320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen igatahes nii aru saanud, et Eriksen ei paku klubi asjapulkadele väga huvi. Pealegi 21m eurot on väga mööda hind, mees maksab oluliselt vähem.

    Siin pole vist veel mainitud, et Rodgers tahab Aly Cissokho laenule võtta.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      @John_W_Henry
      What do you think they're smoking over there at Emirates?


      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        BBC väidab, et Arsenull pakkus 40,000,001 naela Suarezi eest. Ja siin on ka see klauseli jutt, mida ma koguaeg rääkisin ilusti kirjas. Nii et zipit !
        Luis Suarez will be allowed to hold talks with Arsenal but Liverpool will not sell until his £50m-plus valuation is met.

        Kommentaar


          Pole ju.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            BBC väidab, et Arsenull pakkus 40,000,001 naela Suarezi eest. Ja siin on ka see klauseli jutt, mida ma koguaeg rääkisin ilusti kirjas. Nii et zipit !
            http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23428419
            Kui seal oleks selline klausel olnud, siis ei oleks saanud Liverpool seda pakkumist enam tagasi lükata. Võimalik, et selline klausel võis olla tema esimeses lepingus sees.

            Kommentaar


              Kas te mängite lolli või olete lollid. Ma ei viitsi jahuda sellest klauselist enam pikalt, kuna see klausel ei muuda tegelikkuses mitte kui midagi, kuna ta müüakse maha sellise hinnaga, millega tahetakse! Tehke selgeks omale misasi see 40 mlj klausel on. Lugeda ei oska või ei oksa inglise keelt ? Uskumatu!

              Kommentaar


                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                Kas te mängite lolli või olete lollid. Ma ei viitsi jahuda sellest klauselist enam pikalt, kuna see klausel ei muuda tegelikkuses mitte kui midagi, kuna ta müüakse maha sellise hinnaga, millega tahetakse! Tehke selgeks omale misasi see 40 mlj klausel on. Lugeda ei oska või ei oksa inglise keelt ? Uskumatu!
                Sina oled varem rääkinud, et tal on väljaostu klausel 40m, aga see millest artiklis räägitakse on hoopis midagi muud.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Kas te mängite lolli või olete lollid. Ma ei viitsi jahuda sellest klauselist enam pikalt, kuna see klausel ei muuda tegelikkuses mitte kui midagi, kuna ta müüakse maha sellise hinnaga, millega tahetakse! Tehke selgeks omale misasi see 40 mlj klausel on. Lugeda ei oska või ei oksa inglise keelt ? Uskumatu!
                  Jep klausel ei muuda mitte midagi!!!!!!!!!!!!!!! klausleid kirjutatakse naljapärast woooooooooooooooo
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Sina oled varem rääkinud, et tal on väljaostu klausel 40m, aga see millest artiklis räägitakse on hoopis midagi muud.
                    Erm: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...senal/page1039

                    Kivi seletas väga hästi lehekülje lõpus mis see on ja mida see kohustab. Ei ole vaja seljas elada inimesel, ta ei ole kusagil väitnud, et Liverpool peab Suarezi müüma kui tehaks £40m pakkumine.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Mõni lehekülg tagasi ta seda siin teemas igatahes väitis.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Suarezil väljaostu klauslit pole?
                        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                        On küll, 40 miljonit.
                        Kopeerisin siis siia. Väljaostuklausel tähendab teadupoolest seda, et klubi on kohustatud pakkumise vastu võtma. Suareze lepingus oli aga selline punkt, et juhul kui keegi pakub £40M, siis peab sellest Suarezt teavitama/siis on pakkumise teinud klubil luba Suareze esindajatega rääkida.

                        Ühesõnaga, Kivi pani mööda.

                        Kommentaar


                          Ja siis ta seletas sama teemat edasi Arse teemas kuna mjaasa tuli sinna järgi.

                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          Suarezil on 40 mlj klausel sees, mis KOHUSTAB Liverpooli teiste klubide pakkumist üle vaatama.
                          Ehk sellisel kujul klauslist ongi koguaeg jutt käinud. Ühesõnaga mina sain algusest peale aru mida ta mõtles selle jutuga, aga aitab vast küll sellest.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Rääkigu seal teemas mis tahes, ma käin seal harva, aga ärgu tulgu siia ärplema, et ma koguaeg olen teile rääkinud kui see nii pole.


                            Üle vaatamine pole ka õige, lihtsalt Suareze agendile tuleb pakkumisest teada anda, lehtedes kirjutatakse ju sitta.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              @John_W_Henry
                              What do you think they're smoking over there at Emirates?


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                See 40 pluss 1 nael on täiesti uskumatu solvang. Kuigi põhimõtteliselt hammustagu järgmine kord kasvõi arse koosseisus, ei tahaks sellise käitumisega meeskonnale mitte kunagi mitte kedagi müüa.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X