320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole karistust veel määratud. Brendan peab esmalt kas süüd tunnistama või siis mõne vastuargumendi andma.

    Being charged means that the police think you did it/believe they have enough evidence to submit a case
    Enivei, asenda police FA'ga ja on nagu olemas. Saad pihta küll
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Pyhapäevases Oldhami mängus ,lähevad karvupidi kokku isa ja pojakene.

      mc jünger.Anus Äärits.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Ei ole karistust veel määratud. Brendan peab esmalt kas süüd tunnistama või siis mõne vastuargumendi andma.


        Enivei, asenda police FA'ga ja on nagu olemas. Saad pihta küll
        No tavaliselt need uudised tulevad, et FA ütleb, et näe oled loll meie arust sähh sulle 10 mängu bänni. Nii tahad apiilida või?
        Politseid ja FAd võrrelda on küll suur politsei solvang ;(

        Kommentaar



          "What the fucking hell was that?"
          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

          Kommentaar


            Kas homset mängu üle kantakse?

            Kommentaar


              Algselt postitas idikas Vaata postitust
              Kas homset mängu üle kantakse?
              Praegu tundub, et mitte... Ma vaatan tavaliselt liveonsat.com -ist, mis kanalid mängu näitavad ja praeguse seisuga ei kanna küll ükski kanal seda mängu üle.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                Praegu tundub, et mitte... Ma vaatan tavaliselt liveonsat.com -ist, mis kanalid mängu näitavad ja praeguse seisuga ei kanna küll ükski kanal seda mängu üle.
                Väga imelik, enda meelest pole veel sellist asja kohanud. Loodetavasti mõne tunni pärast ehk muutub ?

                Kommentaar


                  GAME IS NOT ON TV. THE FA HAS JUST SOLD THE RIGHTS FOR 8 GAMES, WHICH WERE 5 YESTERDAY AND THE 3 TODAY.

                  There's commentary for this game, which means Radio coverage so AUDIO ONLY!!!

                  Don't expect any live video streams, it's just radio coverage with audio commentary!!!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    GAME IS NOT ON TV. THE FA HAS JUST SOLD THE RIGHTS FOR 8 GAMES, WHICH WERE 5 YESTERDAY AND THE 3 TODAY.

                    There's commentary for this game, which means Radio coverage so AUDIO ONLY!!!

                    Don't expect any live video streams, it's just radio coverage with audio commentary!!!

                    Ahh kurat, oleks seda teadnud, oleks kasvõi koha peale läinud.

                    Kommentaar


                      Ehh, the fuck. Ja ma loll olin rutiinselt linnas juba valmis vaatama minema. Kust siis kuulata saab?
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        The Reds' team in full is: Jones, Kelly, Cissokho, Toure, Agger, Gerrard, Henderson, Alberto, Sterling, Moses, Aspas.

                        Substitutes: Mignolet, Brannagan, Skrtel, Coutinho, Suarez, Lucas, Ilori.

                        Egas midagi. Tuleb võit ära võtta ja järgmisse ringi sammuda. Aspas võiks skoorida.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Loodetavasti Sterling või Henderson koksavad mõne ikka ära. Aspase peale vast väga lootma ei tasu jääda.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Moses ja Aspas peavad tõestama täna, arvatavasti rohkem paremaid võimalusi neil ei tule !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Ehh, the fuck. Ja ma loll olin rutiinselt linnas juba valmis vaatama minema. Kust siis kuulata saab?

                              või

                              Kommentaar


                                spassiiba!
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X