool: Reina, Johnson, Downing, Wisdom, Coates, Carragher, Lucas, Henderson, Shelvey, Coutinho, Sturridge Subs : B Jones, Enrique, Assaidi, Borini, Suso, Coady, L Jones

                                Kommentaar

                                Working...
                                X