320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Nii kuradi fkng palju või?! Mis kuradi mänge ma siis vaatan, arvasin et ta seal ikka alla 10ne mees.
    sisse subitud ju ka väga mitu korda mängu tapmiseks+ vahepeal oli agger ja sakho väljas+ hooaja algus oli võimas tal niiet pole ime et 20 täis on minu arust.
    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Nii kuradi fkng palju või?! Mis kuradi mänge ma siis vaatan, arvasin et ta seal ikka alla 10ne mees.
      Hooaja alguses oli Kolo ju pidevalt põhis. Tubli mees.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Rodgers kiidab klubi psühholoogi. Varem olen lugenud Alleni ja Hendo kiiduavaldusi Petersi aadressil.

        Snookeri äss Sullivan (kellega samuti Peters on koostööd teinud) on öelnud, et kui ta juhiks jalgpalliklubi, siis Peters oleks tema ost ja et tal pole kahtluse kübetki, et oleks mees manus, oleks nad tiitli pretendendid.

        Suvel töötab mees Inglismaa koondise juures, aga noh, essust saia on väga raske teha.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Scouseritele siis märtsikuus treble

          Kommentaar


            Gerrard tõusis muideks nüüd esimese mängijana kuue kuumängija tiitli peale, varem jagas seda Rooney ja RVP-ga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Rodgers kiidab klubi psühholoogi. Varem olen lugenud Alleni ja Hendo kiiduavaldusi Petersi aadressil.

              Snookeri äss Sullivan (kellega samuti Peters on koostööd teinud) on öelnud, et kui ta juhiks jalgpalliklubi, siis Peters oleks tema ost ja et tal pole kahtluse kübetki, et oleks mees manus, oleks nad tiitli pretendendid.
              Tore, kui vahepeal tasutamehed ka krediiti saavad. Tipptasemel määrab sellise mehe töö väga palju. Teistest taustategelastest vast kirjutatakse ka millalgi. Minuarust on meil näiteks vigastuste sagedus ka nõks paremaks läinud, kui seda oli Rafa ajal. Kewell näiteks neas maapõhja klubi med osa hiljem.

              Kommentaar


                Jah, pühapäeval oleks fännide ühisvaatamine asjakohane. Säherdust liigamängu pole meil ammu olnud. Ebasotsiaalse inimesena jääksin ise muidugi kõrvale, aga oleks hea teada, et midagi sellist kuskil toimub.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Tartus Illegaard on alati Liverpooli fänne täis, ning üks kiilakas vend Skrteli särgiga hüppab lakke iga kord kui slovakk värava lööb

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Tore, kui vahepeal tasutamehed ka krediiti saavad. Tipptasemel määrab sellise mehe töö väga palju. Teistest taustategelastest vast kirjutatakse ka millalgi. Minuarust on meil näiteks vigastuste sagedus ka nõks paremaks läinud, kui seda oli Rafa ajal. Kewell näiteks neas maapõhja klubi med osa hiljem.
                    Ja paremaks ka kui öökulli ja Kenny ajal, kusjuures arstipunt eesotsas Zafiga on sama (alates 2010st), mis tähendab, et selle positiivse tendentsi on kaasa toonud muutused treeningrežiimides/kavades. No ja natuke vähem on euroopat ka (mis on ju mingite maureeni taoliste töllakate arvates põhipõhjus miks Liverpool praegu esimene on).

                    Petersi kohapealt huvitav, et enne Liverpooliga ühinemist, kui ta oli omale nime teinud O'Sullivani, Wigginsi ja teistega, oli mõte jalgpalli suunduda talle väga eemaletõukav ja kartis et ei saa seal millegagi hakkama. No ennäe ja igati väärt lüke. Ärgu nüüd kuhugi pahasid aitama mingu.

                    edit
                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Jah, pühapäeval oleks fännide ühisvaatamine asjakohane. Säherdust liigamängu pole meil ammu olnud. Ebasotsiaalse inimesena jääksin ise muidugi kõrvale, aga oleks hea teada, et midagi sellist kuskil toimub.
                    ja Tallinnas seevastu saab meid Mad Murphys ka omajagu olema
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Tartus Illegaard on alati Liverpooli fänne täis, ning üks kiilakas vend Skrteli särgiga hüppab lakke iga kord kui slovakk värava lööb
                      Ära naljata, mul jäi ootamatult vastu tulnud lae(võlvi) tõttu Chelsea - Stoke nägemata
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                        Link Carragheri filmikesele, mis Skys pühapäeval jooksis.


                        Vist pole veel siia lingitud.
                        Ootasin enamat. Ootasin doki sarnast asja. Aga näidake mulle 'pooli fänni, kes on tüdinenud meenutamast seda õhtut Istanbulis? Carra vaatenurk kenasti kokku võetud. Enne pühapäevast võitlust ManCidega teeb prillid punaseks küll ja rohkemgi veel!

                        Kommentaar


                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Alatu laim ja utter bollocks. Ma pole seal kunagi ühtegi Škrtelit näinud, kiilakat või mitte. Aga teinekord viska käsi pihku.
                            Peaks peegli paigaldama sinna, siis näed (?)
                            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                            Kommentaar


                              Sina oledki see kiilakas Skrtel, Stok

                              E. Nagu eelnev ka vihjas vist.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kuu lõpus avalikustatakse staadioni laiendamise plaanid. Main Stand saab 2 korrust praegusele veel otsa, senine istumise osa säilib ning hakkab see mahutama 20 000 inimest. Teine etapp on Anfield Roadi suurendamine. Lihtsustatult öeldes jääb see praegusega sarnaseks, aga kõik tuleb muidugi suurem. Kogumahutavus suureneb 58500-ni. Samuti ilmselt antakse uutele tribüünidele mingid sponsorite nimed, millega loodetakse teenida 5 miljonit aastas.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X