320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    !!!!!

    Kommentaar


      Kohalike elanike jõhker kodudest väljaajamine läheneb lõpule. Staadioni laiendamine algab seega loodetavalt aastal 201x, mitte 202x.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ei tule Torres enam tagasi siia auku, ta tahab tiitleid võita. Sellepärast ta ära läkski, halloo!

        Kommentaar


          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          Ei tule Torres enam tagasi siia auku, ta tahab tiitleid võita. Sellepärast ta ära läkski, halloo!
          Torres on nii pask, et väga vaevalt üldse temast keegi praegu huvitatud on.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            The Reds discovered on Friday that the agents with whom they had been negotiating Aspas’ transfer from Celta Vigo were not his contracted representatives.

            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Torres on nii pask, et väga vaevalt üldse temast keegi praegu huvitatud on.
              Jep. Chelsea teemas aetakse lolli juttu jälle. Üks patsaan legit nuttis, et äkki tuleb Cavani ja mis siis Torresest saab. Ei no tere hommikust onja. See on nagu et ärgem ostkem venelastelt Studge'i. sest mine tea, kuhu Borini siis mahub. Veits kehvem aint. Aga vastuseks Redmani eeldusele. siis pakuks, et vana sõber Rafa raudselt on ja sinna teda proovitaksegi seebitada.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Torres on nii pask, et väga vaevalt üldse temast keegi praegu huvitatud on.
                Selge, nüüd siis tean ka. Torres on pask. Tänud.

                Kommentaar


                  Mul küsimus ehk keegi saab aidata. Mul oleks vaja natuke põhjalikumat ülevaadet hooaegadest 2004-2005, 2005-2006 ja 2006-2007. Kui keegi teab mingit lehekülge vms, siis andke kohe palun märku! Inglise keel pole probleemiks.

                  Kommentaar


                    Kamoon seda ma leidsin ka paari sekundiga üles. Nagu ma ennem oma postituses ütlesin, et tahan põhjalikumat ülevaadet, paarist lausest ei ole piisav minu jaoks.

                    Kommentaar


                      Gulacsi läks kah ära ja et peale Doni minekut kedagi ei hangitud, siis on nüüd kindlasti üht kiiperit oodata.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Kuulukse, et Iago Aspas on täna Liverpoolis halastajaõdede hoole all.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Lõppenud hooajal oli vist La Liga parimaid ründajaid?

                          Kommentaar


                            No ega ikka ei olnud küll. Aga sesmõttes, et Falcao on juba lännu ja paremaid ei jaksa/taha Liverpool osta hetkel. Cavani läheb ka Chelskisse pärast conf cupi. Tuli kiiresti liigutada.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              No ega ikka ei olnud küll. Aga sesmõttes, et Falcao on juba lännu ja paremaid ei jaksa/taha Liverpool osta hetkel. Cavani läheb ka Chelskisse pärast conf cupi. Tuli kiiresti liigutada.
                              Sul mingit siseinfot? Minu teada lükkas Napoli Chelsea pakkumise tagasi ja lasevad Cavani vabaks vaid juhul, kui tema eest käiakse üle 60M lauale.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X