320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Jaanuaris ostud tegemata jätta, et kindlustada top4 väljajäämine?

    ostlemine garanteerib koha esinelikus?

    veel mingeid nõuandeid, näiteks Spursile?

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    don't spend it all at once
    nii ongi, meeskonna ümberehitamine on pikk, rohkem kui ühe
    üleminekuakna pikkune protsess

    e:konkurents on ülitihe ja ka metsik kulutamine ei mahuta kõiki tahtjaid 4 parema hulka ära
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      ostlemine garanteerib koha esinelikus?

      veel mingeid nõuandeid, näiteks Spursile?
      muudatusi vajate, eks? muutused on tihedalt seotud uue vere, uute mängijatega. muidugi on ka teisi variante, kuid eriline salastatud info see pole, et keskväli on teil kerges kriisis.

      ja Spursile võib vaid soovitada, et don't spend it all at once.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Esimene pool hooajast on meil ka tiba raskem kui teine pool; esimeses pooles oli/on palju otsustavaid mänge võõrsil (chelsea, arsenal, everton, city, spurs, newcastle).
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Esimene pool hooajast on meil ka tiba raskem kui teine pool; esimeses pooles oli/on palju otsustavaid mänge võõrsil (chelsea, arsenal, everton, city, spurs, newcastle).
          Newcastle mäng oli muidugi kõige hullem punktide raiskamine üldse...

          Kommentaar


            Keda huvitab, siis 21:50 näitab VSB pealt AC Milani ja Liverpooli Champions League´i finaali. Loodetavasti on see 2005. aasta finaal, mitte 2007-nda.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
              Keda huvitab, siis 21:50 näitab VSB pealt AC Milani ja Liverpooli Champions League´i finaali. Loodetavasti on see 2005. aasta finaal, mitte 2007-nda.
              Arvata on, et 2005. aasta oma, kuna vaata, muidu tekiks seal kavas ju ligi tunniajane paus vms, seda isegi juhul kui poolajade vahel oleks 15 minutit pausi.. Ja 2007 ei läinud ju mäng lisaajale või mis?
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Algselt postitas Bart Vaata postitust
                Arvata on, et 2005. aasta oma, kuna vaata, muidu tekiks seal kavas ju ligi tunniajane paus vms, seda isegi juhul kui poolajade vahel oleks 15 minutit pausi.. Ja 2007 ei läinud ju mäng lisaajale või mis?
                Küllap 2005. aasta oma ikka muidugi
                sigpic

                Kommentaar


                  Edu täna. Saame teada siis mis materjalist me tegelikult oleme .
                  Suareze selle hooaja esimene reaalne "test".

                  Kommentaar


                    Boxing Day!
                    Täna reaalselt põnev kohtumine raisk!
                    Edasi Liverpool!

                    YnWa!
                    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                    Kommentaar


                      Ja pidi nüüd läpakas katki minema. Peab vist illekasse ronima. Igaljuhul neli punkti kahest järgnevast mängust tundub ebareaalne, kuid teostatav. Täna viik ning kui swansea ei üllata, tuleb Mourinhole esimene kaotus stamford bridgel korraldada
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Ja pidi nüüd läpakas katki minema. Peab vist illekasse ronima. Igaljuhul neli punkti kahest järgnevast mängust tundub ebareaalne, kuid teostatav. Täna viik ning kui swansea ei üllata, tuleb Mourinhole esimene kaotus stamford bridgel korraldada
                        Illekas kinni minu teada. Või ei?


                        Edit: my bad, tänasest juba lahti.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Mina olen üsnagi punaste prillidega täna. Ootused ja lootused on kõrged aga oi kui raske, oi kui raske. Kaitse on vaja pidama saada raisk! Kui ründes on selline mees nagu Suarez siis ründe pärast ei põe eriti. Henderson võib ka keskvälja võti olla. Ootan ja loodan, imet...
                          Naised saunas rääkisid, et Sakho minevat tankiga kohale

                          Oi kuidas oleks Studge kiirust vaja täna...
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            Kuidas mängima minnakse? Kas Aggeri toomine väljakule ennustab kolme keskkaitsja juurde naasmist? Kes siis pingile jääks. Sterlingu puudumine võtaks kontratelt tera, aga Allenita mängimine ei tundu ka nutikas. Liiga palju küsimusi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Illekas kinni minu teada. Või ei?


                              Edit: my bad, tänasest juba lahti.
                              Ära hirmuta krt
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Mind valdab tunne, et kui me täna lahtise käega vastu tatti ei saa ja häbisse ei jää, siis on hästi. City on kodus ikkagi hirmuäratavas hoos. Meie eelis on muidugi see, et meid lihtsalt ei huvita, kes meile pureda antakse, sest LSi hambaid nähes nad tuhastuvad.

                                Noh, Lucas - jõudu!
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X