320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    "This has been central back stepping forward show" või midagi sarnast mida Carra Nevillile peale esimest poolaega ütles. Mille peale mõlemad naerma purskasid.
    Teema oli selles, et enne mängu analüüsiti Luizi liikumist everton-chelsea mängus. Kus ta oli aeg ajalt nagu winger või ründaja, kuigi teoreetiliselt pidi olema center back. Siis Carra ütles, et see on ju tegelikult noore mehe jaoks okei, sest keegi ei unista noorena saada kaitsemängijaks, st. keegi ei taha saada Gary Neville'ks.

    Kommentaar


      Kui Aspas osutub selleks, kellena ta praegu tundub, on see veidi nukker. Aga Moses on tegelikult variant Sturridge'i kohale kui viimane laupäeval puhkust vajab ja Sterlingi saaks sisse tuua. Keskväljal oleks rohkem manööverdamisruumi vaja, aga väga midagi ka teha ei anna. Coutinho kohta keegi teine päriselt välja ei mängi - iroonilisel kombel oleks parim variant praegu Jonjo. Variant on muidugi tuua Lucase kõrvale Allen ja anda kaptenile vabam roll. Pikemas perspektiivis see ei toida, aga ühes mängus vast võiks proovida.
      Kaitsele mul tegelikult pretensioone pole. Sakho peab õppima, Wisdom peab õppima - aga see on igati normaalne ja arusaadav.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kas tegemist oli meite viimase hooajaeelse mänguga, kus n.ö b-sats mängis ühe poolaja ja jooksutas vastast? Tollel poolajal Coutinho ei mänginud ja mehed liikusid, pall liikus ning ilus oli vaadata. Teisel poolajal tuli a-sats sisse ja mäng keerati igavaks.
        Eilsed esimesed 60-nd minutit olid küll ilusad silmale vaadata, kuid minu silmadele tulid liikumised kaunis kangutatult - individuaalsete oskuste najal. Ma ütleks, et kerge korralagedus valitses platsil. Ja peale brassi lahkumist ning mängijate väsimist tahtis BR ise juba väljakule joosta.

        Eilsest kiidaks belglast, kes mängib mõlema jalaga ning päästab meid ja DSi, kes oli õigustatult korduvalt rahulolematu a la kuulge õnnetud hinged jookske, petke, avanege jne, muidu ma teile palli lihtsalt ei sööda, jätised.

        Järgmine vastane saab päris raske olema, sest Souhthampton ei luba meil palli patsutada... krt, tegelikult on see isegi hea, sest siis on meil lootus võita.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Eilse mängu kaks poolaega olid ikka nii erinevad, et paneb kukalt kratsima, kuidas saab nii olla - nii selgelt oma mäng ära kaotada. Swanseal oli teisel justkui 2x rohkem jõudu ja selle juurde käivat mõttetegevust. Äärmiselt põnev heitlus igatahes - kiired söödud, huvitavad kombinatsioonid ja tempo kõrge kogu mäng. Ei olekski öelnud, et tegemist pole kummagi meeskonna puhul eelmise aasta tabeli tipu meeskondadega. Swansea on tõesti sümpaatne sats!
          Moses meelis väga - hea premmi materjal ja veel väravaga alustada - super. Aspas peab nüüd kõvasti pingutama, et mitte täiesti varju jääda. Sakhot sai ka jälgitud, natuke tundus mehel ikkagi jalad värisevat ja väga kindlalt mitmeid olukordi ei mänginud + vahel jätsid positsioonivalikud soovida. Muidu tehnikat ja jõudu on - saab kindluse - on üks lisa arvestatav vend taga. Skrtl tegi ühe imepääste + oli üldiselt korralikult võitluslik - jätku! Kuradi hea et on konkurentsi.
          Eeldan et Wisdom võeti eelkõige kaardi tõttu ja Toure'le mänguminutite andmise tõttu välja. Iseenesest oli ju tubli.
          Henderson on jätkuvalt päris suur tööloom meil platsil, Lucas ja Gerrard võiksid tema eeskujul püüda ka natuke rohkem endast välja pigistada.
          Sturridge on endiselt sharp ja kohe karistas - ilus. Teisel poolajal aga mingit normaalset ründemängu me enam mängida ei suutnud ja seetõttu eesliini mehi kohalejõudvate söötudega ei toidetud. Moses käis puhta all kaitsetööd tegemas tihti.
          MOM awardi annaksin meie tiimist siiski meie väravavahile, kes kõigis vajalikes hetkedes tegi oma maximumi ära! Keegi tõi välja tema kõrge palga - seda võib vaikselt mõistma hakata, kui selline stabiilsus jätkub.

          Jonjo roll muidugi koomiline täna, hämming kuidas ta meie kaitsjad nii lihtsalt ära omas esimese puhul ja siis nii lapsikuid vigu kohe otsa tegi. Mees igaljuhul endale õige klubi leidnud.

          Sum up - vedas meil selle punktiga, peab tunnistama, kuigi esimesel poole tundus, et suudame üle olla, aga ei.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Just effin brilliant...

            Aga lisaks siis eilse päevakangelase intervjuu ka

            Sarkasm sarkasmiks, aga you gotta feel bad about the fella ! Pooli seisukohalt igati sümpaatne avaldus ka - ütles, et kui värava lõi siis ei sattunud joovastusse, ega tähistanud väravat, kuna on Poolile tänulik kõige eest ning nautis iga hetke meeskonna juures.

            Ütleme nii, et Jonjo aktsiad minu silmis tõusid.

            Kommentaar




              Siin ei ole küll kahjuks, ilma pallita ühtegi olukorda. Palliga mängis igatahes hästi!

              Keegi mainis, et Aspas pole see mis loodeti? No, pange Sturridge alumiseks ründajaks ja näete ka, et ta pole pooltki nii hea. Kui Sturridge tõesti pole 100% fit järgmiseks mänguks, siis võiks Aspas 9 peal alustada ja DS varust tulla peale. Samuti SG 10 peal Saintsi vastu, miks mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Sarkasm sarkasmiks, aga you gotta feel bad about the fella ! Pooli seisukohalt igati sümpaatne avaldus ka - ütles, et kui värava lõi siis ei sattunud joovastusse, ega tähistanud väravat, kuna on Poolile tänulik kõige eest ning nautis iga hetke meeskonna juures.

                Ütleme nii, et Jonjo aktsiad minu silmis tõusid.
                Ma ei tea kas ma nägin valesti, aga minu mäletamist mööda tähistas Jonjo oma väravat päris korralikult, mitte et sel erilist tähtsust muidugi oleks.

                Kommentaar




                  Siit videost tuleb kohe meelde muidugi 25.minut ja DS . Sisse ja mäng läbi, aga kahjuks ei

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Siit videost tuleb kohe meelde muidugi 25.minut ja DS . Sisse ja mäng läbi, aga kahjuks ei
                    Tekkis küsimus kuidas 1-1 seisult 2-1 löömine on "game over"?

                    Aga videost nii palju: Teisel poolajal sai Moses 3 korda palli puutuda video põhjal... 61, 62, ja 76 minutil. Esimesel poolajal oli 3 pallipuudet olemas juba 4 minutiga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Tekkis küsimus kuidas 1-1 seisult 2-1 löömine on "game over"?

                      Aga videost nii palju: Teisel poolajal sai Moses 3 korda palli puutuda video põhjal... 61, 62, ja 76 minutil. Esimesel poolajal oli 3 pallipuudet olemas juba 4 minutiga.
                      Moses oli 2. poolaeg ilmselgelt väsinud. Vahetuse oleks võinud juba 65. minutil teha.

                      Kommentaar


                        keegi vöiks Henersoni mängust ka mingi video kokku löigata.
                        Mu meelset oleks vöind koos Downinguga suusatama minna.
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas reed Vaata postitust
                          keegi vöiks Henersoni mängust ka mingi video kokku löigata.
                          Mu meelset oleks vöind koos Downinguga suusatama minna.
                          Kui ma nüüd ōigesti aru sain, siis sa väidad, et Hendersoni panus meeskonnale oli olematu? Minu arust tegi korraliku esituse, arvestades sellega,et rabas nagu loom.

                          Kommentaar


                            Ja mängib täiesti valel positsioonil, Cou Hendo Moses oleks pidanud olema

                            Kommentaar


                              Kuna eile algas CL,siis sai kahjuks ainult poole silmaga jälgitud U21 mängu Sunderlandiga,aga meite poisid 0-2 kaotusseisust siis lõpuks 5-2 võitsid,Luis Albertolt kübaratrikk.Ka BR ise oli kohal mängu kaemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tarry Vaata postitust
                                Kuna eile algas CL,siis sai kahjuks ainult poole silmaga jälgitud U21 mängu Sunderlandiga,aga meite poisid 0-2 kaotusseisust siis lõpuks 5-2 võitsid,Luis Albertolt kübaratrikk.Ka BR ise oli kohal mängu kaemas.
                                Ühtlasi siis ka Ilori debüüt punastes. Sterling, Ibe ja Kelly samuti väljakul.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X