320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gerrardi nägu ütleb kõik enamvähem. 'Get this picture taken and get me the fuck outta here. Fast.' Good old adidas times nah.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Kui ma õigesti aru saanud, siis kindlalt tulevad turniirle peale minu veel Stok, Petteri, $$$ ja tarry. See tähendab, et vähemalt üks inimene võiks veel tulla ja siis saaksime võistkonna juba ära registreerida Mitu inimest on öelnud, et vb tulevad... on keegi neist ära otsustanud, kas tuleb või mitte?
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
        Kui ma õigesti aru saanud, siis kindlalt tulevad turniirle peale minu veel Stok, Petteri, $$$ ja tarry. See tähendab, et vähemalt üks inimene võiks veel tulla ja siis saaksime võistkonna juba ära registreerida Mitu inimest on öelnud, et vb tulevad... on keegi neist ära otsustanud, kas tuleb või mitte?
        Noo mina saan paari päeva jooksul täpselt teada anda.

        Kommentaar


          võibolla peaks teise vahetuse vendade käest küsima, et kas keegi mind asendada saab 14ndal?

          ma saan jätkuvalt ainult väravas olla, aga suvepäevile tuleks küll. kas on okei, kui väravavaht kannab sinist särki?
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Väravavahilt eeldaks stabiilsust ja kindlameelsust.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust

              ma saan jätkuvalt ainult väravas olla, aga suvepäevile tuleks küll. kas on okei, kui väravavaht kannab sinist särki?
              Sinist ehk Chelsea särki? Ei aitäh
              sigpic

              Kommentaar


                no mis siis ikka.

                Today Liverpool FC and wordprez have parted company on mutual consent. We would like to thank wordprez for his service and wish him all the best in his continuing quest for glory.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Issand, nii ilus vää?!



                  Tagant pole väga vigagi.
                  Algselt postitas nismo44 Vaata postitust



                  hihihihi
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Rodgers vähe üle ei pinguta ?!
                    Lisatud failid
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Oleks küll võinud wordprezi väravasse võtta, ta ju kandis mõnda aega meie avatari. Väravavahil peabki teistsugune särk olema.

                      Üldiselt võiks selle asja kahe päeva jooksul ära otsustada, sest ülehomme on osalemine tervelt 2 eurot kallim ja ilma turniirita ma küll ei viitsi kaugele jooma minna. Eriti halval juhul pean ise tagasi ka sõitma veel.
                      Kui ühe inimese veel saaks kindlalt tulema, siis saaksime juba osaleda. Eks teistel oleks siis tsipa kauem aega mõelda, kas tulevad või mitte. Wordprez´ile saaks ju Liverpooli särgi ka orgunnida ja siis oleks kõik tip-top
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kahjuks ei saa vist teiega koos tulla. Ehk järgmine kord
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Oleksin ka turniirile tulemas, kui keegi mu Viljandist Tallinnasse ja samal päeval uuesti Viljandisse organiseeriks (suvepäevadele ma ei tuleks).

                          Punast särki oleks ka mul vaja

                          Kommentaar


                            Kolmas vorm on vahva, täitsa meie rahvusvärvid. Henrikh aga läheb Dortmundi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                              Oleksin ka turniirile tulemas, kui keegi mu Viljandist Tallinnasse ja samal päeval uuesti Viljandisse organiseeriks (suvepäevadele ma ei tuleks).

                              Punast särki oleks ka mul vaja
                              Sa võid SIIT küsida... ehk on veel inimesi Viljandist või sealtpoolt tulemas Särgi peaks üsna kergelt saama.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Nooo, täna võiks ära otsustada, sest täna on viimane päev soodsamalt registreerimiseks

                                EDIT: Nii, tundub, et võistkond on koos nüüd ja võite enneast kiiresti ära registreerida, sest täna saab veel soodsamalt Võistkonnas on: K Punkt, Stok, petteri, Jose, $$$ ja tarry. Viimane ütles foorumis, et tuleb, aga pole mu privasõnumitele vastanud, aga küllap ta siis ikka tuleb Mina igatahes registeerin ennast täna ära juba.

                                Kui keegi soovib veel meie võistkonnaga liituda, siis andke teada, sest kuuekesi võib see jooksmine seal meil üsna väsitavaks osutuda.

                                EDIT2: Kas tunnuslooks tuleb siis YNWA?



                                või Ring of Fire?



                                ja pildiks sobiks vast 2011. aastast pärit pilt?

                                turniir 2011.jpg
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X