320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Philippe Coutinho (44) has attempted more through balls than Manchester United (42).

      Ma kahtlustan siiski, et ta täna ei alusta, aga eks näis.
      Nii ka on.

      Liverpool: Mignolet, Flanagan, Johnson, Agger, Skrtel, Gerrard, Henderson, Allen, Sterling, Suarez, Sturridge.

      Substitutes: Jones, Sakho, Cissokho, Lucas, Coutinho, Moses, Aspas.

      Pingilt võtta vähemalt Sakho, Lucas ja Coutinho.

      Kommentaar


        Andke tuld
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Söödud liiguvad nii aeglaselt nagu oleks United muru niitmata jätnud. Meelega?

          Kommentaar


            Väljak on märg
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Sktrel on väga hea olnud, Agger natuke närviline olnud, aga samuti hästi hakkama saanud. Vaadates mängupilti, siis kindlasti suudaksime paremini mängida.

              Kommentaar


                Rafaeli oleks võinud minema saata küll. Muidu aga kuidagi ebaharilikult rahulik mäng, pole kuidagi seda närvi või õiget emotsiooni. Võimalik, et asi on minus.

                Sterling uues positsioonis pole ennast väga õigustanud minu jaoks.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Vaatan, et veteran Suarez on noore Sterlingu oma tiiva alla võtnud.

                  Kommentaar


                    Liigaduubel mänu üle. Head ajad.

                    Kommentaar


                      Liiga lihtne.

                      Te uskumatud hakake parem uskuma!
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Kui nüüd Tottenham suudaks Arsenali ära kobistada, oleks ideaalne nädal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Rafaeli oleks võinud minema saata küll. Muidu aga kuidagi ebaharilikult rahulik mäng, pole kuidagi seda närvi või õiget emotsiooni. Võimalik, et asi on minus.

                          Sterling uues positsioonis pole ennast väga õigustanud minu jaoks.
                          Sama siin... 0:3 Old Traffordil, aga tunne pole üldse vastav. Sellist mängu pole varem näinud. Kõige lõpuks jättis see daiv sellise tunde, et oleks nagu kaotanud. Punane vast midagi väga palju ei muutnud, aga siiski. Võib-olla asi vaid meis.

                          Liverpool polnud midagi erilist, täitsa keskmine esitus. Keskväljal tehti kõva survet ning vastased imesid omale penalteid üsna süütutest olukordadest. Manu oli aga uskumatult nüri ja kohmakas. Algkoosseisu vaadates võis arvata, et tulevad täiega peale, aga ju ma pole siis piisavalt Unitedi mänge vaadanud hiljuti. Esimene ohtlikuma olukorra tekitasid alles 45. minutil - Liverpooli hea kaitse või Unitedi halb mäng?

                          Kommentaar


                            Olime mängult paremad, kolm punkti ning nulli mäng - Super ! Minu emotsioone on raske väljendada, olen sõnatu. Me oleme väga lähedal !

                            Kommentaar


                              emotsioone pole? srsly?
                              Fantast mäng, see kuidas mehed ees võitlesid iga palli eest, oli väga nauditav vaatepilt. Kuigi Sturridge selle Vidici riietusruumi viis, siis mina tahaks teda küll kiita, ülimalt kiire ja super tehnikaga vend ikkagi, võibolla teeb natuke liiga palju ise ja mõtleb üle mõnes kohas, aga siiski viispluss vend. Milline tunne ikka Old Traffordil ManUtd-le 3-0 anaali kütta. wp guys.

                              Kommentaar


                                Pealelöögid väravale 7:1, mis siin ikka rääkida. Vastast polnud. Kahju vaid, et Stevie kolmandat pennalt ära ei löönud, oleks ajalugu teinud. Tuleb märgatavalt raskemaid mänge kui see tänane.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X