320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Arsenal on siiski top of the league
    Seda "debatti" olen ma juba hiljuti kusagil näinud. Aga me rahuldume teise kohaga ka hetkel. Vägagi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Minu paha, jah Arsenal on esimene. Väravate vahet siin teemas siiski arvestatakse

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Ma arvan, et Sakho't ei jäetud Crystali vastu pingile, sest ta vajab kohanemiseks mänguaega. Ta on tänaseks jooksnud väljakule meite eest neljas kohtumises ning igas mängus on ta suutnud enda (s.t meeskonna) elu (vähemalt ühel korral) keeruliseks teha. Muidugi on ka vastupidseid situatsioone, kuid esimene nendest tekitab vastastele värava löömise võimaluse ja teine on selle kõrval lihtsalt ilus liigutus.
        Kõhutunde järgi on Sakho elu keeruliseks teinud (valesti ajastatud niitmine, liikumine, sööt) oma kümnel korral - seda on keskkaitsja kohta isegi kahe hooaja peale liiga palju.
        Samas turvaliselt mängides esimeseks ei jõua - kondoomiga nikkudes on tiba raske järelkasvu saada. Sellepärast on mul hea meel, et Sakho on saanud mitu mängu järjest platsile joosta ning kohaneda. Lisaks tundub, et manager pole talle öelnud, et kuule kutsikas ära sa mul seal taga nüüd trikita. Vastupidi. Pigem julgustab, et mängija saaks enesekindlust juurde, sest oskused on silmnähtavalt olemas - keha ja aju on vaja kalibreerida. Tahet ei tohi pärssida!
        Ma pakun, et Sakho on järgmisel hooajal PLi üks parimatest keskkaitsjatest.
        Minu arust teed esimeste ridadega natuke liiga poisile. Et ta enda praeguse aja jooksul on ära teinud 2 hooaja vead? Sunderlandi vastu minu arvates perfektne esitus, sama ka CP vastu. Aga see on ju ilmselgelt alles algus. Hoiame pöialt poisile. Täna siis meie konkurendid libastusid ning võime rahul olla. Tottenham põrus täielikult
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Väravate vahet siin teemas siiski arvestatakse
          Löödud väravaid siiski
          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

          Kommentaar


            Top of the league!!!!! :d

            Kommentaar


              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


              CP ei pruugi olla hea mõõdupuu, aga see CM roll sobib talle kindlasti rohkem
              This is Anfield,

              Kommentaar


                Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                Minu arust teed esimeste ridadega natuke liiga poisile. Et ta enda praeguse aja jooksul on ära teinud 2 hooaja vead? Sunderlandi vastu minu arvates perfektne esitus, sama ka CP vastu. Aga see on ju ilmselgelt alles algus. Hoiame pöialt poisile. Täna siis meie konkurendid libastusid ning võime rahul olla. Tottenham põrus täielikult
                Näiteks Crystal Palace'i mängus oli situatsioon, kus ta läks noppima peapalli ja ta pidi liikuma äärelt keskele ning enda värava poole (s.t liikus nurga all tahapoole, mis on raske trajektoor). Sama palli läks noppima ka Skrtel, kes liikus otsejoones palli peale, mis on lihtne ja üsna lollikindel tegevus... kui sind keegi ei sega.
                Juhtus see, et meite poisid segasid teineteist ja palli võitis vastane ning sai otsejoones värava peale liikuda ja tulistada.
                Tegelikult pidanuks Sakho lihtsalt liikuma enda värava poole, et vajadusel Skrtelit kindlustada (juhul kui too palli puhtaks ei löö).
                Ma olen üsna kindel, et antud situatsioonis Sakho nägi, et Skrtel liigub palli peale ja kui viimane enda kavatsusest teada ei andnud (mis on samuti viga) või esimene sellest aru ei saanud, siis... paistis päike silma?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blackened Vaata postitust
                  http://www.youtube.com/watch?v=JqWPBoVEI9U#t=68

                  CP ei pruugi olla hea mõõdupuu, aga see CM roll sobib talle kindlasti rohkem
                  CM peaks olema Hendersoni naturaalne positsioon. Lihtsalt Kenny ja Brendan on üritanud tema positsiooni veidikene laiemaks tõmmata. Ja pean nõustuma siin juba mainituga, et töömaht on tal meeletu.

                  Sahko on minu arvamusel iga mänguga järjest kindlamaks muutunud. Ainult kuu aega meeskonnas olnud. Andke aega atra seada.

                  Tabel on küll seksikas ja soodne, aga... "Mõned" hooajad ei ole see sugugi nii olnud ja siis on rõhutatud, et ärme kiirusta vaatame ära mis seis peale 10t mängu on. Noh ma tõmman kah pidurit veits ja ütlen, et vaatame mis seis peale 10t mängu on. Ja siis vaatame mis seis peale jõule on. Ikka tasa ja targu 1 mäng korraga.

                  Kommentaar


                    Suarez has scored or assisted 19 goals in his last 19 Premier League appearances.
                    Sturridge has either scored or assisted 16 goals in his last 12 Premier League appearances for Liverpool.

                    Palun jätkata.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Nõus, sest kui usaldada veatut statistikat, siis võrreldes eelmise hooajaga on kõigest +4, kurss 65 punktile, mis andnuks kahel eelmisel hooajal tubli 6. koha.
                      Algselt postitas Staaranalüütik
                      See kurss kehtib eeldusel, et kõik meeskonnad, kaasa arvatud Pool on täpselt samal tasemel võrreldes eelmise hooajaga. Võin sulle näidata statistikat mille kohaselt on kurss 87p peale

                      Muidugi see "kurss" meetod on vahva ja väärib jätkamist. Veel vahvam on sarnast lähenemist kasutada enda ja mõne teise meeskonna lõpptulemuse prognoosimiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Tabel on küll seksikas ja soodne, aga... "Mõned" hooajad ei ole see sugugi nii olnud ja siis on rõhutatud, et ärme kiirusta vaatame ära mis seis peale 10t mängu on. Noh ma tõmman kah pidurit veits ja ütlen, et vaatame mis seis peale 10t mängu on. Ja siis vaatame mis seis peale jõule on. Ikka tasa ja targu 1 mäng korraga.
                        Kirjutan alla. Hooaeg on pikk ja mõõn vältimatu. Tore muidugi, et seekord juba varasügisel korralik punktisaak olemas, aga minu jaoks on need jutud a la R. Savage, et 7 vooru järel võime juba nimetada, kes on liigas tegijad, kes mitte, ikka täiesti naeruväärsed.
                        BR muidugi ka targu ütleb, et me ei mängi ülemäära hästi ja ses osas saab paremaks minna. Saab muidugi, aga hästi mängimine ei taga veel punkte tabelisse. Nii et igas suhtes ülim ettevaatus.
                        Lähema pooleteise kuu jooksul on ikka rohkem alles ettevalmistus. Neli liigamängu vaid! 23. novembrist 1. jaanuarini on meil aga kavas 9 liigamängu (sh Everton, Tottenham, Man City ja Chelsea - kõik võõrsil). Tabelikoht pärast seda seeriat - see on juba huvitav ja näitab midagi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Õige, Newcastle away ei tule lihtne mäng ja edasi tuleb West Brom home (viimased 2 mängu top 4 tiimi vastu hästi esinenud) ja Arsenal away.

                          Jõuludest rääkides siis 3 päeva sees mängud City ja Chelseaga, pidupidu.

                          Kommentaar


                            Liverpool: kõige rohkem väravaid löönud 1 ja kõige vähem 2 poolajal. Võiks ju vurri edasi lasta ja üritada väravaid lüüa. Kuigi 3-0 on kindel esuseis siis pole mõtet ju niisama tilli näppima hakata seal väljakul, jalgpalli võiks edasi mängida. Eks see hoidmine on treeneri käsk.

                            Kommentaar


                              Progressist rääkides siis top 10 alates jaanuarist oleks selline: Arsenal-56, Chelsea-51p, ManU- 50p, Liverpool- 49p, City- 49p, Tottenham- 49p, Everton- 42p, Southampton- 38p, Aston Villa- 33p, West Ham 31p kusjuures arsenalil ja chelseal üks mäng rohkem teistest peetud. Üpriski tasavägine
                              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                              Kommentaar


                                Rääkides väravate löömisest, siis viimases kahes mängus on seda vähemalt suudetud teha rohkem kui ühel korral ning vähe kindlam eduseis haarata, mis on positiivne. Ei ole lõpus nii palju närvikulu. Praeguse hooaja algusega võib igati rahul olla just selles osas, et me oleme suutnud enda kasuks pöörata mänge, kus me võiksime olla favoriidid ning neid komistamisi on hetkel ikkagi vähe olnud. Seda kinnitab ka tabel. Eelnevatel hooaegadel on ikkagi seitsme mängu kohta punktikaotuseid tulnud tunduvalt rohkem. Eks tuleb lihtsalt külma pead säilitada ja tööd jätkata. Mäng mängul edasi minna ja kui peale jõule vahekokkuvõtet tehes me endiselt eesotsas oleme ja üleliia maha pole jäänud siis on võimalik järgmine aasta Meistrite Liiga vutti ka Anfieldil näha. Kergelt muidugi midagi ei tule, kuid minul on usk Brendanisse olemas.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X