320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen juba paar aastat Higuaini lootnud. Suarez + 20 milli oleks kindlasti väga nice diil.

    Kommentaar


      Reina minek on seaduspärane. Korralik laenudiil on igati ok ja küllap sobib ka Pepele.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        ei usu, et järgmine barca peatreener näeks teda enda plaanides
        Ma usun, et Barcelona suguses suurklubis, millel on oma kindel filosoofia, on peatreener vaid üks lüli suures masinavärgis, mida välja vahetades liigub klubi ikkagi samas suunas edasi. Ostud/müügid teostab masinavärk ise ning õiged isikud teeb kindlaks mõni kõrgem isik, kellel on üleminekute üle suurem võim. Ei tea, minu nägemus asjast - äkki ei vastagi tõele!?

        Kahtlen, et Pepe nii väga Tito plaanides oli.

        Kommentaar


          elame näeme, aga lihtsalt usun, et kui ta üldse sinna maandub kunagi, siis varuvariandiks.
          päris huvitav oleks, kui plaanitakse mitu aastat ette, kes tuleb väravasse ja kes mitte, arvestamata tulemusi.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            starting XI: Mignolet, Johnson, Enrique, Agger, Toure, Lucas, Gerrard, Alberto, Downing, Coutinho, Aspas.
            Subs: Jones, Assaidi, Henderson, Spearing, Allen, Borini, Sterling, Kelly, Skrtel, Flanagan, Wisdom, Robinson, Ibe.

            Kommentaar


              Kurat,see vorm on ikka tõsiselt kole!

              Kommentaar


                Algselt postitas tarry Vaata postitust
                Kurat,see vorm on ikka tõsiselt kole!
                Ta ei olegi nii kole, aga pigem harjumatult kirju. Mingid tippdisainerid ei saa ju yolod olla tänapäeval, äkki me ise ei jaga seda värki ?
                Pohh, löögu väravaid rohkem!

                Kommentaar


                  Kuulge tainapead. Lõpetage standardolukordade lahendamine ära. Pole vaja tsenderdada. Kui ei oska, siis ei oska. Andke pall parem vastastele. Jätab lahedama mulje. Päkkapikkude võimutsemine teisel korrusel ei ole lahe. Ei ole noh. Tainapead.


                  e: ei ole midagi öelda, kõva kaader

                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Liverpool boss Brendan Rodgers admits Pepe Reina is leaving to save money.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                      Liverpool boss Brendan Rodgers admits Pepe Reina is leaving to save money.

                      http://www1.skysports.com/football/n...-to-save-money
                      Mõistlik. Mõni talendikas ründav mängija juurde. Vähemalt see on Rodgersi plaan ja töö pidi käima. Paar fännerahuldavat ostu tehakse.
                      Ehk siis see peab olema juba suht nimekas mängija.

                      Kommentaar


                        when mama wants to boogie.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ka teine hooajaeelne mäng oli igati tubli. Sterling on mu soovitust jõusaali mineku kohta kuulda võtnud ja veidikene endale liha luudele kasvatanud. Tubli.
                          Piltide järgi on LS meeskonnaga liitunud ja ehk on nüüd mõnda aega kuulujuttudega vaiksem. Lõplik lahendus on loomulikult selge alles järgmise kuu lõpus. Ja kui mitte siis siis tuleb talve oodata ja siis järgmist suve ja siis...

                          Homme tuleb aga pikem lõunapaus teha sest mäng Melbourni Victory'ga on väga tavatul ajal, kolmapäev kell 13:00.

                          Kommentaar


                            According to Tuttomercato, Christian Eriksen has agreed personal terms with Liverpool and is set to complete his €21M move to Anfield.
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Mis teema on Sergi Canos'ega? Kas tolle prodigy saate aastate pärast meilt tagasi osta?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                                According to Tuttomercato, Christian Eriksen has agreed personal terms with Liverpool and is set to complete his €21M move to Anfield.
                                Seems like awsome!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X