320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    olgu see Pennant muidu milline tolbajoob tahes.. mängijana hindan ma teda igatahes väga kõrgelt... ausalt öeldes ei meenu tema esituses ühtegi halba partiid..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Okei, BBC räägib asjast, ehk siis tõesti hakkab ilmet võtma see tehing. RAWKis üks vana kala väidab, et homme on Pennantil meditsiiniline läbivaatus. See info tulevat ühelt arstilt endalt. Niiet on loota lisa meestele kes ülehomme šveitsi sõidavad.

      Pennanti puhul muide on tegemist viimase 2 hooaja parima tsenderdajaga - kõige rohkem tsenderdusi ja ka kõige rohkem kohale jõudnud tsenderdusi - ja seda kunsti meil praktiliselt keegi ei oska, nagu ma ka enne rõhutanud olen. Aga eks paista mis saab.
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'



        Kas see särk oleks parem olnud?
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Mul selline küsimus neile, kes on pooli mänge seal vaatamas käinud et,kuidas nende piletitega seal on, kas on enne mängu kohapealt kah saada või peaks enne ära ostma ,nimelt plaan on minna evrtoni ja pooli mängu vaatama !?
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Sellele mängule saab lõdvalt pileteid ka enne mängu. Samamoodi nagu läksin enne Arsenal-Tottenhami box-office´sse ja valisin endale sobiva koha.

            Aga OK, lõpetan sarkasmi ja lasen targematel rääkida, siin on selles valdkonnas piisavalt kogenud inimesi.
            Supplies!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Liverpool-Evertoni mängule sa vaevalt pileti saad ma kardan. Ja kohapealt kohe kindlasti mitte. Eelmine hooaeg olid kõik mängud välja müüdud ja minu teada üldisesse, luugimüüki, ei läinud ühelgi korral. Ainuke võimalus piletit saada on kui omad eSeason Ticketit siis saab ühel päeval osta neti kaudu - õigemini öeldes on see nagu loto, et kõik kes soovi avaldavad, nende seast saavad mingi hulk soovijaid pileti. Mina proovisin ja ebaõnnestusin, Melwood proovis ja sai kunagi näiteks, aga siis oli teine süsteem veel. Siis said kiiremad sooviavaldajad, aga nüüd on jah mingi loto.

              Veel on võimalus tellida endale Fan Card ja siis selle alusel helistada Ticket Office\'isse, kui piletid eelmüüki tulevad. Nõuab kannatust ja telefoniarve on ka suur.

              Ise sain pileti läbi ühe teise foorumi, kus mõned inimesed, kelle kätte satub hulk pileteid, neid müüvad. Tegu ei ole hangeldamisega vaid saad ikka originaalhinnaga pluss vist 2.50 on vahendustasu.

              Igatahes kohapealt ost mata maha, ja staadioni ümber ma hangeldajaid ka ei näinud, pigem nägin tüüpe kes kõik tahtsid osta, aga kellelgi pakkuda ei olnud, vähemalt mul silma ei jäänud. Ja mängud Evertoni, ManU, Arsenali ja Chelseaga ma arvan on suht utoopilised, kui sul just väga ei vea.

              Just lugesin LFC.TV lehelt, et Evertoni ja ManU mängudele pileti ostmine on võimalik ainult juhul kui oled ostnud piletid ka mingitele muudele kindlatele mängudele. Igasugune jobu tänavalt piletit sellele mängule ei saa.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Fan Cardiga on ka online-müük muide. Aga ma ei tea täpselt, kuidas see toimib.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Sajets


                  Liverpool-Evertoni mängule sa vaevalt pileti saad ma kardan. Ja kohapealt kohe kindlasti mitte. Eelmine hooaeg olid kõik mängud välja müüdud ja minu teada üldisesse, luugimüüki, ei läinud ühelgi korral. Ainuke võimalus piletit saada on kui omad eSeason Ticketit siis saab ühel päeval osta neti kaudu - õigemini öeldes on see nagu loto, et kõik kes soovi avaldavad, nende seast saavad mingi hulk soovijaid pileti. Mina proovisin ja ebaõnnestusin, Melwood proovis ja sai kunagi näiteks, aga siis oli teine süsteem veel. Siis said kiiremad sooviavaldajad, aga nüüd on jah mingi loto.

                  Veel on võimalus tellida endale Fan Card ja siis selle alusel helistada Ticket Office\'isse, kui piletid eelmüüki tulevad. Nõuab kannatust ja telefoniarve on ka suur.

                  Ise sain pileti läbi ühe teise foorumi, kus mõned inimesed, kelle kätte satub hulk pileteid, neid müüvad. Tegu ei ole hangeldamisega vaid saad ikka originaalhinnaga pluss vist 2.50 on vahendustasu.

                  Igatahes kohapealt ost mata maha, ja staadioni ümber ma hangeldajaid ka ei näinud, pigem nägin tüüpe kes kõik tahtsid osta, aga kellelgi pakkuda ei olnud, vähemalt mul silma ei jäänud. Ja mängud Evertoni, ManU, Arsenali ja Chelseaga ma arvan on suht utoopilised, kui sul just väga ei vea.

                  Just lugesin LFC.TV lehelt, et Evertoni ja ManU mängudele pileti ostmine on võimalik ainult juhul kui oled ostnud piletid ka mingitele muudele kindlatele mängudele. Igasugune jobu tänavalt piletit sellele mängule ei saa.
                  ot mis tahad oelda et stata on pidevalt valja muudud voi?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Anfield kipub alati välja müüdud olema tõesti. Võib-olla võiks erandiks olla mõni liigakarika esimeste voorude mäng. Ega muidu uut staadionit ei igatsetaks - palju piletitulu jääb saamata.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Liverpool on pikendanud lepingut Scott Carsoniga (aastani 2011) ja Paul Andersoniga (aastani 2010). Ühtlasi teatab BBC, et Jermaine Pennant on Anfieldil arstide silma all ja 6,2 miljoniline ost ning leping pidavat juba täna sõlmitud saama.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas lorenzo

                        ot mis tahad oelda et stata on pidevalt valja muudud voi?
                        Mitte pidevalt vaid ongi. Seda piinlikku momenti pole enam, mis vahepeal Houllieri aja lõpus, kus staadionil tühje pinke näha võis lahmakate kaupa. Eelmine hooaeg oli kõik välja müüdud minu arust. Kuigi üleeelmine nii hea aasta polnud. Siis vist pidi klubi ajaleheski mänge välja kuulutama, sest pileteid jagus ka üldmüügi ajaks.
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Samas ka pakutavat noorele kreeklasest lootusele Christodoulopoulosele kes katsetel käis PAOKist 3-aastast lepingut. Tegu ründajaga, kes ka ründava pooliku kohta võib mängida.

                          Ei noh, muud ei tea kui et nimi on tal hea vähemalt.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            1 mäng? Ise oled! Natuke rohkemgi mänginud on - mingis mängus olevat tulnud kuskil 70\' minutil platsile ja 2 kolli löönud ja asja ära otsustanud. Nii Olympiakos kui ka Panathinaikos olevat juba enne Liverpooli ostusoovi avaldanud.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Tra nimed on ju ka absoluutselt erinevad.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas Sajets


                                1 mäng? Ise oled! Natuke rohkemgi mänginud on - mingis mängus olevat tulnud kuskil 70\' minutil platsile ja 2 kolli löönud ja asja ära otsustanud. Nii Olympiakos kui ka Panathinaikos olevat juba enne Liverpooli ostusoovi avaldanud.
                                minu pask, vale inimene on mul siin sorry Sajets:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X