320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milline t*ss?

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Milline t*ss?
      benayouni.
      Ei tasu ka unustada Marini kelle eest maksite 7 milli.

      Kommentaar


        The Reds team in full is: Mignolet, Enrique, Agger, Toure, Johnson, Lucas, Allen, Gerrard, Coutinho, Aspas, Borini.

        Substitutes: Jones, Skrtel, Kelly, Flanagan, Suarez, Spearing, Wisdom, Robinson, Henderson, Alberto, Downing, Sterling, Ibe, Coates, Assaidi, Ward.

        Kommentaar


          Fucking awesome venna saite Coutinho näol omale

          Kommentaar


            Alustaks sellega, et hullemat nö tele rezissööri ma pole näinud. Mängu juurde tagasi tulles, siis skoor on ilus, aga kuidas me mängisime oli ikka väga kehv. Kõik peale väravavahi mängisid, kas väga üleolevalt või lõdvalt. Miks Borinit pole maha veel müüdud? Hullem, kui Ngog omal ajal oli. Aspas, sai 1v1 võimaluse lõi ära, muud midagi ei teinud. Coutinho tegi oma super esituse alguses, muidu mängis suht keskpäraselt. Liverpooli kapten Gerrard, pole lihtsalt sõnu, ei ole näinud nii kehva mängu kapteni poolt. Vahetusest tulnud Ibe ja Suarez käitumisest oli näha, et tahavad mängida, mitte nagu ülejäänud tiim. Minu jaoks oli MOM Simon Mignolet.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Alustaks sellega, et hullemat nö tele rezissööri ma pole näinud. Mängu juurde tagasi tulles, siis skoor on ilus, aga kuidas me mängisime oli ikka väga kehv. Kõik peale väravavahi mängisid, kas väga üleolevalt või lõdvalt. Miks Borinit pole maha veel müüdud? Hullem, kui Ngog omal ajal oli. Aspas, sai 1v1 võimaluse lõi ära, muud midagi ei teinud. Coutinho tegi oma super esituse alguses, muidu mängis suht keskpäraselt. Liverpooli kapten Gerrard, pole lihtsalt sõnu, ei ole näinud nii kehva mängu kapteni poolt. Vahetusest tulnud Ibe ja Suarez käitumisest oli näha, et tahavad mängida, mitte nagu ülejäänud tiim. Minu jaoks oli MOM Simon Mignolet.
              Vaatasime vist erinevaid mänge. Teine poolaeg oli 'poolilt ikka väga korralik, seis pidanuks olema mängu lõpuks 6:0. Ma loodan, et terve see postitus oli naljaga mõeldud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Alustaks sellega, et hullemat nö tele rezissööri ma pole näinud. Mängu juurde tagasi tulles, siis skoor on ilus, aga kuidas me mängisime oli ikka väga kehv. Kõik peale väravavahi mängisid, kas väga üleolevalt või lõdvalt. Miks Borinit pole maha veel müüdud? Hullem, kui Ngog omal ajal oli. Aspas, sai 1v1 võimaluse lõi ära, muud midagi ei teinud. Coutinho tegi oma super esituse alguses, muidu mängis suht keskpäraselt. Liverpooli kapten Gerrard, pole lihtsalt sõnu, ei ole näinud nii kehva mängu kapteni poolt. Vahetusest tulnud Ibe ja Suarez käitumisest oli näha, et tahavad mängida, mitte nagu ülejäänud tiim. Minu jaoks oli MOM Simon Mignolet.
                Ülekande operaatori kohapealt olen täitsa nõus, esiteks mis kuradi lamp kohast vahepeal võtted tulid ja teiseks näidati kordusi kõige halvemal võimalikult momendil.
                A natuke karm oled siin Gerrardi ja teistega. Las olla nö üleolevad, või siis pigem, hoiavad ennast 90 mini jooksul mingite väikeste taipoksijate vastu? Poole auruga sporti tehti nah.
                Ja Borini on tõesti õudne, näha on et selle preseasoni jooksul, erinevalt enamustest, too üritab tohutult ikka ennast tõestada - a no ei tule kuskilt otsast see jalgpall välja noormehel.
                Coutinho on selle tuuri jooksul mänginud nagu oleks aastaid olnud osa seenior meeskonnast. Väga põnev väike pallivõlur, kellelt algaval hooajal üht-teist oodata.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Vaatasime vist erinevaid mänge. Teine poolaeg oli 'poolilt ikka väga korralik, seis pidanuks olema mängu lõpuks 6:0. Ma loodan, et terve see postitus oli naljaga mõeldud.
                  Teine poolaeg, siis kui Suarez ja Ibe tulid sisse, jah oli palju parem. Eks ma pean tunnistama, et võib-olla tõesti olin liiga karm. Lihtsalt kuidagi ajas väga närvi, et ei saadud alguses just kõige paremini hakkama.

                  Kommentaar


                    Ilmaolud on ka Tais ikkagi vastavad. Ja tuletan meelde, et preseason! .
                    Vastane oli muidugi pea olematu ja esimese poolaja teine pool oli suht lamp tõesti. Muu osa mängust oli täitsa hea.

                    Borini koha pealt nõus, ei tahaks teda enam kunagi meie särki selga tõmbamas näha. Kahjuks tean, et BRodiga nii siiski ei juhtu.

                    Kommentaar


                      Te otsite pre-season mängudest ilu ja 110% pühendumist? Naljatilgad.
                      Aasia särgimüügituuri kokkuvõte: Null sisselastud väravat on kerge wtf? Ma loodan, et selle peal nüüd vapralt PL ei purjetata ja loodeta, et see jääbki nii kuni hooaja lõpuni. Noored Ibe ja Sterling olid head. Aspas ja Mignolet tundusid vähem kohmetud kui Alberto. Borini on ilmselt järgmine mees kes ekstrasenside, maagide ja psüholoogide abi vajab. Üldise tegutsemise üle eesliinis ei nurise, aga ründajalt ootan palli väravasse panemist. Kokkuvõttes polnud pahad treeningmängud.

                      Kommentaar


                        Greek paper Sport Day: Schalke and Liverpool have an agreement of €16m for Kyriakos Papadopoulos. August 10 is medical.
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Kui nüüd paar diili lõpuni viia, siis oleks täitsa rahul akna ning pre-seasoniga. Rodgers rääkis kaitsja ning ründava mängija vajadusest, kes oleks kohe algkoosseisu jaoks (võis ka muidugi lihtsalt magus jutt olla) - Eriksen ja Papadopoulos?

                          Muidugi poleks kumbki neist kindel alustaja. Kreeklane ju taastub pikast vigastusest ning ka Eriksenil tõestamist küll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                            Muidugi poleks kumbki neist kindel alustaja. Kreeklane ju taastub pikast vigastusest ning ka Eriksenil tõestamist küll.
                            Milleks see Eriksen kui juba on Coutinho? Vaja on meil ikkagi mängijat, kes suudaks kõrgemal tasemel väravaid lüüa. Sellist peenraha eest ei osta, nii et enne pole midagi loota kui Hammustaja korraliku kompensatsiooni eest läinud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Mida tähendab praegu "kõrgemal tasemel"?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Milleks see Eriksen kui juba on Coutinho? Vaja on meil ikkagi mängijat, kes suudaks kõrgemal tasemel väravaid lüüa. Sellist peenraha eest ei osta, nii et enne pole midagi loota kui Hammustaja korraliku kompensatsiooni eest läinud.
                                Tundub, et Rodgers ei näe hetkel veel Coutinhot keskvälja kolmiku liikmena. Pigem on ta seal üleval vasakul alustanud. Minu teada tegutseb Eriksen just pigem selle kolmanda, kõrgeima poolikuna. Eriksenil on värava- ja sööduvaistu piisavalt, et rohkem väravaid mängu tuua. Muidugi meeldiks, kui Coutinho pigem ründav poolik oleks, aga kunagi ei saa kindel olla, millal vormi kaotab/vigastuse korjab. Eriksen peaks olema küllaltki kvaliteetne "asendus". Samuti mahuks mõlemad ka vajadusel samasse koosseisu.

                                Luis Alberto unustasin üldse ära. Sõprusmängudes täitsa lubav olnud, aga EPL-is regulaarselt mängida klubi eest, mis sihib CL kohti? Pigem veel mitte.

                                Suareze tõttu on ka ründajate koosseis kahtlane. Eks see selgub hiljem.

                                Üldse on Rodgers targem nende probleemide üle mõtlema. Ei viitsi väga pead vaevata. Hooaaja algus pole ka enam mägede taga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X