320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tarry Vaata postitust
    No seekord peame kindlasti paar vahetusmeest ka saama,eelmisest aastast on veel siiani meeles,kui ränk see oli ilma vahetusteta...
    sorri kui loll küsimus, aga kus ja millal seekord - äkki isegi leiaks mahti aitama tulla...
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Mulle meeldis kuidas Sterling sinisärke kohvile tõmbas...lahe kutt! Gerrard oli üpris nähtamatu kahjuks....kuid tema tipphetk oli mängu lõpus Pirlo särgi saamine.

      Kommentaar


        Tänase Sveitsi mängu puhul vaadates, mina hetkel küll ei tahaks Shaqirit - Ei näe, et asendaks kedagi meie põhikoosseisu mängijadest.

        Kommentaar


          Shaqiri oli täna äärmiselt kehva ka miskipärast. Muidu kui teda mängimas Bayerni eest olen näinud siis on ta ikka tunduvalt teravam ning efektiivsem pliiats olnud.

          Kommentaar


            Kui Liverpoolil väravavahti vaja on, siis seekord olen kapifännina kindlasti olemas! äsja omandasin rohkema punasesisaldusega Chelski särgi ka.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Tänase Sveitsi mängu puhul vaadates, mina hetkel küll ei tahaks Shaqirit - Ei näe, et asendaks kedagi meie põhikoosseisu mängijadest.
              Nõus, kogu selle tormamise käigus, loogilised jätkud ja lahendused puudusid. Kuumas katus sõitis veidi rohkem ära äkki, aga mine tea, vb ongi tglt mostly selline.

              Kommentaar


                Nagu tavaks saanud, pannakse juba augustis korralikult proovile. ManC ja Spurs võõrsil. Samas hea, et saab need mängud enne Meistrite Liigat kaelast ära.
                Hooaja lõpp paistab päris talutav. Loodetavasti ollakse siis veel konkurentsis.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Loodetavasti Inglismaa võidab Uruguai meeskonda ning Suarez saaks koju puhkama minna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Loodetavasti Inglismaa võidab Uruguai meeskonda ning Suarez saaks koju puhkama minna.
                    Tundub, et su soov ei täitu. Praegu küll ei näe, et kust Inglismaa peaks värava saama.

                    Kommentaar


                      Gerrardilt väravasööt Suarezile, polnud ju punane särkki seljas :/

                      Kommentaar


                        Suarez pole ikka korras vend. Piinlik lugu. Nädal tagasi oleks ehk saanud 80 miljonit, nüüd ehk 40 miljonit.

                        Väga keeruline lugu juhtkonnale, tegu on väärtusliku mängijaga, aga kuskil on piir.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Mul on kahju sellest füsiost, kes oma vähiravi tõi ohvriks Suareze ravile, ja nüüd selline "kingitus". Müüge ta ära Hispaaniasse, las närib seal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Suarez pole ikka korras vend. Piinlik lugu. Nädal tagasi oleks ehk saanud 80 miljonit, nüüd ehk 40 miljonit.

                            Väga keeruline lugu juhtkonnale, tegu on väärtusliku mängijaga, aga kuskil on piir.
                            Kui jalgpallis on mingisugune "moraalne piir", siis on see ammu ületatud. Seda peaks ju kõik teadma, et tüüp pole päris korras. Milleks siis nüüd otsustada, et piir on ületatud ja vaja poole raha eest maha müüa?

                            Loodan, et juhtkonnas on meil vähe külmema närviga vennad - vilistati eelmine aasta madala pakkumise peale, vilistatakse ka see aasta.

                            Kommentaar


                              "Suarez has bitten more people than Rooney has World Cup goals."

                              Kommentaar


                                Seoses sellega

                                10455047_10152438431973762_8047320917128576970_n.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X