320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    loodetavasti tassib kotiga Lallana ka kaasa

    Kommentaar


      Guardian ja BBC väidavad, et Lamberti ja tema klubiga on kokkuleppele jõutud, arstide hoole alla saadetakse suur mees homme.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Uskumatu tähelend Lambertil: neljandast liigast Sotonisse, koondisekutse, kiired väravad Inglismaa eest mängides ja nüüd otsapidi Liverpoolis. Arvestades seda, et Suareze hooaeg oli lihtsalt julm (heas mõttes) ning praegusele kilometraažile lisandub ka MM, siis on selge see, et Liverpoolil on vaja ründajat, kes tuleks ja teeks. Sturridge'l on alati pigem rohkem kui vähem vigastustega probleeme olnud ning see on üsna kindel, et ta tervet hooaega vastu ei pea.
        Teisalt on kahju, et Southamptoni imeline hooaeg lõppes sellega, et kaotati peatreener ning ilmselt ka mitmed põhimängijad.

        Kommentaar


          Palju õnne kapten !

          Kommentaar


            lambert ju väga hea täiendus

            odav + hea asendus ees + pool euroopas, mänge palju + inglane

            Kommentaar


              ESPN on Suarezest pika kirjatüki teinud

              http://espn.go.com/espn/feature/stor...autiful-player

              Kommentaar


                Aspas leebet, Borini jätta.Lamberti tulekuga siis näeb, kas Brendanil on rohkem mune mängude lõpus kindlas seisus Suarez/Sturridge välja vahetada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  ESPN on Suarezest pika kirjatüki teinud

                  http://espn.go.com/espn/feature/stor...autiful-player
                  väga huvitav lugemine, tänud jagamast!
                  Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Palju õnne kapten !
                    õnne jah - väike kaart ka


                    Kommentaar


                      Sturridge vs Peruu:

                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Lambert ja Lallana on toredad poisid, töötasid ennast läbi liigade üles, koondisesse ja suurde klubisse. Eks näeb kas top 4 + CL tase nende oskustele vastav on.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Hetkel on palju juttu Lallana ümber, 25 miljonit ja siit rohkem ei pakuta. Sellest peaks ka piisama ma usun.

                          Lallana on muidu väga vahva ning hea, aga ma kaldun arvama, et selle raha eest või mõned miljonid rohkem makstes saaks ilmselt parema mängija. Eks sellega on muidugi ka nii, et ta ilmselt sobib meile hästi ja ei kujuta endast suurt riski. Ühesonaga on mul kahetised tunded, üldiselt tähendab see head
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Johnsoni mäng eile Peruu vastu oli üks tema koondise kehvemaid vast.. Tulemus tulemuseks, aga ikka kuradi kahju et Chambers/Clyne veel täiesti koondisevalmis pole. Need mehed puksiks ta ilusti välja.

                            Kommentaar


                              Lambert on siis meditsiini läbinud, ametlik üleminek toimuvat esmaspäeval kui mees ise juba Miamis.
                              Üsna uskumatu uudis aga eile öösel Montevideost, kus tegi koondisedebüüdi 'pooli U21 meeskonna mängija Ryan McLaughlin, mängides tosinajagu minuteid Põhja-Iirimaa eest. Samast tuli ka uudis, et Suarez ja Coates on lõplikus Uruguai MM-koondises.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Hetkel on palju juttu Lallana ümber, 25 miljonit ja siit rohkem ei pakuta. Sellest peaks ka piisama ma usun.

                                Lallana on muidu väga vahva ning hea, aga ma kaldun arvama, et selle raha eest või mõned miljonid rohkem makstes saaks ilmselt parema mängija. Eks sellega on muidugi ka nii, et ta ilmselt sobib meile hästi ja ei kujuta endast suurt riski. Ühesonaga on mul kahetised tunded, üldiselt tähendab see head
                                Lallana on paistnud koondisesärgis nagu kodus, mis annab märku, et tegemist on potensiaalselt väga hea mehega olulistes, kõrge tasemega mängudes.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X