320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
    http://www.thisisanfield.com/2014/02...ourne-victory/

    Mängijate asemel ostame nüüd klubisid hoopis?
    Tuli ju City rivaal ära osta.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Egiptuse meistriliiga mängus kandis Ghazl Almahla väravavaht siis sellist särki
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Aggerist ja Johnsonist räägib Rodgers unistavas toonis järgmise nädala kontekstis, aga homseks pole lootustki. Kaitse nagu viimasel ajal tavaks. Aga eks homme on otsustava tähtsusega see, kas ise Arse stabiilsest kaitseliinist läbi pääseme. Neil on tavaks ca 60 minutit null-nulli hoida ja siis üks või kaks ära lüüa. Kõige hullem kui homne mäng sama stsenaariumiga läheks.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Sellesmõttes saab ka huvitav vastasseis olema, et kui ma ei eksi siis Liverpool on vist pigem kõva alustaja olnud see aasta ja lüüakse palju esimesel poolajal? Arsel just vastupidi, väga palju 0-0 esimesi poolaegasid ja teisel kui vastane väsib ka läbimurre saabub. Ehk Liverpooli trumbiks on rünnak ja Arse trumbiks on kaitse olnud seni - eks paistab kumb peale jääb seekord.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Sellesmõttes saab ka huvitav vastasseis olema, et kui ma ei eksi siis Liverpool on vist pigem kõva alustaja olnud see aasta ja lüüakse palju esimesel poolajal? Arsel just vastupidi, väga palju 0-0 esimesi poolaegasid ja teisel kui vastane väsib ka läbimurre saabub. Ehk Liverpooli trumbiks on rünnak ja Arse trumbiks on kaitse olnud seni - eks paistab kumb peale jääb seekord.
            2-2 viik

            Kommentaar


              Kõva alustaja, vilets lõpetaja.

              "It is startling that If Premier League games ended at half-time, Liverpool would be top by one point. However, if the same games only included the second half, Liverpool would be 8th and 19 points off the pace."

              Kommentaar


                Mul on tänase mängu suhtes päris hea tunne, eriti pärast kapteni öeldud sõnu.

                Kommentaar


                  mul pole võimalik tänast mängu lives jälgida. kas keegi teab kust saaks hiljem täispikka mängu järgi vaadata?? see siit vist kunagi läbi ka käinud aga ei suuda leida. tänud. YNWA

                  Kommentaar


                    rojadirecta foorumist olen mina tavaliselt vaadanud.

                    E: ehk siis peaks siia ülesse tulema http://forum.rojadirecta.es/forumdis...ull-matches%29
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanders Vaata postitust
                      mul pole võimalik tänast mängu lives jälgida. kas keegi teab kust saaks hiljem täispikka mängu järgi vaadata?? see siit vist kunagi läbi ka käinud aga ei suuda leida. tänud. YNWA


                      Sealt peaks ka saama
                      FCTW

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Mul on tänase mängu suhtes päris hea tunne, eriti pärast kapteni öeldud sõnu.

                        Selline suhtumine mulle isiklikult sobib. peale mängu räägime uuesti.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Mignolet, Flanagan, Cissokho, Toure, Skrtel, Gerrard, Henderson, Sterling, Coutinho, Suarez, Sturridge.

                          Ma lootsin, et Coutinho asemel alustab Allen ning Flanagani asemel Kelly. Ei meeldi ühesõnaga.

                          Reaktsioon pärast mängu ilmselt on enamustel selline: Võidame, oleme tiitlikonkurentsis, kaotame, oleme top4 lootused maha mänginud
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Nonii, sama mis Evertoni vastu? Vastas on muidugi natuke teine tera, aga olukord on sarnane. Coutinho peab jälle kõva mängu tegema.

                            Kommentaar


                              Toure põhis! Sobib!!!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Toure põhis! Sobib!!!
                                oououou, milline üllatus eksole. Sa vist pole väga kursis, et 2 põhi keskkaitsjat meil on vigased.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X