320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Aga see lõi tõsimeeli küll natukene pahviks. Võibolla jäi mu brauseril eelmainit härra Bayerni avatar laadimata, või oli see pühapäevane pilsner, mis kaasfoorumlasel säänse tunnetepuhangu esile kutsus, aga no katsugem olla -pealegi ei ole Evertonil ühtegi tiitlit (kahjuks), mille nimel püüelda.
    Praegu piisab Evertoni viigist City vastu ja ongi tiitel jälle Liverpoolis. Millest siin nii raske aru oli saada?

    Mul tekkis ka see mõte, et miks me selle venitamisega kaasa ei läinud. Milleks oli vaja see tempo nii kõrgeks ajada? Kui nt. 25 minutiga sai selgeks, mis mängu Chelsea mängima tuli, siis oleks võinud ju sellega kaasa minna. Viigist oleks piisanud. Samas oleks tahtnud näha Mou geniaalsust olukorras, kui ka vastane ei ürita mängida. Temal oli ju võitu vaja ja tema oleks pidanud midagi muutma.

    Aspase asemel oleks võinud Albertot proovida ja arvestades meie olematut pinki, siis Hendo punane on ikka väga kalli hinnaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
      Ma ütleks, et mitte Mourinho taktika ei võitnud mängu vaid Rodgersi taktika kaotas selle. Kamoon, Chelsea nõrgendatud koosseisus, kas keegi tõesti ootas midagi teistsugust? See on meeskond, kes kõigest kaks aastat tagasi parkis bussi meistrite liiga võiduni ja siis polnud neil isegi Mourinhot. Liverpoolil polnud mingit vajadust elu eest ründama minna, kui viigist oleks piisanud. Kõigutage palli ja hoidke seisu, lõpuks oleks Chelsea pidanud hakkama väravat jahtima. Siis oleks löönud neid nende enda relvaga. Mängisite ise selle võidu neile kätte oma naiivsusega.
      4 lehekülge pidin hala lugema kuni lõpuks leidsin postituse mis enamvähem minu vaatega kokku langeb. Taktikaliselt BR ämber. Esimesed 20-30 minutit oleksime pidanud tegema oma tavapärast mängu ja kui Chelsea oleks ikka enda 10ne mehega kaitses istunud, minuti igat sisseviset ja karistuslööki teinud, siis ümberorganiseerime enda samasuguseks jamaks. Jep tean, et ei ole meie stiil, aga see kuidas me eile mängisime ei ole ka meie stiil. Mingid ajuvabad tsenderdused kasti kus ootab palli 1 mees 6 kaitsja vahel? See ei ole meie stiil. Kuhu jäid LS kastis triblamised, pendla otsimised, kaitsjate ahistamine??? Mina neid ei näinud. Ehk BR oleks pidanud minema tulemuse mitte iludusvõistluse peale. Aga eks ta veel õpib.


      Oma glory saab siin Atkinson kelle vastu mul nagunii sümpaatiat ei ole. Kui vennad on terve mäng ajuvabalt aega venitanud siis tuleb esimene kollane ajavenitamise eet alles 90ndal minutil? Kasutu.

      Olukord tabelis on nüüd nii palju muutunud, et ManCid peavad libastuma, või me peame enda 2 mängus 6:0 võidud tegema. Ja lootma, et mancidel tuleb värava ikaldus. Nii lihtne see ongi.

      Kommentaar


        No muidugi on mitu lehte samade teravate pliiatsite trollimist täis. Nii pubis kui platsil kui foorumis ajab see chavikamp öökima, kahju et pidime just nende vastu libastuma. Meite omadel andsid lõpuks närvid üles ja seda oli algusest lõpuni näha. Brendanil rohtu selle jama vastu polnud ja oligi korras. Veidi uskumatu oli ka vaadata, kuidas vastased viivitasid isegi autidega kümnendast minutist alates. Taktikaline geenius? Selliste mängijatega võib parkimist harrastada igasugune pädevam treener, aga maureen ise ütles et ta on nii hea, siis nii on.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          No muidugi on mitu lehte samade teravate pliiatsite trollimist täis. Nii pubis kui platsil kui foorumis ajab see chavikamp öökima, kahju et pidime just nende vastu libastuma. Meite omadel andsid lõpuks närvid üles ja seda oli algusest lõpuni näha. Brendanil rohtu selle jama vastu polnud ja oligi korras. Veidi uskumatu oli ka vaadata, kuidas vastased viivitasid isegi autidega kümnendast minutist alates. Taktikaline geenius? Selliste mängijatega võib parkimist harrastada igasugune pädevam treener, aga maureen ise ütles et ta on nii hea, siis nii on.
          Öökima ajab hoopis nutt ja hala ühelt poolt. Reeglid, tatkikad ja muu jalgpalliga seonduv on enne mängu kõigile teada, aga nüüd käitute, nagu teine pool oleks sohki teinud. Teil oli liigavõiduks 1 punkti vaja siit, aga saite 0. Omad vitsad.

          Kommentaar


            Minu arvates peaks ka aja venitamise eest juba varem kollase ära andma... Mida see juurde antud paar minutit annavad?
            Mängu rütm ja tempo rikutakse täielikult ära. Mõnikord liiguvad numbrid sellest, kaua pall reaalselt mängus oli. See esimese poolaeg läks kindlasti Pulise Stoke'i "hiilgeaja" kanti.

            Kes Evertonil Barry asemel keskväljal mängima hakkab?

            Kommentaar


              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
              Minu arvates peaks ka aja venitamise eest juba varem kollase ära andma... Mida see juurde antud paar minutit annavad?
              Mängu rütm ja tempo rikutakse täielikult ära. Mõnikord liiguvad numbrid sellest, kaua pall reaalselt mängus oli. See esimese poolaeg läks kindlasti Pulise Stoke'i "hiilgeaja" kanti.

              Kes Evertonil Barry asemel keskväljal mängima hakkab?
              McCarthy/Osman/Barkley peavad selle augu kolme peale ära lappima.. kahjuks on Distin ja Jagielka mõlemad audis hetkel, Alcaraz on lihtsalt kohutav ja Stones üksi ka ei tassi seda kaitset + Baines sai ka mingi kolaka Sotoni vastu.

              Lagunevad need Evertoni omad hooaja lõpus ;(

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Kui me jah, neilt ise esimesel poolajal juba sisse saame, siis ma tahaks näha, kuidas me selles supist (loe - pärast seda ülestõmmatavast seinast läbi murrame) välja tuleme.

                Premmi parim rünnak versus premmi parim kaitse - võib nii sildistada eeloleva kohtumise? Mingid numbrid ju toetavad seda ..
                Kaitse võitis selle lahingu, muud öelda polegi. Totaalselt masendav antijalgpall, aga midagi pole teha, tahad võita, tuleb ikkagi läbi ussi m***i sellest välja tulla. Tundsin puudust mingist pikast talast, kes kõigi meie mitmete nurgakate ajal oleks midagi võinud teisel korrusel ära teha. Mark oli MOM! Allen'il ei ole ikka üldse see hooaeg väravaõnne, võinuks lõpuks ikka üks maasikas ära tulla, mängis soliidselt.

                Jose'st silmakirjalikumat annab otsida muidugi:

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  midagi pole teha, tahad võita, tuleb ikkagi läbi ussi m***i sellest välja tulla.
                  Täpselt - värav on vaja lüüa ja kui sellega hakkama ei saa, siis tuleb õppida

                  Võttes arvesse seda, et oleme tänavu olnud tublid standardolukordade realiseerijad, siis ehk pidanuks enda mänguplaani neid ekstra sisse toppima, s.t nende hanikimisele rohkem keskenduma. See annab kaitsetööle uue mõõtme ning müüri lõhenemise tõenäosus kasvab, sest heas kohas ei taha keegi viga ära anda...veel vähem siis, kui saad aru, et raiped just selle peale veel mängivad.

                  Kuna passiivne mängupilt meitele praegusel perioodil ei sobi, siis sest suhtes on raske BRile etteheiteid teha. Küll aga peaks vast teinekord lihtsa ja läbinähtava ning nahhaalse plaani ellu viiama/kutsuma (nagu seda JM tegi).
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Võttes arvesse seda, et oleme tänavu olnud tublid standardolukordade realiseerijad, siis ehk pidanuks enda mänguplaani neid ekstra sisse toppima, s.t nende hanikimisele rohkem keskenduma.
                    Kuda nüüd võtta, meil oli küll neid standardolukordi, rääkimata kümnetest tsenderdustest mis ju kokkuvõttes olid kõik kui vastu koolihoovi seina sihtimine. Et selle kaitse vastu väga pole mõtet peapalle-tsenderdusi proovima minna. Iseasi, kui oleks keegi suutnud välja vingerdada vea karistusala äärel hea löögikohaga, aga ei saand ka seda.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Barca>Liverpool Iniesta>Gerrard
                      Õpetusvideo kuidas bussi vastu mängida:

                      Kommentaar


                        Nüüd kõik Evertoni toetama järgmine nädal. City pannakse Goodisonil magama.
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Bayern>Liverpool Müller>SAS
                          Veel üks õpetusvideo:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Bayern>Liverpool Müller>SAS
                            Kaua sa hüppad siin, saa üle juba. Klassikaline eestlane, ei piisa kui omadel hästi läheb, peab ikka edasi hüplema. Crystal Palace'i, Aston Villa ja Sunderlandi mängud nii kiiresti meelest läinud juba.
                            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                              Minu postituse eesmärk ei olnud sind ärritada, kallis kaasmaalane!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Kuda nüüd võtta, meil oli küll neid standardolukordi, rääkimata kümnetest tsenderdustest mis ju kokkuvõttes olid kõik kui vastu koolihoovi seina sihtimine. Et selle kaitse vastu väga pole mõtet peapalle-tsenderdusi proovima minna. Iseasi, kui oleks keegi suutnud välja vingerdada vea karistusala äärel hea löögikohaga, aga ei saand ka seda.
                                Mõte oli/on midagi taolist, et püüda meelitada vigu välja kohtadest, kus saab terava värava peale lasta...või noh, selles suunas mõelda ning võib olla mingi ebameeldiv lüke kaitseliini vastu leida.

                                Küsimus on, et kuidas kaitseliin rütmist välja lüüa? Tavapärase hurraaga peale lendamine mind ei rahulda. Aga noh, ma olen pervert kah.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X