320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool have issued members of staff with a list of words and phrases staff should deem offensive under the headings of race/religion, sexual orientation, gender and disability

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      That's highly discriminating against Downing.
      Exclusive: Liverpool ruled out of race to sign Lars and Sven Bender.
      Reads like a Liverpool team sheet.
      ei aga tegelt ka. "man up"?!?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Mida tähendab praegu "kõrgemal tasemel"?
        Tähendab olulistes mängudes, mitte Tai/Indoneesia all-starsi vastu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Punktide seisukohalt, mis aitavad meid nelja parema hulka, on olulised mängud eeldatava kümne nõrgemaga peetavad kodus ja võõrsil mõõduvõtmised. Kõik need mängud on vaja võita.
          Mängud võidetakse keskväljal ning seal oleme me vast kõige enam haavatavad - võta ära näiteks ründav poolik Coutinho... või Gerrard ja palli liikumine kaitsest ründesse muutub aeglasemaks (mis teeb värava löömise raskemaks). Alleni peale väga ei panustaks, sest tema vajumine oli hirmuäratav.

          Täna on meil kolm arvestatavat ründajat (LS, DS ja Aspas), kes ei pea olema korraga platsil. Piisab, kui nendest üks on platsil (vormis). Kui LS läheb, siis on vaja kedagi asemele, siis tekib ka raha. Keskväljaga võrreldes, pole see aga tänane probleem.

          Ehk ründav poolik, a la Eriksen, on vast pigem prioriteet.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar




            Njah. Ei tea mis nende Warriori disaineritega on...

            Sevilla B satsi vorm.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Njah. Ei tea mis nende Warriori disaineritega on...
              LSD peal ..

              Kommentaar


                Paistab, et Enrique saab endale noore konkurendi: http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...garejo-5387071

                Safe bet.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Fantasy jalgpall kohalikele Liverpooli fännidele, kood on 270721-74201.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Punktide seisukohalt, mis aitavad meid nelja parema hulka, on olulised mängud eeldatava kümne nõrgemaga peetavad kodus ja võõrsil mõõduvõtmised. Kõik need mängud on vaja võita.
                    Mängud võidetakse keskväljal ning seal oleme me vast kõige enam haavatavad - võta ära näiteks ründav poolik Coutinho... või Gerrard ja palli liikumine kaitsest ründesse muutub aeglasemaks (mis teeb värava löömise raskemaks). Alleni peale väga ei panustaks, sest tema vajumine oli hirmuäratav.
                    Ilmselt oleme siin eri seisukohtadel. Mina tunnen ikkagi puudust tublist rünnakute lõpetajast - need võidud nimelt ei tule kui rünnakud kasti joonel või äärtes surevad, sest kesktormajat, kes palli väravasse suudaks toimetada, ei ole platsil.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      No hetkel on meie ründajate seis nii viimase 3 aasta parim.
                      Aspas vähemalt mulle on hea mulje jätnud ja Sturridge eelmise seasoni lõpp oli ka väga norm.
                      Ühest Dzeko tüüpi mehest muidugi kunagi ära ei ütleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Ilmselt oleme siin eri seisukohtadel. Mina tunnen ikkagi puudust tublist rünnakute lõpetajast - need võidud nimelt ei tule kui rünnakud kasti joonel või äärtes surevad, sest kesktormajat, kes palli väravasse suudaks toimetada, ei ole platsil.
                        Mhmh. Lihtsalt kõigepealt peab pall kiirelt kesktormajani jõudma. On vaja kedagi, kes näeb ette kuhu ründaja liigub (auku) ja ta peab suutma palli sinna toimetada. Täna mingil määral see meil toimib, kuid mõne venna vigastuse korral olukord muutub ja kesktormaja jookseb tühja (mis on suurim viga, mida saab teha).
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          No neid kaugetuuri sõpakaid ei maksa üldse tõsiselt võtta, vb alles järgmised 3 mängu näitavad natukene midagi koosolevast kambast, eriti viimane.
                          Keskkaitsesse rohkem vist ei investeeritagi, millest minul on küll kahju. Head muidugi maksavad ka paljupalju..
                          Reina lugu on nagu on, aga klubi poolt kavalalt tehtud, et ainult laenudiil. Variant uue puuri floppimisel vanamees koju tuua ja vastupidi kui Reina võõrsil särama hakkab, head hinda tema eest küsida päristehinguks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Ühest Dzeko tüüpi mehest muidugi kunagi ära ei ütleks.
                            Andy Carroll?

                            Kommentaar


                              Liverpool Football Club today confirmed that defender Jack Robinson has joined Championship side Blackpool on a season-long loan deal.
                              positiivne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Liverpool Football Club today confirmed that defender Jack Robinson has joined Championship side Blackpool on a season-long loan deal.
                                positiivne.
                                Olen siis ka üle pika aja jälle aega leidnud ning saan alustada taas ühe ja ainukese klubi fännamisega.
                                Robinsonile on see hea lüke, äkki saab temast ka kunagi põhimees, never know.

                                Nüüd on vist kindel, et see noormees Benficast tuleb ära laenulepingu alusel.


                                YNWA
                                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X