320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kuradi püha lihtsameelsus. Ahh ma ei viitsi , kelle jaoks on saaga täies hoos selle jaoks olgu, minu jaoks vähemalt hetkel pole mingit saagat. See ei tähenda, et keegi ei võiks nüüd tulla ja ta ära osta vms. Lihtsalt pole mingit meediakära hetkel ja poiss on leppinud võimalusega, et ei lähe kuhugi.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Räägitakse, et Sakho ost olevat väga lähedal ja Kiievi Dünamo Yarmolenko eest olevat tehtud 17.5-19.5mln£ suurune pakkumine. Yarmolenko leping peaks lõppema järgmine suvi niiet võiksid vastu võtta küll.
      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

      Kommentaar


        Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
        Räägitakse, et Sakho ost olevat väga lähedal ja Kiievi Dünamo Yarmolenko eest olevat tehtud 17.5-19.5mln£ suurune pakkumine. Yarmolenko leping peaks lõppema järgmine suvi niiet võiksid vastu võtta küll.
        On's see Jarmolenko ka tubli tegija? Sorry, aga Kiievist ei tea midagi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          On's see Jarmolenko ka tubli tegija? Sorry, aga Kiievist ei tea midagi.
          232 matši, 72 väravat ja 45 assisti. Ise ka ei vaata aga siin on artikkel tema kohta http://www.beyondthekop.com/4/post/2...namo-kiev.html
          Tundub asjalik ja peaks olema the next big thing
          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            On's see Jarmolenko ka tubli tegija? Sorry, aga Kiievist ei tea midagi.
            Ju ta Voronin MKII on.

            Sakho diili peaks nüüd küll lukku panema kärmelt. Mis muidu selle kreeklasega sai oleksin teda eelistanud aga see keiss on suletud vist jah?

            Kommentaar


              Algselt postitas ddbb Vaata postitust
              Ju ta Voronin MKII on.

              Sakho diili peaks nüüd küll lukku panema kärmelt. Mis muidu selle kreeklasega sai oleksin teda eelistanud aga see keiss on suletud vist jah?
              Kreeklane tuli esimest korda üle poole aasta trenni ja sai ka kohe viga, et teda ilmselt enam väga ei taheta. Sakhol on viimane aasta algamas ja väidetavalt on PSG poolt uus leping laual reede õhtuni. Sakho tahab aga mängida.

              Yarmolenko on suht mõttetu imo.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Yarmolenko on suht mõttetu imo.
                Sest?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Peamiselt liiga kallis ja ma pole väga kindel, et ta meie XI-le just palju juurde annaks. Ma parem jooksutaksin Sterlingut rohkem ja soetaks mõne odavama mehe pingile, laenaks Mosese vms.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Mkay. Ma pidasin rohkem silmas seda, et mis on tema tugevad ja nõrgad küljed.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Mkay. Ma pidasin rohkem silmas seda, et mis on tema tugevad ja nõrgad küljed.
                      Yarmolenko on selline Ukraina versioon Robbenist. Meeldib talle sisse joosta ja kaugelt vajutada. Samas võib ka väikese sööduga läbi joosta.

                      Kommentaar


                        Üldiselt jagatakse augustis ka ... of the Month auhindu Premier Leagues, aga 2012 ei jagatud, kuidas see aasta lood on? Rodgersil ja isegi Sturridgel päris hea variant saada ju, uurisin välja ka, et viimati saaime Manager of the Month auhinna 2009 märtsis.

                        Kommentaar


                          mmm, Classy, või tegelt. Seda venda vaevalt enam twitteri ligi lastakse kes teil muidu seda asja seal ajas.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            päris haige jh, huvitav kas tehakse ametlik vabandus ka või lihtsalt loodetakse et kõik unustavad ära?
                            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                            Kommentaar


                              Pole üldse välistatud, et Toure saab pühapäevaks korda.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Liverpool's Brendan Rodgers lines up move for goalkeeper Shay Given

                                Given oleks küll tore täiendus.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X