320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sats jõudis Indoneesiasse. Huvitav kaader võtab neid seal vastu - pilte.

    Palju õnne Stevie G! Tundub, et tema nimeline hotell on jäämäe tipp.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Keskmised on päris magusad. But dont stick your dick in crazy - nagu juba vanasõna ütleb.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        BR-i nõrgast lootmisest viis päeva tagasi on saanud fakti konstanteerimine täna. Kus ollakse omadega viie päeva pärast kui superstaar (vähemalt peaks) isiklikult Austraalias kohal olema?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          volume põhja

          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

          Kommentaar


            Raha puhastmisele keskendunud sponsor pikendas koostööd kahe aasta võrra. Fuck 'em, bring back Carlsberg!
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Conor Coady ja Henoc Mukendi kuueks kuuks laenule. Coady Sheffield United'isse, Inglismaa kolmandasse divisjoni ja Mukendi Šoti kõrgliigasse, Patrick Thistle'isse. Ryan McLaughlin sõlmis samal ajal klubiga uue lepingu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Raha puhastmisele keskendunud sponsor pikendas koostööd kahe aasta võrra. Fuck 'em, bring back Carlsberg!
                Ma olen kuulnud täiesti ulmelisi summasid seoses selle lepinguga. Ütleme nii, et häbisse ei jää kellegi ees. Samuti tuleb treeningvormidele veel oma sponsor.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Sats jõudis Indoneesiasse. Huvitav kaader võtab neid seal vastu - pilte.

                  Palju õnne Stevie G! Tundub, et tema nimeline hotell on jäämäe tipp.



                  Võrdluseks
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Teab keegi öelda mis kell Eesti aja järgi homne mäng on? 16:30?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Teab keegi öelda mis kell Eesti aja järgi homne mäng on? 16:30?
                      Jep.Aga reeglina seal nende mängude algus viibib ca 15 minta,hümnid ja kohalikud kuulsad kilid suruvad kätt seal ilmatu aeg.

                      Kommentaar


                        BREAKING: Liverpool’s Pepe Reina to join Napoli on season-long loan

                        http://www.insidespanishfootball.com...medium=twitter
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          wow. Et palju siis Barca järgmine aasta tema eest plekib?

                          Kommentaar


                            http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=66471052 loll liverpool, kui vastu ei võta

                            Kommentaar


                              Ausalt öeldes ei usu, et Higuain tahaks mängida klubis, mis ei mängi euroopas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                wow. Et palju siis Barca järgmine aasta tema eest plekib?
                                ei usu, et järgmine barca peatreener näeks teda enda plaanides
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X