320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts






    Mis värk selle igale poole toetumisega on?
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Anfieldi kompleksi struktuurinõrkuste peitmine, osav lüke hee hee
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas M1kker Vaata postitust
        Anfieldi kompleksi struktuurinõrkuste peitmine, osav lüke hee hee
        Tegu siiski treeningkompleksiga, mis kannab nime Melwood
        FC Flora

        Kommentaar


          Wtf
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Fotograafide fetish?

            Kommentaar


              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
              Turniir toimub 13ndal

              YNWA on ka kindlasti üks valikuvariantidest.

              Hetkel siis on tulemas: KPunkt, Stok, Petteri ja vb Jose ning vb $$$. Natukene nutune on see seis hetkel. Paar vahetusmeest võiks ka olla ikka, nii et foorumlased, olge julged ja tulge osalema!
              Nii, sain teada. 13. on idekas kuupäev. Ehk ma kohal. Kusagil pean registreerima/maksma ka midagi?
              YNWA on vaieldamatult parim tunnuslaul ju . Palju mehi kokku vaja on? Võin proovida kedagi juurde sebida.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Nii, sain teada. 13. on idekas kuupäev. Ehk ma kohal. Kusagil pean registreerima/maksma ka midagi?
                YNWA on vaieldamatult parim tunnuslaul ju . Palju mehi kokku vaja on? Võin proovida kedagi juurde sebida.
                Kui ennem seitsmendat juulit registreerid ennast ära, siis pead maksma 4 euri. Mehi on vaja kokku 5 + 1 kindlasti, aga paar varumeest võiks ka ikka olla. Max mängijate arv ühes võistkonnas on 10. Lähemalt registreerimise ja kõige toimuva kohta loe SIIT. Ja saada mulle privasse oma täisnimi ka
                sigpic

                Kommentaar


                  Aga on siis kindel et 5 meil koos? (et kannan raha ära? )
                  Joosta võin hea meelega, väravas pigem ei oleks. Et kui on siis mõned vanad peerud, kes vb kestavad vähem, siis tulge ikka julgelt!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Aga on siis kindel et 5 meil koos? (et kannan raha ära? )
                    Joosta võin hea meelega, väravas pigem ei oleks. Et kui on siis mõned vanad peerud, kes vb kestavad vähem, siis tulge ikka julgelt!
                    Igaksjuhuks ära veel kanna. Meid on vaja vähemalt kuus kokku tegelikult... 5 mängijat + väravavaht. Kindlalt on meid võistkonnas hetkel 4.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ok, anna siis kuuendaks juuliks vms teada. Odavam hind tõmbab rohkem ligi

                      Kommentaar


                        Kui kellegi sõbral vaja liverpooli särki, siis saan laenata. mul 1 S ja teine M/L .
                        saaksin $$$ abil kohale toimetada. Samuti kindlasti soovin tagasi siis ka.

                        Kommentaar


                          Kõik koolis tagasi ja esimestelt treeningpiltidelt võis õppida, et Rodgers sai uued hambad, Sterlingu sonks läheb aina rohkem rappa ja Stiivi hakkab ka vaikselt halliks jääma.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            http://www.guardian.co.uk/football/2...liverpool-loan
                            Mõttel on jumet. Pingi pealt mängukogemust ei tule. Esialgu laenaks pooleks hooajaks, siis vaatab edasi.
                            Täna kirjutab Guardian, et Swansea olla visanud kuus miljonit naela letti ja Jonjo töö on tingimused kokku leppida. Samas huviliste hulgas on veel Norwich, West Ham ja Crystal Palace.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                              Kui kellegi sõbral vaja liverpooli särki, siis saan laenata. mul 1 S ja teine M/L .
                              saaksin $$$ abil kohale toimetada. Samuti kindlasti soovin tagasi siis ka.
                              Ülemiste Sportlandi Outletis nägin 2 nädalat tagasi 15 euriga 'pooli särke müügil. Kuna ma ei suutnud hooaega tuvastada (ja kogu krempel lõhnas kangesti Liveprooli järele) siis jätsin ostmata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Täna kirjutab Guardian, et Swansea olla visanud kuus miljonit naela letti ja Jonjo töö on tingimused kokku leppida.
                                Põhjus miks mõne korraliku hispaanlase asemel järsku ülehinnatud inglast tahetakse: http://www.southwales-eveningpost.co...ail/story.html
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X