320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Skrtel on müügis.
    Napoli tahtvat laenule vist teda

    Kommentaar


      Suarez tegi suu lahti.
      Luis Suárez: Let me leave, Liverpool – just like you promised
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Nii ära tüüdanud selle venna saaga. Ei viitsi isegi sealt intervjuust neid mitmeid naeruväärseid tsitaate välja noppida. Suarez kasutas klubi reisi Norrasse muidugi hästi ära - vutt-vutt parimale sõbrale, Briti meediale halama. Kas olukord kipub hapuks minema, et teisiti ei saa?

        Võimalikult ruttu maha müüa, suurima võimaliku summa eest ning mitte Arsenalile.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Võimalikult ruttu maha müüa, suurima võimaliku summa eest ning mitte Arsenalile.
          Terve saaga jooksul on jäänud mulje, et seda joont just 'pool hoiabki. LSi Arsenali minek tähendaks mõlemale laetud püssi ette hüppamist. Real Madrid, Bale ja Suarez on kuidagi omavahel seotud ning mida kauem Levy kivi pigistab, seda parem.


          e: Norras peetud pressikal ütles BR: "We need 1 or 2 to cover areas, and on top of that we need 1 or 2 in the attacking areas."

          Ehk siis kaitseliini keskele ja vasakule äärele on vaja sügavust ning paar ägedat venda, kes suudavad esimesest päevast väravaid lüüa.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Lihtne ju, Suarez tahab meistrite liigat, Liverpool selleks suuteline pole, oleks pidanud siis top4 jääma.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Terve saaga jooksul on jäänud mulje, et seda joont just 'pool hoiabki. LSi Arsenali minek tähendaks mõlemale laetud püssi ette hüppamist. Real Madrid, Bale ja Suarez on kuidagi omavahel seotud ning mida kauem Levy kivi pigistab, seda parem.
              Ka mulle tundub nii. Hetkel istuvad vähemalt 3 klubi pokkerilaua taga ja üritavad bluffida nii kuis jaksavad. Ja ports väikeklubide juute vaatavad kõrvalt, kui palju nad oma "never gonna sell" meestele numbreid saaksid juurde keevitada. Sest fakt on see, et keegi jääb LS ilma ja kellelgi on siis palju vaba raha ja me kõik teame mis summade eest viimsepäeva ostud võidakse sooritada. Või siis mis meie puhul võib juhtuda aetakse nui neljaks 1m pärast ja ei osteta kedagi.

              Kommentaar


                "I gave absolutely everything last season...", "Just like you promised..."

                Meenutab kangesti situatsiooni, mis hetkel ka Dortmundis on. Pooli õnneks on neil vähemalt võimalus selle cunt'i pealt teenida ja päris viisakalt ka. Põhjuseid on tõenäoliselt mitu, miks nad mõlemad nõndaviisi käituvad. 1. raha. 2. veel suurem tähelepanuvajadus (glory) ja mitte rahuldumine seniste saavutustega. 3. võimalik, et ka kättemaks või ärategemise vajadus oma praegusele tööandjale nõudmaks müüki klubisse, kuhu praegune tööandja kõige "meelsamini" kedagi müüks. Cunt'id arvavad, et klubid pole neid väärikalt kohelnud (piisavalt maksnud) ja siis jahutakse juba mingitest suusõnalistest kokkulepetest.

                Kommentaar


                  Suarezel olevat kirjalik kokkulepe Liverpooliga, et kui nemad selleks hooajaks CLi kohale ei jõua, siis on uruguailase vabad käed meeskonnast lahkuda... see peaks nii mõndagi muutma.

                  "They gave me their word a year ago and now I want them to honour that. And it is not just something verbal with the coach but something that is written in the contract."
                  Luis Suárez has pleaded with Liverpool to fulfil the promise they made a year ago and let him leave Anfield
                  Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

                  Kommentaar


                    Kui ma nüüd oma hommikuse peaga aru sain, siis Suareze viimane lause ütleb kõik ju, et ta jääb Liverpooli.

                    Kommentaar


                      Ei saa aru milles probleem on. Läbi on käinud ju info et kui suareze eest makstakse üle 50milli siis võib lahkuda, keegi ei taha teda sellise summa eest lihtsalt. Ega treener ei öelnud ju et kui CLi ei saa, siis antakse ta tasuta kuskile ära.
                      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                      Kommentaar


                        See on kõige utoopilisem asi mida ma kuulnud olen, et lepitakse kokku, et kui jõuame CL kohale siis võid jääda muidu võid minna? Kirjalikult ? "They gave me a word" ? Kui see kirjalik oli siis näidaku ette. Aga seda ei olnud, sest sellist idiootsust ei ole olemas. Ajakirjanike idiootsus.
                        Mängijal on leping, mängija on klubi omand ja klubi otsustab, kas müüb või mitte, ilmselt on lepingus ka punkt, et avalikult sellist lolli juttu ei tohi ajada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          See on kõige utoopilisem asi mida ma kuulnud olen, et lepitakse kokku, et kui jõuame CL kohale siis võid jääda muidu võid minna? Kirjalikult ? "They gave me a word" ? Kui see kirjalik oli siis näidaku ette. Aga seda ei olnud, sest sellist idiootsust ei ole olemas. Ajakirjanike idiootsus.
                          Mängijal on leping, mängija on klubi omand ja klubi otsustab, kas müüb või mitte, ilmselt on lepingus ka punkt, et avalikult sellist lolli juttu ei tohi ajada.
                          Nagu sa ise ütlesid siis avalikult sellist lolli juttu ei tohi ajada. Tal on tööleping, mitte hinge mahamüümis pakt kuradiga. Klubil on teatud õigused mängija suhtes lepingu piires.

                          Kommentaar


                            John Henry on tulles öelnud, et me tahame töötada ainult inimestega, kes tahavad siin olla ning sellest lähtuvalt see üleminek saab toimuma nii või naa, nüüd või Jaanuaris. Ärimehena aga, mees peaks teadma, kuidas asju rahamõistlikult teha. Saame näha.
                            Suarez'ile ei jää muud kui Torres'e Chelsea saatust soovida, kui Premmi klubi peaks ostjaks jääma.

                            Kommentaar


                              Guardian tulistab.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Valerenga vastu on meite kapten täna Henderson.

                                Punased väljakul: Jones, Spearing, Wisdom, Coates, Flanagan, Henderson, Allen, Alberto, Downing, Aspas, Ibe.
                                Punased pingil: Mignolet, Enrique, Kelly, Toure, Gerrard, Coutinho, Assaidi, Lucas, Borini, Sterling.

                                Kui täna suudame ka taga nulli hoida, siis on äge.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X