320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda ka, et Mignolet tuli ära, officiell.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      http://www.liverpoolfc.com/news/late...verpool-switch

      Mignolet ka nüüd olemas.

      Saigi lihtsalt Reinale konkurentsiks?

      Kommentaar


        Meeldib, üks belglane meeskonnas pole vist halb mõte. Viimasel ajal moodi läinud. Ehk saab tükiks ajaks põhiväravavahi probleemi lahendatud (present/post-Reina).

        Aga nüüd vaja ikkagi keskkaitse probleem lahendada, kui just praegusele seltskonnale lootma ei jääda.

        Kommentaar


          jessjesjess, mees on ikkagi täiesti top class, http://www.youtube.com/watch?v=xy0k4...ature=youtu.be
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Ja ma arvan siiani, et Mignolet on aasta pingil/mängib karikaid ja 2014 suvel teeb Reina Barcasse minekut.
            Eks elu näitab siiski .

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Hind on küll soolane noormängija jaoks.
              Alberto vaevalt kuskile 'pooli reservidesse läheb. Hispaania teises divisjonis (kus Barca B mängib) sai mees väga hästi hakkama. Zaha osteti Unitedisse samuti teisest divisjonist ja lausa 15M eest. Albertost saab vast algul vahetusmees, kuid 6.8M pole väga soolane hind.

              Mignolet tulek on küll vägagi tervitatav. Vägagi andekas väravavaht ja 'pool sai ka lõpuks oma belglase. Meeldiv on näha, et selles aknas tehakse diilid varakult ära. Saaks nüüd armeenlase ja mõne tasemel keskkaitsja ka siis oleks tip-top. Reina jäämises ma siiski kahtlen. Kaks nii head väravavahti hakkavad tõesti pidevalt vahetama? Kui Reinale pakkumine tuleb siis küllap ta ka maha müüakse.

              Kommentaar


                Me oleme jah nüüd poppid, meil on päris oma le Belge.
                Aga jah, mina ootasin Mignolet tulekut väga. Lootus evib, et tegemist on usaldusväärsema kolliga kui Reina seda paaril viimasel hooajal oli.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Tervitame esimest meest, kes ei ole päris metsast ja noname (Toured pean ma siiani hilinenud 1 aprilli naljaks). Omab lausa PL kogemust. Juutuubi põhjal oskab väravat kaitsta kah. Lets hope he's a keeper. Spekulatsioonid, kas kes mis kus kuhu olen juba kirja pannud. Ei hakka ennast kordama.

                    Aga nüüd tuleks ära lappida need kohad mis eelmine hooaeg kärisesid sajaga. Mõni kaitsja ehk?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Kaks nii head väravavahti hakkavad tõesti pidevalt vahetama?
                      Võttes arvesse seda, kuidas viimastel aastatel tõekspidamisi nihutatakse, siis... hui bljäd snajet.

                      Kui nüüd vähekene spekuleerida, siis Reina on vast isegi olnud meie nõrgim lüli - jah, ta on meid päästnud, kuid suutmatus teisel korrusel ja mingid imelikud imemised räsivad (kaitseliini) enesekindlust. Mignolet on temale vastupidiselt enesekindel ja saab enamuse kõrgetest pallidest kätte (tõrjub) ning pigem ei ime.
                      Siinkohal tekib küsimus, et milleks siis Reinat hoida (müüme maha ja säästame palgaraha)? Ma arvan, et jalaga (lühikese) söödu jagamine (mida S'landis ei saanud praktiseerida) ning n.ö. liberoks olemine (sweeper keeper) on vaja belglasele selgeks teha. Peale seda võib vormi aetud hispaanlase suurema raha eest teenitud puhkusele saata.
                      Sweeper keeper on meile väga oluline teema, sest rünnates tõuseb kaitseliin kõrgele ning keskkaitsjad muutuvad poolkõvadeks äärekaitsjateks, mis jätab 1/3-le palju tühja ruumi.
                      Tõenäoliselt hakataksegi valima mänge, et uut poissi timmida. Eks näis
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Mulle tundub, et Reina võiks minna kui oleks võtjaid. Tal on tublisti lepingut järel ja klubi loomulikult tahaks väheke raha ka. Ilmselt mitte 9 miljonit, aga 4-5 ikka. Aga kuna Barcal tema vastu vist sel suvel huvi pole - küsimus, kas on kellelgi teisel? Vabalt võib hispaanlasega olla see lugu, et läheb akna viimasel päeval alles.
                        Aga keskkaitsjat jah, sellist kvaliteetset - teda on veel tarvis. Palju rohkem kui Mikhtaryani IMHO.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.


                          Liverpooli ostupoliitikale tõmmatakse konkreetselt kriips peale. Valesi mehi ostetakse endiselt ja valedele positsioonidele. Need mängijad keda nyyd osteti jälle, ei vii Liverpooli järgmisele levelile,kuna neil puudub tippjalgpalli kogemus. Kaitsesse ei osteta kedagi, kui wingereid on persetäis. (Toure koha pealt kehitati õlgu) Keskväljal ainult Lucas ja Gerrard. Ohjahh

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                            http://espnfc.com/?cc=5739

                            Liverpooli ostupoliitikale tõmmatakse konkreetselt kriips peale. Valesi mehi ostetakse endiselt ja valedele positsioonidele. Need mängijad keda nyyd osteti jälle, ei vii Liverpooli järgmisele levelile,kuna neil puudub tippjalgpalli kogemus. Kaitsesse ei osteta kedagi, kui wingereid on persetäis. (Toure koha pealt kehitati õlgu) Keskväljal ainult Lucas ja Gerrard. Ohjahh
                            Ilusat hommikut sullegi Milleks ette nutta? Mina nägin eelmine hooaeg Liverpooli mängus progressi. Meeskonna ehitus ei toimu ühe aastaga. See hooaeg peaks juba sutsu rohkem näitama Rodgersi ja mängijate sisu. Mignolet toomine on vägagi tervitatav samm arvestades Reina eksimuste arvu kasv viimasel kolmel hooajal. Pakub konkurentsi ja olen suht kindel, et tõuseb ka esikiipriks. Teiste täienduste kohta ei ütle ühtegi sõna enne kui olen mängimas neid näinud. Isiklikult loodan, et näitavad head taset ja panevat sind sõnu sööma, sest sinu pidev ette nutmine on tõesti tüütu.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Conor Coady pole sugugi nii paha kaitsev inner. Loodetavasti saab meil veel võimaluse. Väga tõenäoline see muidugi pole.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                                http://espnfc.com/?cc=5739

                                Liverpooli ostupoliitikale tõmmatakse konkreetselt kriips peale. Valesi mehi ostetakse endiselt ja valedele positsioonidele. Need mängijad keda nyyd osteti jälle, ei vii Liverpooli järgmisele levelile,kuna neil puudub tippjalgpalli kogemus. Kaitsesse ei osteta kedagi, kui wingereid on persetäis. (Toure koha pealt kehitati õlgu) Keskväljal ainult Lucas ja Gerrard. Ohjahh
                                Kes sinna wingerite kogumisse kuuluvad? Puhtaid ääri on 'poolil ju ainult Downing, Assaidi ja Sterling. Kaks viimast pole kanda meeskonnas kinnitanud, üks pole Rodgersi ost ja teine on liiga noor. Aspase puhul on tegemist ründajaga. Alberto puhul on minu teada tegu ründava poolikuga. Aspas ja Alberto saavad siiski ka äärtel mängida, kuid tegu pole puhaste wingeritega.

                                Keskväljal on lisaks Gerrardile ja Lucasele ka Henderson, Allen, Coutinho ning noortest ka Suso ja Shelvey.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X