320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleksin ka käsi,kui keegi on veel Tartust,sest üksi ei viitsi küll kuidagi nii kaugele tuiata....laul kindlasti YNWA ja särke on mul kahh persetäis-punaseid mingi 4-5 tükki vist ja teisi kahh.

    e. ainult et kõik on Gerrardi omad

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Mina ja Petteri läheme ka Tartust.
      Siis olen tulemas.

      Kommentaar


        Eks ma vaatan. Võibolla oleksin ka tulija
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kuradi kahju, et BR'i viimasest sõnadest loeb välja et ainult "võib-olla" üritatakes veel üks kaitsja muretseda. Toure tulek on küll tore, aga mina julgen kahelda selle mehe üldises motiveerituses - on ju omajagu saavutanud oma eelmises klubis ja siin MIDTABLE klubis vanana nüüd nina verest välja tööd teha - milleks?

          Kommentaar


            BR mainis ka ühte ründavamat mängijat ja Rodgersil peaks klotsi olema veel 25-30m pärast Shelvey müüki.

            http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...YO2EnQ.twitter
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              miks pool shelvey otsustas maha müüa?
              mulle oli küll 1 sümpaatsemaid pooli mehi

              väga mittekasulik diil imo, mis pooli fännid arvavad?

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                miks pool shelvey otsustas maha müüa?
                mulle oli küll 1 sümpaatsemaid pooli mehi

                väga mittekasulik diil imo, mis pooli fännid arvavad?

                Ta põhimees ei olnud, las toksib kusagil ja saab mänguaega ja areneb. Ta on väga noor ju.

                Kommentaar


                  Jonjo ametlikult Swanseas nüüd, 6 miljonit hinnaks.

                  Jonjo säutsud Twitteris: http://i.imgur.com/0eaO8oS.png

                  Kommentaar


                    Algselt postitas idikas Vaata postitust
                    Jonjo ametlikult Swanseas nüüd, 6 miljonit hinnaks.

                    Jonjo säutsud Twitteris: http://i.imgur.com/0eaO8oS.png
                    £5m siiski

                    Kommentaar


                      Algselt postitas idikas Vaata postitust
                      Jonjo ametlikult Swanseas nüüd, 6 miljonit hinnaks.
                      Jonjo säutsud Twitteris: http://i.imgur.com/0eaO8oS.png
                      Ei kiida heaks. Müüme noori "lootustandvaid" mängumehi selleks, et osta noori "lootustandvaid" mängumehi.

                      Kommentaar


                        Jep, Shelvey meeldis mulle ka, samas ei näe väga kuidas ta peale saaks see hooaeg, kui Gerrard ja Coutinho terved püsivad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Ei kiida heaks. Müüme noori "lootustandvaid" mängumehi selleks, et osta noori "lootustandvaid" mängumehi.
                          Nõnda üldistades pole vast arukas asjale läheneda. Energia võiks suunata küsimusele, et millepärast Jonjo ei mahtunud BRi plaani?
                          Mis on need elemendid, mis BRi nägemuse järgi meie mängijatel peavad olema? Mis elementidest Jonjo koosnes?

                          Agand jah, kahju. Fruktid meeldima muidu ja värki.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Seal seebikas oli BR see kes sosistas et Shelveyst saab suurt asja Aga natuke paneb pead sügama, kahju pole, aga võib kahju hakata, potentsiaali ikkagi oli näha. Ja ättituudi ka, mis meeldis. Aga kui ei saa asja siis 6 milli peaks ütlema on kenasti välja parseldatud, mis teeb senini suve balance'i üsnagi asjalikuks... eriti võrreldes kahe suve taguse lammutamisega.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Mingi tagasiostuklausel võiks igaks juhuks müügilepingus olla. Shelveyst võib veel asja saada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Mingi tagasiostuklausel võiks igaks juhuks müügilepingus olla. Shelveyst võib veel asja saada.
                                Kahtlen, et ta on mängija, kellega top 4-st unistada. Ka kunagi tulevikus. Tubli Premieri sõjaratsu aga kindlasti. Head teed ja edu!
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X