320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need sigrimigri särgid võivad Lõuna-Ameerikas või Aasias isegi peale minna. Ma loodan.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Ise ehitate noort meeskonda ja siis täieliku vastandina sellised retro särgid. Nagu kari hipstereid.

      Kommentaar


        Poole tunni pärast Henderson, Shelvey ja Robinson vs Borini. Wisdom istub esialgu inglaste pingil.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Hey! I just met you, and this is crazy, but where's your hair gone? Jonjo Shelvey!
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Hey! I just met you, and this is crazy, but where's your hair gone? Jonjo Shelvey!
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Hetkel veel meite nimekirjas LS lõi vahepeal ühe värava ja ma olin esmapilgul üsna üllatunud, et ta löögi sooritas, sest ma ootasin väikest draamat.

              Vidio:
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Shankly 100 pidustuste raames sõbrustatakse Prestoniga 13. juulil. Ülejäänud suveprogramm on ka päris tihe juba. Dublinis mängitakse Celticuga.
                Liverpool will play at Deepdale just days before they start their pre-season tour in Jakarta (July 20), Melbourne (July 24), Bangkok (July 28), Valerenga (August 7) and Dublin (August 10).
                The Reds will also play Olympiacos in Steven Gerrard's testimonial match at home on August 3.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ma vaatasin kah et päris tihedaks on programm aetud. Juuni lõpuni puhatakse. Juuli alguses kogunetakse taas ja läheb kütmiseks. Samas eelmine hooaeg oli 4 pre-season sõpakat + euroopa liiga vs Gomel. Hetkel samuti 6 mängu, et katki pole midagi.

                  Kommentaar


                    amXqOXd_700b_v1.jpg

                    Huuh mis särk.

                    Kommentaar


                      Sturridgit lubatakse umbmääraselt hooaja alguseks tagasi
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Chelsea teemas aetakse lolli juttu jälle. Tooks Torrese mingi kümne milkuga tagasi ja Mata ka, kui neid juba 'offloaditakse' nii tuugalt? Säilitaks hamstri ka ja teeks Tottenhamil juba elu ebamugavaks.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Chelsea teemas aetakse lolli juttu jälle. Tooks Torrese mingi kümne milkuga tagasi ja Mata ka, kui neid juba 'offloaditakse' nii tuugalt? Säilitaks hamstri ka ja teeks Tottenhamil juba elu ebamugavaks.
                          Kas 10m Torres oleks väga halb ?

                          Mina arvan, et sellise summa juures oleks okei. Kindlasti oleks tore fännidel Suarez-st ja Torres-st koos mängimas näha. Sellise ründepaariga vōib väga paljugi korda saata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Kas 10m Torres oleks väga halb ?

                            Mina arvan, et sellise summa juures oleks okei. Kindlasti oleks tore fännidel Suarez-st ja Torres-st koos mängimas näha. Sellise ründepaariga vōib väga paljugi korda saata.
                            Selle võtsin suht puusalt tegelt. Kui Roman oma lemmiksärgimüügimeest üldse ära tahab anda, siis vast ikka vähemalt üks kümnekas sinna summale otsa panna, ei? Aga noh. See on utoopia nagunii. Kui mõelda, siis sellest õnnetusehunnikust saadi üle mõistuse hästi lahti. Ei maksa enam vist rohkem tegemist teha. Parem kui Borini muidugi. Aga kes poleks.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Mata võtaks küll.

                              Kommentaar


                                Rägbis pääseb pagan küll hammustamisest puhtalt.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X