320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minupoolest roheline tuli Suarez Reali, natukene kopp on ees tema lollustest. 8 mängu peab vahele ka jätma. Kuna Real tahab, siis tuleb julm raha ka kysida. Kõik oleneb rahast

    Kommentaar


      Algselt postitas Graeme Vaata postitust
      Kui Sportland samamoodi äri teeb nagu Liverpool viimasel ajal siis vist jääb see maailm neil vallutamata.
      Ja paistabki,et maailm jääb vallutamata

      Kommentaar


        Suarez võiks ainult, siis minna kui me ostaks sama või parema tasemega ründaja. Minu arvates, pole seda sidet olnud kellegi Suarezega nagu Torresega oli.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          Minupoolest roheline tuli Suarez Reali, natukene kopp on ees tema lollustest. 8 mängu peab vahele ka jätma. Kuna Real tahab, siis tuleb julm raha ka kysida. Kõik oleneb rahast
          Suareze puhul räägitakse mingist väljaostuklauslist mis olevat 40-45M naela vahel, seega sellest "julmemat" natuke raske küsida. Mängukeeld kehtib veel 6 mängu kohta.

          Kommentaar


            45 milku eest võib minu poolest küll minna. On head tööd teinud, veidi ehk oleks kahju, aga loodetavasti suudetaks selle raha eest noort talenti sisse tuua. "Suur plaan" on siiski veel paar aastat toores meil .

            Kommentaar


              Kui Reali on minek, siis nad võiksid Bena meile anda, et ta saaks Coutinho sööte ops-ops võrku lükata. Tehnjarr rsk.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kui Reali on minek, siis nad võiksid Bena meile anda, et ta saaks Coutinho sööte ops-ops võrku lükata. Tehnjarr rsk.
                Benayouni mängijaõigused ei kuulu Realile.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Ta mõtles ma arvan Benzemat.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    The Anfield club have also made an offer for Sevilla's highly-rated attacking midfielder, Luis Alberto, although that transfer is complicated by his current loan deal with Barcelona. The 20-year-old is on a season-long loan with Barcelona's B team and the Spanish champions have an option to make his move permanent before the end of June. That has not deterred Liverpool from submitting a bid to Sevilla and putting themselves in prime position to sign Alberto should a move to Barcelona fail to materialise.

                    Guardian kirjutab. Kas keegi on seda Albertot kunagi mängimas näinud?
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Daamid on jätkuvalt tublid.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Nende daamidega peaks juuni kuus paar Eesti neidugi treenima minema
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Nagu ma aru saan, siis Valdes ei lähe see suvi kuhugi ja ilmselt ka siis Reina jääb paigale.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Nagu ma aru saan, siis Valdes ei lähe see suvi kuhugi ja ilmselt ka siis Reina jääb paigale.
                            Valdez Monacosse ei lähe ?

                            Kommentaar


                              taunid http://media1.sulia.com/static/user_...4-fc05ccaa1e1e

                              Kommentaar


                                Ei teagi kas nutta või naerda, aga mingi info põhjal on Alex Pearce Liverpooli mängija.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X