320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh Arseeni see ei hirmuta, et aega väheks jääb. Tal juba see oma sohilapsest Strasbourgis sündinud marokolane, kelle nimi mul meeles ei püsi, aga kes prantsusmaa 2 divaris mängib ja meil testimisel on ja see Schalke ülejäägist Marica välja vaadatud odavateks uuteks lisandusteks
    Kindlasti on veel midagi sama soodsat soolas. Gervinho eest saime ainult 7 milli pluss 1,5 Mannone eest. Selge, et vaja sellest vähem kulutada, et kasumisse ikka jääks

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Ma arvan, et Torrese loost on õpitud. Jah, ka siis öeldi, et ei müüda ja lõpuks seda ikkagi tehti, aga tulemus oli see, et kuna asendust polnud kiiresti leida ja kõik teadsid, et 'poolil on 50M, siis osteti suure raha eest teadagi kes
        Kui mängija annab sisse ülemineku soovi, siis tuleb a) mängija müüa, sest ükski mängija ei ole suurem kui LFC (ja kui ei taha siis ei taha) b) mängijat mitte müüa ja tunnistada avalikult, et mõni tegelane on siiski suurem kui LFC.

        Omajagu huvitavaks teeks olukorra veel see, kui Arsenal nüüd CL põhiturniirile ei pääseks. Mitte, et ma seda kogu hingest sooviksin, aga see annaks sellesse loosse sellise huvitava twisti.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Noh ehk mõtleb tõsiselt ehk on lihtsalt läbirääkimistaktkika. Krt ei viitsi linkida aga sama sentiment käis omal ajal Torrese kohta ja ka meil Arsene lõugas, et Podolski ostmine ei tähenda, et RVP müüakse. igatahes ma olen sellest Suareze loost väsinud ja tüdinud. Võiks juba kuhugi minna, et Arsene saaks paar oma tavalist 10 millist sisse tuua ja elu vaikselt edasi loksuda .
          O-jaa. Kogu see klähvimine suutis summutada nii Reina lahkumise, Gerrardi testimooniali kui ka muljetavaldava hooajaeelse reisu. Oleks võinud kohe Reali müüa ja terve suvetäie peavalu tekitavast mulast säästa.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Kommentaar


              See Torrese "going nowhere" on Oktoober 2010 uudis. Torres läks järgmine aasta alles. Udu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                See Torrese "going nowhere" on Oktoober 2010 uudis. Torres läks järgmine aasta alles. Udu.
                http://www.liverpoolfc.com/news/late...s-not-for-sale
                See on ka oktoobri uudis eksole.

                Eks tegelikult ikka oodatakse väljamaalt pakkumist ning kui sealt midagi asjalikku tuleb siis ta on minemas ka. Seda osa, et Arsenali ei müüda ma usun.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  O-jaa. Kogu see klähvimine suutis summutada nii Reina lahkumise, Gerrardi testimooniali kui ka muljetavaldava hooajaeelse reisu. Oleks võinud kohe Reali müüa ja terve suvetäie peavalu tekitavast mulast säästa.
                  Küllap oleks müüdud kui Real oleks osta tahtnud. seni veel - vahi raipeid - ei ole tahtnud.

                  Kommentaar


                    Arsenalile mitte müümine on ainuõige. Istugu ja jonnigu kuni Jaanuarini pingil. Pohhui.

                    Kommentaar


                      Miks siis Arsenalile müüa ei tohi? Mulle nagu ei mahu see pähe. Ikka see ´89 kõigil pinnuks silmas? Chelseale võisite küll Torrese müüa.

                      Või et olete konkurendid? Wengeri ajastu ajal olete suutnud meid liigatabelis seljatada kokku 3 korda...17st. No samas üks põhjalondoni väikeklubi arvab ka et on konkurendid ja nende rekord on 0:17. Imelik maailm.

                      Ausalt öeldes näitab minu silmis pool täpselt seda, milles Brendal oli julgust hiljuti Arsenali süüdistada, ehk siis täielikku klassi puudumist. Süüdistavad jaburalt Arsenali maitea milles, samas enda jalgpalliklubi kuradi omanik käib twitteris säutsumas mingeid lapsikusi. Ainus argument, mis viitaks alatule tegutsemisele Arsenali poolt, on see +1£ nael pakkumine. Halloo maa, eile sündisite või? Nii need asjad tänapäeval käivad, Suareze kämp ilmselt teavitas, et mingi klausel on, tehke pakkumine. Tegime. Nüüd oleme järsku pahad ja halvad? Ebareaalsed klounid. Tahavad aastal 2013 mingit lepingukonfidentsiaalsust saada.

                      Wenger pikalt laialt viimastes intervjuudes rääkinud kuidas ta pigem millestki ei räägiks, kõik mis toimub on nende ja pooli vaheline asi ja et nemad on alati üritanud oma käike teha lugupidamise ja kaine mõistusega. Ja ära ei maksa unustada, et pool ise oli see kes lekitas infot Arsenali pakkumiste kohta et ta pigem suurema summa eest kuskile Hispaaniasse maha hoorata. Jällegi toptase käitumine.

                      Ja ükskõik kuidas see lugu ka ei lõppeks, Arsenal tuleb sellest niiehknaa võitjana välja. Kui saame Suareze, võidame. Kui Suarez müüakse kuskile mujale, võidame. Kui Suareze jääb ´pooli, võidame.

                      PS. Viimased kaks punkti on tehtud eeldustel/illusioonidel, et hakkate meiega nüüd konkureerima sinna CL kohtadele.

                      Kommentaar


                        Süüdistavad jaburalt Arsenali maitea milles

                        ?!!
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Krt, kui minu suguvõsas peaks keegi võitma lotoga 10 miljonit eurot ja siis tuleb minu juurde ning viskab euro... lisades, et ära siis korra ära raiska. Mhmh, äge inimene. Nii peabki olema. Bling-bling. Homo. Jobu. Neela ja lämbu.
                          Must-valge näide, kuid sisuliselt seda Arsenali pakkumine on/oli.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Või et olete konkurendid? Wengeri ajastu ajal olete suutnud meid liigatabelis seljatada kokku 3 korda...17st.
                            On see üldse oluline, kui suured konkurendid me teile lähiajal olnud oleme? Suareze teile mitte müümise põhjus on selles, et Liverpoolil on AMBITSIOON jõuda top 4 see hooaeg. Arsenal on hetkel nende kolme klubi seas, kellest top 4 saavutamiseks on kõige reaalsem mööda minna (teie, Everton ja spurs). Järelikult peab Liverpooli board teid see hooaeg meie konkurentideks. Ei ole ju väga keeruline?

                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            No samas üks põhjalondoni väikeklubi arvab ka et on konkurendid ja nende rekord on 0:17. Imelik maailm.
                            Kui sa vihjad, et Spurs ka teie konkurent ei ole, siis ma tuletaksin meelde, et viimasel neljal aastal on nende kahe klubi punktide vahe olnud 1;1;6;5. See ei ole just kinnipüüdmatu vahe või mis? Eriti arvestades seda, et Spurs on suvel oma koosseisu tugevdanud, Arsenal mitte (kui just Yaya Sanogo eriti heaks ostuks ei kujune). Ise usun, et Spurs see hooaeg ka teist eespool lõpetab.

                            Rodgersi lack of class jutust ei saa ma ka eriti aru.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Krt, kui minu suguvõsas peaks keegi võitma lotoga 10 miljonit eurot ja siis tuleb minu juurde ning viskab euro... lisades, et ära siis korra ära raiska. Mhmh, äge inimene. Nii peabki olema. Bling-bling. Homo. Jobu. Neela ja lämbu.
                              Must-valge näide, kuid sisuliselt seda Arsenali pakkumine on/oli.


                              Sama mustvalge näide vastu: Sina loed, et poes on jäätis 1 euro. Lähed ja ostad kuid hoopis annad selle eest heasüdamlikult 3 eurot.

                              Kommentaar


                                Arsenali ainus konkurent on Müncheni Bayern sellel aastal!
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X