320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pilti siia tõsise jutu vahele ka
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Paha poiss Sterling aktsioonis

      Kommentaar


        Naljakas vaadata kui närvis coco (ja ka teised arsenali fännid) on, kui selgus et liverpool keeldub müümast arsele nende peamist targetit. Ju on arsenali fännid aru saanud et varsti on kellad ja hooajale minnakse vastu sama nõrga satsiga kui eelmine hooaeg ja see sats jõudis ikka väga napilt sinnna cl-i eelringi ja see hooaeg tehakse seda vabalt? või võidate liiga? naljavennad. aga tegelt arsenalil polnudki närilist vaja eks, edu
        Algselt postitas fitti
        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

        Kommentaar


          Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
          Naljakas vaadata kui närvis coco (ja ka teised arsenali fännid) on, kui selgus et liverpool keeldub müümast arsele nende peamist targetit. Ju on arsenali fännid aru saanud et varsti on kellad ja hooajale minnakse vastu sama nõrga satsiga kui eelmine hooaeg ja see sats jõudis ikka väga napilt sinnna cl-i eelringi ja see hooaeg tehakse seda vabalt? või võidate liiga? naljavennad. aga tegelt arsenalil polnudki närilist vaja eks, edu
          see hooaeg on seesama sats tugevam tänu rämpsu välja rookimisele, mis toob pingile Arshavini asemele Gnabry näiteks ja 4 daks piisab. Ja närilist oleks vaja küll aga selleks, et kõrgemale tõusta, mitte selleks et praegusele kohale püsima jääda.

          Kommentaar


            Närvis? Ma olen karastunud. Mis puudutab Arsenali ja transfereid. Närvi ajab mind bullshit. Bullshit mida liverpool selle saaga jooksul on tootnud, süüdistavad meid klassi puudumises ja ise käituvad nagu viimased juudid. Kohutav. Muud ei olegi.

            Närilisega on asjad niikuinii sedasi, et tubli pooled arse fännid oleksid eelistanud Gonzalot enivei. Mina võtaks enne närilise, premier leaguei kogemus all, lisaks siuke kerge psühho tiimis olekski lustakas, elu peab huvitav olema.

            Aga kui ei müü siis ei müü. Ega sundida ei saa, ja üle 40m ei tõuseks ka enda käsi maksma ta eest. Saan Wengerist aru. Aga mingit klounaadi pole ka mõtet käima tõmmata. Süüdistada meid klassi puudumises kuigi reaalsuses on hoopis pooli treener ja omanik selle saaga jooksul need, kelle pihta selliseid süüdistusi võiks ja peaks viskama. Ma muud tegelikult ei tahtnudki öelda - küsida miks Arsenali ei tohi müüa? ja et Brenda on eesel.

            E: Fck me et see verstapost nüüd siia teemasse pidi tulema. Sellises tempos järgmist ei tule kui just 150seks ei ela.

            Kommentaar


              kodumaist kah http://sport.postimees.ee/1326810/li...-trellide-taga

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Närvis? Ma olen karastunud. Mis puudutab Arsenali ja transfereid. Närvi ajab mind bullshit. Bullshit mida liverpool selle saaga jooksul on tootnud, süüdistavad meid klassi puudumises ja ise käituvad nagu viimased juudid. Kohutav. Muud ei olegi.

                Närilisega on asjad niikuinii sedasi, et tubli pooled arse fännid oleksid eelistanud Gonzalot enivei. Mina võtaks enne närilise, premier leaguei kogemus all, lisaks siuke kerge psühho tiimis olekski lustakas, elu peab huvitav olema.

                Aga kui ei müü siis ei müü. Ega sundida ei saa, ja üle 40m ei tõuseks ka enda käsi maksma ta eest. Saan Wengerist aru. Aga mingit klounaadi pole ka mõtet käima tõmmata. Süüdistada meid klassi puudumises kuigi reaalsuses on hoopis pooli treener ja omanik selle saaga jooksul need, kelle pihta selliseid süüdistusi võiks ja peaks viskama. Ma muud tegelikult ei tahtnudki öelda - küsida miks Arsenali ei tohi müüa? ja et Brenda on eesel.
                muidugi liverpool oleks pidanud kohe arsenali ees kummardama ja 40m ja ühe naela tänulikult vastu võtma eks, kuule saa nüüd üle. liverpool ei müü arsele suarezt, boo-hoo, äkki oleks kuri enda juudiklubi peale kellele ei kõlba enda tohutut rahakotti kergendada? terve suvi närilist oodatud ja seeläbi lastud minema lipsata higuainil, bernardile ja ei tea kellele veel, ei ole sa ikka kõige terav pliiats vist. deadline dayl tuuakse sisse mingid uued gervinhod ja santosed ja hooaja lõpus on nutt lahti ja süüdi on liverpool kes ei nõustunud müüma enda eelmise hooaja parimat mängija teisele premmi klubile. see et arsenal enda parimaid mängijaid järjepidevalt kodustele rivaalidele pidevalt maha parseldab, ei tähenda et teised klubid seda tegema peavad
                Algselt postitas fitti
                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                Kommentaar


                  Kuule sa täitsa Nasfali kategooria kutt ju, ma selle kategooria esindajatele oma aega ei viitsi raisata. Head päeva.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Liverpooli teema võib vist nüüd Arsenal vol 2-ks ümber nimetada Tunnen kaasa Suarezele- pahad onud ei täida oma lubadust ja Luisike peab kannatama selle tõttu.
                      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                      Kommentaar


                        Sterlingu pättus on siis väidetavalt selline: Had an arguement with his girl. She went to her mom who lives in Dovecot on Merseyside, He turns up drags her out house by arm &got arrested.

                        Igatahes oli ta juba täna rõõmsa näoga trennis ja võeti ka Dublinisse kaasa.



                        Meeskonnas on ka Sturridge, Suarez jäi koju.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          See võib küll tõele vastata, sest Manchester ei leidnud teilt enam kedagi võtta.
                          Üks kutt oleks, aga kuna ta ise ei taha ja tõenäoliselt lähitulevikus klubis kapteniks saab siis ei saa lihtsalt teda.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Rodgers nimetas kapteni asemiku.



                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Üks ITK säutsus, et Downing lööb 4 aastaks käed West Hamiga. Kui nii, siis ma kahtlustan küll, et midagi paremat on asemele tulemas, muidu lihtsalt pole asjal väga pointi. Saab näha.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Üks kutt oleks, aga kuna ta ise ei taha ja tõenäoliselt lähitulevikus klubis kapteniks saab siis ei saa lihtsalt teda.
                                Kui sa Wilshere´i mõtled siis mina kardan küll, et see lõpetab ennem uuesti laatsaretis kui kapteniks saab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X