320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Carra selgitab,
    This is Anfield,

    Kommentaar


      Kuulukse, et kodanikud Jones, Fowler ja McManaman naasevad klubisse noori kantseldama.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Mignolet võiks minuarust player of the month awardi saada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Mignolet võiks minuarust player of the month awardi saada.
          nõus!

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Küllap ta Ramseyle ja Wengerile läheb.
            Ma pidasin silmas LFC sisest award'i.

            Kommentaar


              Üks vahva videoleid. Fänn, kes püüdnud LFC sellist uut tulemist ja hingamist oma edit'is rõhutada, peale mitut hooaega keeruliseid aegu. Küllap seda tunnetavad mitmed teisedki (meist) ja omajagu sellist 'roosadesprillides' lootust peab olema.

              Kommentaar


                Vanaema just ütles, et ainus muudatus CP vastu on Sterling Lucase asemel.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  See tähendab siis kõigi eelduste kohaselt jälle 3-4-1-2 formatsiooni, kus Sterling on parema wingbacki rollis. Polegi kõige hullem mõte vist, Henderson saab vahel ka keskel mängida. Seda muidugi juhul, kui Su vanaema ei valeta.

                  Kommentaar


                    Ja Kenny on ka tagasi!
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      Panen siis siia kah paar videot sõbra tripist. Käis vaatamas mänge Southanptoni ja ManU vastu. Nagu ikka siis võitu ta ei näinud. Senine saldo tal kuuest null . Ise ma lähen detsembris koos temaga vaatama mänge Norwichi ja West Hami vastu.


                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Täna võidame 5-0.

                        Kommentaar


                          Ma ei suuda mängu ära oodata täna.
                          Näitame nüüd CPle milleks me võimelised oleme
                          Ma ei tea kas siin on see video olnud aga Sakho hüvastijätt PSGga.

                          Sakho in tears, goodbye to PSG.
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            The Reds' XI in full is: Mignolet, Sakho, Toure, Skrtel, Enrique, Henderson, Gerrard, Sterling, Moses, Sturridge, Suarez.

                            Subs: Jones, Ibe, Wisdom, Agger, Aspas, Ilori, Alberto.

                            Kommentaar


                              Kas Agger pole 100% terve (või millepärast ta pingil on)?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Kas Agger pole 100% terve (või millepärast ta pingil on)?
                                Nelja keskkaitsjaga mängimist 'pool juba Sotoni vastu eksperimenteeris - ei töödanud. Ükski algkoosseisus olevatest keskkaitsjatest ei vääri ka pingile jätmist viimaste mängude põhjal, kõik on hästi hakkama saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X