320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aspas on sitt, kas Moses üldse mängis teisel poolajal ? Aa...oli jah mingi vend, kes koguaeg pikali viskas ja käsi laiutas....Kapten tegi ikka õudsa mängu...peale kahte karistuslööki oli kõik negatiivne....Enrique ei andnud täna vist mitte ühtegi täpset söötu....kuradi närvi ajab selline pask...mis kuradi asja see BR lootis, kui sellise koosseisuga mängima läks...
    kui reaalselt vaadata, siis viiest esimesest mängust oleme ainult ühes olnud parem meeskond...ülejäänud 2 võitu on joppamine ja Swansea viik oli ka puhas õnn...

    Kommentaar


      Honeymoon sai siis läbi. Imelikud vangerdused Brendani poolt. Neli keskkaitset oli üsna negatiivne lahendus ja polnud mängu algusest neid äärekaitseid, kes oleks ründetegevusel kaasa aidand ja üldises pildis Southamptonit laiali tõmmand. Aggerit polnud vaja üldse mängitada, kui ta veel taastumas on, kohe pannud Enrique sinna äärele. Eespool jällegi loovust njetu, Coutinhot pole, oleks vähemalt Suarezt tagasi vaja. Ja ilgelt pani pead kratsima, et kaptenil oli nagu jumala pohhui täna.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Southampton oskab palliga suurepäraselt ümber käia. Kui meil pole sära ega meest, kes mängu enda peale võtaks, ei ole kaotus sellises mängus mingi üllatus. Sturridge ja Moses rabasid nagu suutsid, aga 90 minuti vormis pole neist kumbki. Aspas-Henderson-Gerrard paraku ei toida.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Tänane mäng oli küll jube, kuid õnneks pole see parim koosseis kes olemas on. Hetkel ju siiski suarez,coutinho,johnson väljas ning sturridge ka tundub selline poolvigane.
          Ilma Suarezeta jäi siis saldo 7võitu, 2 viiki, 1 kaotus. Oleks kartnud hullemat kui aus olla.
          Nüüd siis kolmapäeva ootama.
          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

          Kommentaar


            mõtlesin tükk aega, et kas vaadata west ham - everton või liverpool - southampton. otsustasin viimase kasuks. no minge munni

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Southampton oskab palliga suurepäraselt ümber käia. Kui meil pole sära ega meest, kes mängu enda peale võtaks, ei ole kaotus sellises mängus mingi üllatus. Sturridge ja Moses rabasid nagu suutsid, aga 90 minuti vormis pole neist kumbki. Aspas-Henderson-Gerrard paraku ei toida.
              Meil on vaja normaalselt söötma, avanema ja palli omaks võtma õppida. Ei saa loota selle peale, et keegi individuaalse meisterlikuse pealt teeb.

              Kohutav koosseis, mäng ja igati teenitud kaotus.

              Kommentaar


                Algselt postitas sanders Vaata postitust
                Aspas on sitt, kas Moses üldse mängis teisel poolajal ? Aa...oli jah mingi vend, kes koguaeg pikali viskas ja käsi laiutas....Kapten tegi ikka õudsa mängu...peale kahte karistuslööki oli kõik negatiivne....Enrique ei andnud täna vist mitte ühtegi täpset söötu....kuradi närvi ajab selline pask...mis kuradi asja see BR lootis, kui sellise koosseisuga mängima läks...
                kui reaalselt vaadata, siis viiest esimesest mängust oleme ainult ühes olnud parem meeskond...ülejäänud 2 võitu on joppamine ja Swansea viik oli ka puhas õnn...
                Enrique andis ja isegi päris head söödud.

                Kommentaar


                  Hästi oli täna vähemalt see, et teisel poolajal ära ei vajunud. Noh, polnud kuhugile väga vajuda. Eelmisest mängust õppust ei võetud ja praktiseeriti kaost edasi. Jääb vaid üle loota, et nüüd saadi hapniku juurde.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ehk nüüd tulevad mehed platsil maa peale tagasi ning ehk seda oligi vaja. Suarez nüüd tagasi vähemalt
                    Mignolet või Sakho MoTM minu arvates. Sakho mõned tacklingud on küll sellised, et hoia ja keela. Eriti meeldis Osvaldole tehtud tackle enda kastis. Mees läheb ainult paremaks ning Toure/Sakho asi toimis lõpus minu arvates. Ja mida kõike tähendab väikese brasiilia võluri coutinho puudumine meile.... sadness
                    Edu edaspidiseks!!!
                    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                    Kommentaar



                      Susolt värav täna Almeria eest, päris kenake teine ka.
                      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                      Kommentaar


                        Ja mina veel lootsin, et tuleb võit. Mängu vaatan homme, kuna täna oli ühe teise mänguga samal ajal. Tunudb, et ilma Coutinhota on seis päris halb meil. Vähemalt on Suarez tagasi nüüd. Miks Enrique ei alustanud huvitav?.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          1. Asi pole Coutinhos, vaid üldises suhtumises platsil.
                          2. I would like a much stronger squad, but we have what we have. Eks näis, kas mängijatele jõuab kohale, et tussutamine edu ei too.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma ikka oskan valida mänge, mida ma ei näe.

                            1. Stoke City 1-0 (e.h. 0-0) - vahe +2 punkti
                            2. @Aston Villa 1-0 (e.h. 2-1) - vahe 0 punkti
                            3. Man Utd 1-0 (e.h. 1-2) - vahe +3 punkti
                            4. @Swansea 2-2 (e.h. 0-0) - vahe 0 punkti
                            5. Southampton 0-1 (e.h. 1-0) - vahe -3 punkti

                            Kokku võrreldes eelmise hooajaga +2, kurss 63 punktile.
                            Nii vaadates polegi see algus nii muljetavaldav

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              1. Asi pole Coutinhos, vaid üldises suhtumises platsil.
                              2. I would like a much stronger squad, but we have what we have. Eks näis, kas mängijatele jõuab kohale, et tussutamine edu ei too.
                              Meeskonna komplekteerimises ei tohi BR küll eriti sõna võtta. Terve suvi oli aega leida neid tugevamaid mehi. Seni on enda hinnasilti tõestanud (minu silmis) ainult Mignolet. Teised saavad veel aega.
                              Taktika ja meeste valik selleks mänguks oli kah imelik. Oli teada kuidas Soton mängib. Kohtunik soosis jõulist mängu. Aga meie omad olid platsil uimased nagu talveunes karud. Ei saa nii.

                              Aga äkki ärkame nüüd ülesse.

                              Kommentaar


                                Egas see nüüd ei tähenda, et kuri ei tohi olla. Pealegi vedas pigem vana kaader alt ja ma loodan, et kolmapäeval saab SG puhkust.

                                Mängijate valik oli korralik kreisi-pööra ja tahaks väga teada, mis mõttes nagu noh!?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X