320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peaks olema esimene kord EPLi ajaloos kui keegi teeb sama meeskonna vastu 3. kübara.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kaitsjate ükskõikne pohhuism selle Norwichi värava puhul oli ikka masendav vaadata..

      Kommentaar


        Meile löödud värav oli pigem väga hästi õnnestunud sooritus (tsenderdus+löök) - raske kaitsta ja raske on asju pahaks panna. See muidugi ei tähenda, et asi õige oli.


        Kahju, et SG bruce lee löök sisse ei läinud:

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ei näinud paraku tervet mängu, aga paar asja väärib märkimist.
          Esiteks muidugi ühe mehe briljantsus. Midagi pole parata, üks värav ilusam kui teine ja ikka ja jälle valmis veel ja veel lööma. Hea vaadata Suareze näoilmet kui Sterling ühe ülekaaluka rünnaku ära munes. See on tõeliselt hea jalgpalluri väärtus: alati tahan ja oskan ja olen valmis.
          Teiseks pole midagi öelda, Norwich taaskord ei tulnud võitlema. Niipea kui olid kahe kolliga taha jäänud, tõmbasid juhtme seinast välja. Ei saa Hulli täie kontsentreeritusega pühapäeval isegi võrrelda.
          Ja kolmandaks. Keskväli peab ikka olema ja eile - erinevalt pühapäevast - oli. Coutinho ja Alleni platsilolek andis võimaluse mängu ehitada.
          Neljandaks. Hea meel, et Raheem sai lõpuks ka ühe positiivse emotsiooni. See on väga raske sügis tal olnud, aga nüüd on aeg ja võimalus mängima hakata.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kahju, et SG bruce lee löök sisse ei läinud:
            See oleks eriline pärl olnud. :P

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Ei meeldi see sisse lastud värav. Süütu olukord ja väga lihtsalt. Ei saa nii.
              Nagu tunduks, et Agger on väga soft olnud see hooaeg sellistes üks-ühele kaitseolukordades. Keha ei anna, lükatakse lihtaslt eemale ja on niiviisi mitu peavõitlust läbi lasknud. Pole ka järjest mängida saanud. Tundub, et Rodgersil pea paks selle kaitse küsimuse lahendamisega - kolm taga, neli taga, kui siis kes need kaks keskkaitses on. Positiivsest küljest on valikut (ei pea mingit Kyrgiakost sinna panema) aga pole veel seda tagumist liini püsivalt mängima saadud.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Mulle samas Agger meeldib. Ka meie saldo temaga põhis on üsnagi positiivne olnud. Ilmselt siiski mingi kogemuse ja juhendamise faktor siis mängib!

                Samas homme ei imestaks kui Sakho ja Toure põhis on, sest nemad värskemad pojad. Agger ja Toure oleks vast minu eelistus (või siis 3-5-2). Las Škrtel ka puhkab hetke.
                West Ham tuleb ära kottida, kui me vähekegi tahame peale jõulukuud positiivset tabeliseisu veel näha.

                Kommentaar


                  Suarez on pannud taas paberirullid pöörlema.
                  Mina sellesse hästi ei usu, et suvel mehega mingit kokkulepet ei sõlmitud. Pakun tagasihoidlikult võimaluseks, et ta järgmist hooaega meie särgis alustab, nii umbes üks kümnest. See 10% läheb variandile, et meil läheb eriti hästi, Suarez mõtleb ümber ja kirjutab uuele lepingule alla. Pole välistatud, aga pole ka tõenäoline.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Suarez on pannud taas paberirullid pöörlema.
                    Mina sellesse hästi ei usu, et suvel mehega mingit kokkulepet ei sõlmitud. Pakun tagasihoidlikult võimaluseks, et ta järgmist hooaega meie särgis alustab, nii umbes üks kümnest. See 10% läheb variandile, et meil läheb eriti hästi, Suarez mõtleb ümber ja kirjutab uuele lepingule alla. Pole välistatud, aga pole ka tõenäoline.
                    Oleneb kui kõvasti suvel kutsikal turjast kinni võeti ja sakutati. Kuid iga löödud väravaga see haare lõdveneb. Ja küsimus on lõpuks hinnas. 30 värava kanti PLis annaks väga hea võimaluse küsida kelleltki imesummat (+1 nael). Anyway suvi tuleb selline nagu eelmine. Ei midagi uut.

                    Kommentaar


                      Liverpool XI: Mignolet, Flanagan, Sakho, Skrtel, Johnson, Allen, Gerrard, Henderson, Sterling, Coutinho, Suarez.

                      Subs: Jones, Cissokho, Kelly, Lucas, Moses, Alberto, Aspas.

                      Agger olevat haigusega väljas. Sakho saab üle tüki aja jälle mängida.

                      Kommentaar


                        Manu sai kaotuse , Sunderland võiks Spursi võita ja meie siit võidu võtta, siis oleks juba see seis palju parem. Lucas oleks võinud põhikoosseisus olla, sest minu teada on vastased kapid. Sakho üle heameel.

                        Kommentaar


                          Sakho on päris hea olnud, Sakhot võikski selliste kapite vastu mängida.

                          Kommentaar


                            suht valus, panin 30 euri selle peale enne mängu, et Suarez lööb 2 v6i enam väravat..

                            Kommentaar


                              Tänane mäng kuidagi ajalukku ka läheb? (3 omaväravat)

                              Kommentaar


                                Hea töö. Palju neid omaväravaid lõpus tuli siis? Igaljuhul oli mäng enamus ajast ikka meie käes, surve oli peaaegu et alati. Oleks võinud rohkem väravaid lüüa Sterling tegi täna ikka väga hea mängu, loodan et Rodgers eelistab teda edaspidi Mosesele. Manku, chelski kaotasid, shitty tegi viigi ning me taas teisel kohal. Vinge kurat.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X