320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Eilses reservide mängus oli näha, et poisid on väsinud ja mängisid tujutult. Samas parim tulemus väga tugeva ManCity vastu üle pika aja. Kas mitte viimane kaotus polnud 5 või 6 null?

    James Smith on saanud tõesti uue mineku. Eelmine hooaeg lõppes tal ju katkise jalaluuga ning valgus hakkas tunneli lõpus kustuma. Paco nihutas Smithi aga keskelt vasakule ja häid tulemusi ei tulnud kaua oodata.

    Mõnusalt jõuline ja samas ka kiire. Mine tea, äkki väike flick peagi ka põhis. Pre-season mängudes on alati reservide tublimad mänguaega saanud (Zak Whitbread, Potteri esiletõus, Warnock).

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Kas mõni kaastoetajatest on osalenud LFC kodulehel Liverpooli läbi aegade parimate mängijate valimisel? Mina tegin oma raske TOP 10 valiku ära - ehkki tunnistan, et aega, mida ise ei ole kaasa elanud, on pea võimatu adekvaatselt hinnata.
      Aga selline mu valik oli:

      1. Kenny Dalglish
      2. Billy Liddell
      3. Ian Rush
      4. Emlyn Hughes
      5. Alan Hansen
      6. John Barnes
      7. Kevin Keegan
      8. Jan Mölby
      9. Jamie Carragher
      10.Robbie Fowler

      Väga pikalt mõtlesin veel järgmiste tegelaste üle, aga välja nad jäid seekord: Roger Hunt, Steve McManaman, Bruce Grobbelaar, Phil Neal, Ian Callaghan, Steven Gerrard.

      Hooaja parimaks mängijaks valisin Jamie, parimaks nooreks Paul Andersoni.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        selle carragheriga peab sul küll mingi hingesuguluse kiiks või midagi sarnast olema. minevikumeestega on alati natuke keeruline võrrelda mistõttu ma neid ei puutuks, aga carragher enne gerrardi? imelik.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas rohelineKonn


          selle carragheriga peab sul küll mingi hingesuguluse kiiks või midagi sarnast olema. minevikumeestega on alati natuke keeruline võrrelda mistõttu ma neid ei puutuks, aga carragher enne gerrardi? imelik.
          Kumb oli olulisem mängija Meistrite Liiga finaalis? Minu jaoks pole küsimustki.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas mcnamara


            Algselt postitas rohelineKonn


            selle carragheriga peab sul küll mingi hingesuguluse kiiks või midagi sarnast olema. minevikumeestega on alati natuke keeruline võrrelda mistõttu ma neid ei puutuks, aga carragher enne gerrardi? imelik.
            Kumb oli olulisem mängija Meistrite Liiga finaalis? Minu jaoks pole küsimustki.
            Niimoodi ei saa asju võrrelda ju. Carragher munas CLi finaalis Milani teise värava puhul sama palju kui Traore. Samas tema teine poolaeg ja lisaaeg oli midagi muud. Gerrard lõi avavärava ja teenis penalti millest sündis meie kolmas. Näitas, et on maailma parim paremkaitsja ka veel Samas Carra kompromissitu Liverpooli-armastus teeb temast vist hetkel armastatuima mängija Pooli koosseisus.

            Mõte selles, et üht mängu, millest tegelikult 30% Carral ei õnnestunud just kõige paremini, ei saa olla ilmselgeks põhjuseks teda nimetada Gerrardi ees sellesse Top 10sse. Ma saan aru, mida sa tema nomineerimisega mõtled, kuid su põhjendus kolmandale osapoolele on veits imelik, muud midagi
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Ma seda Top 10 ei suutnud/viitsinud lokeerida. Küll aga andsin hääled vastavalt:

              Player of the Year - Pepe Reina
              Young Player of the Year - Paul Anderson
              Best Performance at Anfield - vs Everton
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas Sajets
                Mõte selles, et üht mängu, millest tegelikult 30% Carral ei õnnestunud just kõige paremini, ei saa olla ilmselgeks põhjuseks teda nimetada Gerrardi ees sellesse Top 10sse. Ma saan aru, mida sa tema nomineerimisega mõtled, kuid su põhjendus kolmandale osapoolele on veits imelik, muud midagi
                Sul on õigus muidugi. Aga samas ei saa ma sinna midagi parata, et ma Carrat väga kõrgelt hindan. Ta esindab tänase Liverpooli parimaid külgi minu jaoks ja sellepärast on ta selles esikümnes. Just kui tänase \'pooli esindaja. Kümne aasta pärast võib täiesti olla, et Gerrard on palju kõrgemal.
                Kui seda teemat siin natuke alguse poole vaadata, siis ei hinnanud ma Gerrardi ka selle hooaja alguses piisavalt. Aga selle ühe hooajaga on tema väärtus minu silmis mõõtmatult tõusnud. Ja ilmselt aasta pärast ta mul sellisesse TOP10-sse juba kuuluks.
                Hetkel tegin sellise valiku.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Mind üllatab McNamara puhul see ,et Owenit isegi ei mõelnud oma tabelisse ,Sajetsi puhul see muidugi ei oleks üllatav!
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Tunnistan, et Owenit ma tõesti tõsiselt ei kaalunud. Esikümnest ta mul kaugel poleks muidugi. Aga tundus õige keskenduda peamiselt meie kuldajastule seda nimekirja koostades.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Akadeemia kunagise tulevikulootuse Ritchie Partridge\'i karjäär jätkub kurvalt - Sheffieldis ta end maksma panna ei suutnud ja Öökullid lasevad ta hooaja lõppedes vabaks.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas mcnamara


                        Akadeemia kunagise tulevikulootuse Ritchie Partridge\'i karjäär jätkub kurvalt - Sheffieldis ta end maksma panna ei suutnud ja Öökullid lasevad ta hooaja lõppedes vabaks.
                        Vähemalt on selgeks saanud see, et temast meie parema ääre probleemi lahendajat ei oleks saanud, nagu mõned on romantiliselt taga igatsenud ja tema lahti laskmist kahetsenud.
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas reed


                          Mind üllatab McNamara puhul see ,et Owenit isegi ei mõelnud oma tabelisse ,Sajetsi puhul see muidugi ei oleks üllatav!
                          Juba ründele orienteeritud mängijatest oleks temast eespool Fowler, Rush, Dalglish, Keegan, Hunt, Liddell, kui nimetada mõned. Lisaks sinna veel nii mitmetki keskvälja mehed, kaitsjad ja 3 väravavahti (Scott, Clemence ja Grobellaar). Siis ei mahuks pisike juudas isegi mitte TOP20sse mul.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Mina muidugi olen alles nii värske pooli toetaja ,et ei ole mängimas näinud kahjuks osasid ründetuusasi keda mainisid ,seega ei saa ma neid võrrelda Maikiga ,kuid Owen on mulle küll unustamatuid hetki pakkunud ,et top 20 sse mahuks ta ikka jube kindlasti !
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                              Algselt postitas reed

                              Mina muidugi olen alles nii värske pooli toetaja
                              ära üldse pabla, jänkujutal saab 25 mai ka alles aasta täis.
                              Äkki lõpetaks selle üksteisemõnitamise ära sellel alusel, kui kaua keegi toetanud on ja miks. Elisha Scotti pole meist keegi isegi ekraanil mängimas näinud ja 20 aastat \'pooli kaitsetalana mänginud Donald McKinley\'st pole klubi kodulehel isegi mitte fotot, ainult joonistus.
                              Keegi meist ei suuda objektiivselt nende meeste ja paljude teiste panust hinnata. Pole siin kellegi valik lõplik tõde nagu aamen kirikus.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Järgmine aasta Fowler Poolis !

                                Fowler to sign new Liverpool deal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X