320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
    Antud penalti oli ka vale+ aggeri olukorrast oleks pidanud ka andma. Kuidas ta nii kõrgel tasemel
    vilistab?
    Webbi vaatenurgast ei ütleks ,et antud penalti vale oli. Podolski sõitis kossi ikkagi Suarezele , see tundis puudet ja viskas pikali, tänapäeva jalgpall ju. Aggeri olukorra all mõtled seda kui Fabianski välja tuli ja Agger mööda põrutas v ? Eh, minu meelest ei olnud see penalti, kergelt riivas vast Aggerit, viimane pold ise mees ja ei löönud sisse.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
      Igatahes selgelt parem tiim ei saanud täna edasi. Fabianski suutis ikka korralikult päästa arsenali korduvalt.
      Nonoh! 2:1 + teie värav oli penalty.

      Kommentaar


        Teine poolaeg oli juba mängu moodi, paraku aga läks seda puhku nii. Sturridge poiss jättis ikka sellised võimalused löömata, mis on tema puhul ebatavaline. 3 korda vms pääses väravavahiga silmits.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Kahju, hea mäng oli. Lahtine, pingeline, võitlust täis... oma viga et võimalusi ära ei kasutanud, just Sturridge ja ega Suarezel polnud ka sihik nii tip-top nagu tavaliselt. Fabianski tegi ka kõik et väljas hoida. Vastased olid üldsegi märgatavalt korralikumalt valmistunud, kui Anfieldi mänguks. Pennal pendlaks, kui algul nägin webbi mordat, teadsin et midagi keerab niivõinaa persse.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Parem tulemus kui viik.
            Ma ei saa paraku sellisest suhtumisest üldse aru Nagu oleks meil mingi meeletu kogus raskeid mänge siin nüüd tänu FA karikale. Ainult City ja Everton on suured kalad veerandfinaalides ja karikas oli väga reaalne. Lisamäng oleks kurnanud Arsenali palju rohkem, mis ju oleks meile igati hea olnud vaadates liigat. Hakkame tulevikus siis kohe esimestest ringidest välja kukkuma, et saaks korralikult liigale keskenduda?
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Ma ei saa paraku sellisest suhtumisest üldse aru Nagu oleks meil mingi meeletu kogus raskeid mänge siin nüüd tänu FA karikale. Ainult City ja Everton on suured kalad veerandfinaalides ja karikas oli väga reaalne. Lisamäng oleks kurnanud Arsenali palju rohkem, mis ju oleks meile igati hea olnud vaadates liigat. Hakkame tulevikus siis kohe esimestest ringidest välja kukkuma, et saaks korralikult liigale keskenduda?
              Ma siin kohal täiesti nõustun Redmaniga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Hakkame tulevikus siis kohe esimestest ringidest välja kukkuma, et saaks korralikult liigale keskenduda?
                Iga aastane värk ju, see vingumine ma mõtlen
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Mina isiklikult olen üsna rahulik peale sellist mängu. Me olime tegelikult parem tiim, lõime väga palju võimalusi ja see andmata penalt, oleksime vähemalt viiki väärinud. Kokkuvõtes pole ma pettunud, mängupilt oli ilus.

                  Kommentaar


                    Väga hea. Kogu rõhk premmi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Finaalini on 5 mängu, millele võib lisanduda max 2 replayd. Poolfinaali teises jalas ja finaalis võib tulla lisaaeg. Tõenäoliselt keegi ikka saab viie kuni seitsme mängu jooksul vigastada või punase kaardi. Meil pole seda jama sel hooajal vaja. Kui ma päris ausalt ütlen, siis mulle väga meeldiks FA karikat võita, see on uhke ja ajalooline trofee, aga fakt on see, et suured kalad ujuvad Šampinjonide tiigis.
                      Esiteks, oli neli mängu, koos finaaliga - ega see liigakarikas pole, et poolfinaal kaheosaline.
                      Teiseks, ole mees ja lõpeta see jalaga šampinjoni löömine, ammu pole enam vaimukas.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Esiteks, oli neli mängu, koos finaaliga - ega see liigakarikas pole, et poolfinaal kaheosaline.
                        Teiseks, ole mees ja lõpeta see jalaga šampinjoni löömine, ammu pole enam vaimukas.
                        Kolmandaks, kedagi absull ei koti, mis sinu jaoks enam naljakas pole. Kurda seda kellelegi teisele.
                        Webbi võib süüdistada küll, aga tõsiasi on see, et ise raiskasime.

                        Kommentaar


                          Webb ... kuna ManU pole enam piisavalt glory-capable, on ta omale uue tiimi leidnud, keda soosida.
                          Õudne tegelane, katkematult.

                          Kommentaar


                            Webb on sitt ja maakera on ümmargune. Endal oli ka piisavalt võimalusi, et pall ilma penaltita võrku saata.

                            Kommentaar


                              Eks kõigil ole halvemaid päevi, ei jopanud sturridge'il
                              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                              Kommentaar


                                Webb vilistas sitalt mõlemale poolele. Suarez oleks pidanud saama teise pendla ja Gerrard oleks pidanud saama teise kollase. Mäng ise oli aga väga nauditav. Võistlesime kõvasti, lõime palju võimusi aga paraku polnud täna õnn meie poolel. Polegi vist Sturridge't nii palju raiskamas näinud. Vahepeal ei saanud arsenal ju pea 10 minutit palliga üle poole väljaku. Tuleb tunnistada, et täna võitsid nad meid meie oma relvaga. Ox tegi oma kiirusega seda mida meie ründajad tavaliselt teistele teevad.
                                Mul ka pigem ikka kahju, et karika võitmise võimalus käest anti, kuna tõesti oli hea võimalus see koju tuua

                                Kommentaar

                                Working...
                                X