320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    You absolute legend!



    Seda ei tohi käest ära anda.

    Kommentaar


      Hea,et meil pole vaja Sunderlandiga mängida.....

      Kommentaar


        Borini!

        2 players on loan from Liverpool (Borini & Assaidi) have scored winning goals against Chelsea this season.

        Kommentaar


          Aitähh Borini aitasid meid suure sammu võrra tiitlile lähemale...homme Norwich kotti vaja lüüa ja vahe juba chelseaga 5 punni...

          Kommentaar


            Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
            Borini!

            2 players on loan from Liverpool (Borini & Assaidi) have scored winning goals against Chelsea this season.
            Ja Wenger veel sõimas Moud, et ta Mata konkurentide hävitamiseks maha müüs

            Kommentaar


              Palju õnne tiitli puhul!
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Mina olen igatahes vaikselt enesekindel, et mingi twist siin veel tuleb

                twist tuli - chelsea kaotas kodus ... SUNDERLANDILE... mannone legend ja sunderland jääb püsima

                Kommentaar


                  Borini on kõva töö tegija ikka, ei jõua Susot&Borinit uuel hooajal ära oodata

                  Kommentaar


                    Itaallased omavad

                    Kommentaar


                      Norwich lukku ja olemas. Ma jinxin ette, palju ônne. vôitke chelsea kodus veel 3-0 träshimisega ja keegi ei tohi isegi piuksuda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jr Vaata postitust
                        Norwich lukku ja olemas. Ma jinxin ette, palju ônne. vôitke chelsea kodus veel 3-0 träshimisega ja keegi ei tohi isegi piuksuda
                        Ma arvan, et enamus siin mõtleb, et Norwich on suht lebo mäng, aga siiski, meeskond on kodus lasknud endale vaid 13 kolli, et vaevalt sealt mingi eriti kindel võit tuleb (hetkel muidugi loevad ainult punktid). Pealegi uus Norwichi manager ütles otse-eetris, et ta leidis 1-2 auku LFC mängus
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Ma arvan, et enamus siin mõtleb, et Norwich on suht lebo mäng, aga siiski, meeskond on kodus lasknud endale vaid 13 kolli, et vaevalt sealt mingi eriti kindel võit tuleb (hetkel muidugi loevad ainult punktid). Pealegi uus Norwichi manager ütles otse-eetris, et ta leidis 1-2 auku LFC mängus
                          Nojaa, aga Suarez leiab 3-4 auku Norwichi kaitses.

                          Kommentaar


                            City võidab kõik järelejäänud mängud ja Pool korra vääratab (Chelsea vastu nt) ja ongi kõik tuksis.
                            Pole siin midagi homse mänguga otsustatud. Optimistlik olla siiski põhjust on.
                            Müün jalkasärke!:
                            http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Soldat Vaata postitust
                              City võidab kõik järelejäänud mängud ja Pool korra vääratab (Chelsea vastu nt) ja ongi kõik tuksis.
                              Pole siin midagi homse mänguga otsustatud. Optimistlik olla siiski põhjust on.
                              Sellisel juhul sõltuks tiitel City ja Liverpooli vahel väravatevahest mis võib veel korralikult muutuda, kuid eks ta õige ole, et midagi pole veel võidetud. Chelsea tänane tulemus on küll hea, kuid Liverpoolil on veel selles voorus mängimata. Tuleb jätkada sama mentaliteediga- tiitli võitmiseks on vaja igast mängust kolme punkti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Soldat Vaata postitust
                                City võidab kõik järelejäänud mängud ja Pool korra vääratab (Chelsea vastu nt) ja ongi kõik tuksis.
                                Pole siin midagi homse mänguga otsustatud. Optimistlik olla siiski põhjust on.
                                Sul on matemaatikaga kehvad lood.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X