320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Kaitseväe ja 4. liiga baasi pealt tulen jooksen kõik surnuks. Võibolla toon +1 ka kaasa, aga see suht võibolla ikkagist
    Väga hea. Endal mul huvitav keiss. Reedel 19:00 tööle ja laupäeval 6 paiku lõpetaks. Kuna meie essa mäng on juba 10:00 ja ma hakkan koos Stoki ja tarryga Tartust tulema, siis magamiseks eriti aega ei jää. Peab vist nii tegema, et homme magan vähemalt 18ni, muidu lihtsalt sureks seal väljakul.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Loodetavasti pean vastu, eilse 1h 55m käigus tahtis vana vigastus välja tulla, aga turniir on ju palju intensiivsem kui tavaline trenn. Hea oleks ikkagi keegi varru saada.
      Ja mina loodan,et homne Termika kontsert mul käest väga ära ei lähe!

      Kommentaar


        Paistab, et 'poolil on võimalus järgmisel hooajal paar tundi liigat juhtida. Või siis viimasel kohal olla.
        AUGUST
        Liverpool v Stoke Sat 17 12:45pm - BT
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Paistab, et 'poolil on võimalus järgmisel hooajal paar tundi liigat juhtida. Või siis viimasel kohal olla.
          AUGUST
          Liverpool v Stoke Sat 17 12:45pm - BT
          w00t w00t. Loogika ütleb siis, et jagavad esimest kohta .

          mcnamara suvepäevadele ei kipu?

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            mcnamara suvepäevadele ei kipu?
            Jalgpallurit minust pole ja seltskondlik jooming pole samuti päris minu rida. Nii et paraku ei. Aga hoian teie jalkatiimile mõlemat pöialt.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Minul on homme ühe sõbranna sünnipäev, mis tähendab, et laupäeval on eriti lõbus mängida... Kuuldes, et ka teised ei tule just kõige värskemalt mängima, siis tõotab huvitav turniir tulla ja tegelikult oleks meil päris kindlasti ikka lisaliikmeid vaja.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                Minul on homme ühe sõbranna sünnipäev, mis tähendab, et laupäeval on eriti lõbus mängida... Kuuldes, et ka teised ei tule just kõige värskemalt mängima, siis tõotab huvitav turniir tulla ja tegelikult oleks meil päris kindlasti ikka lisaliikmeid vaja.
                Kui mul palavik selleks ajaks üle läheb, siis tulen raudselt kohale, ise asi kui palju ma jaksan joosta....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kolmandaks võiks Tallinna scouserid vähemalt turniirile kaasa elama tulla, suruks käppa ja solvaks vastaseid.
                  No kohe kudagi pole võimalik siis tulla, muidu oleks ka pallima tulnd
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Esteks, petteri, tee oma sõnumikastis ruumi natuke! Teiseks, kerge võbelus on hea mängu eelduseks, nagu on tõestanud minu kahe hooaja pikkune rahvaliiga karjäär. Kolmandaks võiks Tallinna scouserid vähemalt turniirile kaasa elama tulla, suruks käppa ja solvaks vastaseid.
                    proovi nüüd. sorry.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      No kohe kudagi pole võimalik siis tulla, muidu oleks ka pallima tulnd
                      Sama siin.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Ah et nüüd hakatakse siis tõelisi oste tegema.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Sahistatakse taas noorte välja laenamistest. Adorjan hollandisse ja Suso hispaaniasse. Igati tervitatav. Nende eas on vaja tugevamaid mänge, kui reservide tase.

                          Juuli läheneb keskpaigale ja iga endast vähegi lugupidav (veebi) väljaanne inglismaal tulistab päevas vähemalt 1 loo Suarezest. BR võiks selge sõnaga välja öelda, et LS ei ole müügiks. Isegi kui me ta lõpuks ära müüme näitaksime, et hoiame olukorras jõupositsiooni. Mis ilmselt tagab mõned miljonid rohkem. Aga endiselt ei oska me korralikult meediaga manipuleerida.

                          Kommentaar


                            BR on juba öelnud ja klubi on öelnud, et LS pole müügiks. Mitu korda peab ühte ja sama asja ütlema? Sellest saavad ka meedikud aru, et kui rahapatakaga vastu pead lüüakse, siis LS ka alla lastakse.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Jah, sest hetkeostudest keegi põhisse ju ei mahu. Mida sa sest pingist ikka tugevamaks teed.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                BR on juba öelnud ja klubi on öelnud, et LS pole müügiks. Mitu korda peab ühte ja sama asja ütlema?
                                Pigem on omaette pobisetud: "...ega eriti müüa ei tahaks...".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X