320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ei noh kui ise rahul olete. Ma lihtsalt mõtlesin, et L1 on ikka L1 ja seal mingite Alexite selja taha jääda valikus ... lisaks üks aasta lepingust järel ka ainult. Lihtsalt tundub natuke soolane see hind.
    Mulle tundub küll väga hea täiendus. Noor, andekas ja ka küllaltki kogenud. Eks see PSG ole nagu Chelsea kus enda andekad noored jäävad kallite mänguasjade pärast pingile. Sturridge'i puhul on ju ka tegemist väga andeka mängijaga, aga Chelseas ta mänguaega ei saanud. Tuli 'pooli, saab mängida ja näitab, kui hea mängijaga on tegu. Ma arvan, et Sakhoga on sarnane lugu.

    Kommentaar


      Arsenali vennad on ikka rämedalt kibestunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas ddbb Vaata postitust
        Arsenali vennad on ikka rämedalt kibestunud.
        Ma küll väga suurt kibestumust ei tajunud kuigi ei jaga ka arvamust et 13milli nüüd üleliia palju oleks sellise noore täku eest, eriti kui tottenham kulutas mingi 26milli(+ boonused ka vist) lamela peale ja bale läheb reali mingi ulmesumma eest. Kahjuks see market on selline et kui just väga ei taheta müüa kedagi siis peab tsipa rohkem peale maksma.
        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

        Kommentaar


          Coutinho intervjuu Mirroriga
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas ddbb Vaata postitust
            Arsenali vennad on ikka rämedalt kibestunud.
            Pole ju mõtet ennast täis ka minna

            Kommentaar


              Ja eriti veel sellise klubiga kaubeldes nagu PSG, kes ei tunnegi pisikesi numbreid.
              See mees on ikka täielik tugitala kaitses ja see hind on seetõttu nii madal, et mehel aasta lepingu lõpuni.
              PSG president ise ütles, et Sakho omakasvandikuna on neile nagu Gerrard Liverpoolile ja et teeb omaltpoolt kõik, et mees PSG'sse jätta. Ma saan aru, et kohatu võrdlus, aga eelmine hooaeg tegi PSG eest liigas 27 kohtumist ja seega igati oluline lüli klubile, kes üldjuhul võiks osta põhimõtteliselt ükskõik mis mängija.

              Kommentaar


                väidetavalt on Sakhol ja Tiago Iloril täna medical. Samuti üritatakse veel enne ülemineku akna sulgemist saada veel Moses ja Given.
                kõik kokku £25 mil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                  Ma küll väga suurt kibestumust ei tajunud kuigi ei jaga ka arvamust et 13milli nüüd üleliia palju oleks sellise noore täku eest, eriti kui tottenham kulutas mingi 26milli(+ boonused ka vist) lamela peale ja bale läheb reali mingi ulmesumma eest. Kahjuks see market on selline et kui just väga ei taheta müüa kedagi siis peab tsipa rohkem peale maksma.
                  €23m ikka sa mõtlesid eks? Noh, et kaitsja eest on see päris korralik summa, pidasin seda silmas.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Naljakas, et iga kord kui Liverpool kedagi ostab, siis usub kogu maailm kõige suuremat summat mis meediast läbi käib.

                    Kommentaar


                      Pisut random, aga Ilori võimaliku diili valguses tundub kummaline, et keegi Premierist Dieri kodumaale toomist pole üritanud. Palju neid kodumaiseid suuri talente nüüd ikka leidub, et ühte Portugalis hoida.

                      Kommentaar


                        Sakho on pikast reisist väsinud vist, varsti peaks ametlik olema.
                        Pilt LFC kitis medicali ootamas.



                        Ja Ilori saabumine. (White cap)

                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Moses peaks ka kotis olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                            Moses peaks ka kotis olema.
                            Nüüd saate merevee kaheks lõhestada.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Oeh, homme 4. liiga mäng samal ajal . Loodan, et keegi siis ära ei spoili mulle enne kui saan mängu alla tõmmatud ja ära vaadatud.
                              Nii väga tahan võitu
                              YNWA

                              Kommentaar


                                Aeg-ajalt oleme sattunud väikese seltskonnaga pubisse jalkat vaatama. Satume sinna ka sellel pühapäeval ja kui keegi soovib veel meiega liituda, siis andke endast märku. Pubiks on nagu ikka - Mad Murphy
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X