320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Päris asjalik täiendus oleks see armeenlane ning 20 milli ei tundu just eriti palju ka. Gerrard Lucas- Coutinho Mkhitaryan Aspas ning Sturridge. Kui Suarez peaks minema, siis ei tundugi asjad väga hullud olema
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Zenjovist saaks samasuguse video kokku panna.

      Kommentaar


        Vaata tema mõne mängu kokkuvõtvat klippi, ei usu, et saaksid Zenjovist midagi sarnast teha
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Nagu ma aru sain, siis suvepäevadele tulijaid oleks küll ja küll, et mingi võistkonna saame ikka välja panna? Kui aeg hakkab rohkem kätte jõudma, eks siis organiseerib lähemalt juba seda asja
          sigpic

          Kommentaar


            Simon Mignolet: Liverpool set to sign goalkeeper from Sunderland

            Kommentaar


              No siis ilmselt Pepel kotid pakitud.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                See tähendaks mida? Kas Pepe on minemas või Mignolet ostetakse pingile?

                Kommentaar



                  Chant on korralik, aga sarnaselt mcnamarale olen endiselt veel skeptiline, et Reina maha lükatakse. Reina vaatamata kriitikale tegelikult sobib meile imehästi, saab korralikult klotsi, on eluga rahul ja Barcasse ta vaevalt läheb kui Valdes seal ees on. Ja seda ma ei usu, et 9m mees pingile osta tahetakse. Aga eks näis, pikk suvi ees.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Henrikh Mkhitaryani video
                    Ilus on vaadata, kui mängija kasutab söötmisel ja löömisel mõlemat jalga ning järjepidevalt mõtleb, mida palliga-pallita teeb. Tahab palli ning tahab näsaga midagi teha. Kõige tähtsam omadus on aga vast see, et silmad ei vaata palli, vaid otsivad muruliblede asemel lahendust... ennem palli saamist ja palliga olles (nagu Coutinho).

                    Mkhitaryan is fluent in five languages: Armenian, Russian, English, French and Portuguese
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Barcasse ta vaevalt läheb kui Valdes seal ees on.
                      Kas Valdes mitte Monacosse liikunud?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ei, lubas veel aastaks jääda.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Pigem selle skeemiga saaks Barca ta maha müüa ja veel mõned kopikadki tagasi teenida.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Reina järgmine hooaeg Barcasse? 2. väravvahti nagunii vaja, Austraallane on ikka suht saast tegelt ju

                            Kommentaar


                              Borini 1-0 Holland ja finaal on tõsiasi.

                              Kommentaar


                                Borini värav oli ilus. Aga need üleminekujutud hakkavad veidi häirima. Mignolet'st saaksin aru: noor ennast Premieris tõestanud väravavaht on aastateks hea investeering. Aga too armeenlane 20 miljoni eest: pole päris sobivast hinnaklassist.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X