320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kedagi ei osteta ja midagi ei juhtu peale selle, et varsti tabeli 7 kohal. Kuhu ka kuulutakse sellise pasamaterjaliga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Kedagi ei osteta ja midagi ei juhtu peale selle, et varsti tabeli 7 kohal. Kuhu ka kuulutakse sellise pasamaterjaliga.
      Sa oled lihtsalt loll troll, kellele ma vastan ka!

      Mitu mängu sel hooajal on olnud Liverpoolil, peale mida sa sama asja saaksid öelda? Hull'ile kaotus? Veel midagi? Saan aru küll, et pingilt erilist kvaliteeti pole tuua olnud, aga näiteks võõrsilmängudes (minu arust) parimate tiimide sel hooajal Premieris (City, Chelsea) vastu kaotades olime võrdsed või isegi paremad, niiet pasamaterjalist on natuke vara rääkida. Ja keda sa fännad üldse? Liverpooli? Chelseat? Torrest?

      Ideaalis võiks muidugi jaanuaris saada ühe juba ennast tõestanud nime äärepoolikusse, aga rohkem põhikoosseisu küll ei tahaks. Kaitse küll lekib, aga kui sinna veelrohkem konkurentsi tekiks siis oleks ka rotatsiooni rohkem ja kes teab, arvatavasti läheks see veel hullemaks, ideaalne oleks see kui vähemalt 2 keskkaitsjat terved seisaks nt paar kuudki, saaks harjuda omavahel ja äkki hakkaks klappimagi... Keegi statistikahuviline võiks välja tuua, et kui mitu mängu on Liverpoolis üks ja sama keskkaitsepaar koos mänginud järjest. Ma arvan et mitte palju...
      FC Otepää II

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Paar äärekaitsjat ka paluks. Cissokho annab lootust, et ehk võin minagi veel professionaalseks Premmi jalgpalluriks saada.
        You made my day!

        Kommentaar


          The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

          Kommentaar


            Nii "suur" mees pole muuks võimeline

            Kommentaar


              Lucas olla kuni kolm kuud vigastusega väljas, väga võimalik et isegi hooaja lõpuni. Väidetavalt olla tegu nende samade põlvesidemetega. Kui nii on, siis võib mehe terve ülejäänud karjäär ohus olla. Paar korda on need tal juba vigastada saanud ja seeläbi on brass ikka korralikult kiirust kaotanud. Väga nutune olukord igatahes, nende vigastustega kohe üldse ei joppa see hooaeg. Kui nüüd ka selles aknas uusi mängijaid sisse ei tooda siis mängitakse ikka korralikult tulega. Meeskond on ikka jube õhuke ja nii võib esinelikus lõpetamine üldse ära langeda.

              Ootame muidugi klubi poolse kinnituse ka ära, kuid midagi head ei paista siit tulevat.

              Kommentaar


                Kui lood nõnda hullud, läheb tõesti raskeks. Allen saab hakkama, aga üksi ta seda keskvälja kooshoidmise koormat kevadeni ei kanna. Nojah, nati aega on aken veel lahti.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Spekulatsioone on erinevaid, on kuni 6 nädalat ka olnud. Seega jah, ootab klubi ametliku teadaande ära, kuid sellele positsioonile täiendusi on vaja - see on siililegi selge.

                  Kommentaar


                    Lucase kohapeal võiks ju Gerrard isiklikult ka mängida, Stoke mängus mängis seda poistsiooni ju? Minu arust sai seal päris hästi hakkama. Liigatabeli kohapealt veel nii palju, et tegelikult kõik on veel ju hästi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Lucase kohapeal võiks ju Gerrard isiklikult ka mängida, Stoke mängus mängis seda poistsiooni ju? Minu arust sai seal päris hästi hakkama. Liigatabeli kohapealt veel nii palju, et tegelikult kõik on veel ju hästi.
                      Sa vist eilset mängu ei vaadanud?

                      Kommentaar


                        Ma arvan ka, et kõik on hästi. Ei oleks vist leidnud Pooli fänni eelmine aasta kes poleks vastu võtnud 22 vooru järel 43p ehk sisuliselt 2p per mäng. Olete kindlalt liikumas vähemalt 70p peale kui mitte rohkem. Imelik, et sellised üksikud ebaõnnestumised nagu eilne Villa mäng paneb siiski mingi osa siinsetest poolehoidjatest selliseid kõik-on-ju-veel-hästi? lauseid trükkima, eriti veel arvestades asjaolu, et eilne viik oli olulisel määral Rodgersi bläkk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas idikas Vaata postitust
                          Sa vist eilset mängu ei vaadanud?
                          Vaatasin küll, ma ei mõista, mida sa mõtled. Gerrard eile minu meelest ei mänginud DM kohal, mida küll Stoke vastu tegi.

                          Kommentaar


                            mmm, no kui hooaja alguses oleks pakutud sellist tabeliseisu nagu praegu on, oleksin vastu v6tnud. Samas, t2iendust vast oleks vaja tuua.
                            1 kaitsev poolik/box to box.
                            1 vasakkaitse (ainult sellist kes m6istab passi lykata palun) - V6i siis Flanaganile suur koormus peale.
                            1 Winger - ees oleme natukene 6hukesed ikka, vahepeal tahaks nagu Coutinhole ja Sterlingule rotatsiooni ka n2ha, sest nad hakkavad vaikselt 2ra vajuma viimasel ajal. V2ike pingil istumine mingi m2ng vast ergutaks.

                            Unistus top4st veel elab, samas, seis on ypris raske. Eriti arvestades, et Spurs on ennast leidnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jose Vaata postitust
                              Vaatasin küll, ma ei mõista, mida sa mõtled. Gerrard eile minu meelest ei mänginud DM kohal, mida küll Stoke vastu tegi.
                              Esimene poolaeg ikka küllaltki mängis, kui Lucas mängu tuli siis liikus Gerrard kõrgemale ka kohe ja oli ilusam.

                              Kommentaar


                                Mängu ei näinud, aga nagu näha siis see Suarezi hea käitumise jutt kehtib ikka ainult seni kuni positiivse tulemuse kuidagi muud moodi ära saab vormistada. Kohe kui vaja oli suutis ta jälle "ära teha" oma leivanumbri?

                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X