320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Idioodiks muutub seal platsil, aasta maineparandamist tuulde ja vähemalt ega enam barcad-realid teda osta ei julge. Siin peab see psühholoog varsti igaks mänguks teda paika sättima.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      £40,000,002?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Mis teil viga on ? Jah, ma ka ei pea seda ōigeks, kuid kohe, et a la tule Real appi jne - suur pahameel kohe, miks? Mina toetan ja jään toetama omasi alati !

        Kommentaar


          Algselt postitas Jose Vaata postitust
          Mis teil viga on ? Jah, ma ka ei pea seda ōigeks, kuid kohe, et a la tule Real appi jne - suur pahameel kohe, miks? Mina toetan ja jään toetama omasi alati !

          Ma nüüd siiralt loodan, et te toote Cashley omale ära.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Yess! Inglismaa tegi inglismaad ja piirdus 3 mänguga. Poistele on puhkust vaja.
            Nüüd on Lallanaga kah parem asju ajada. Pikamaakõne Brasiiliasse on kallis ja liinid halvad. Pealegi silmast silma on seksikam.
            Teistes uudistes räägitakse, et LS käis pitsat söömas. *kolmekordnefacepalm*

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Mis teil viga on ? Jah, ma ka ei pea seda ōigeks, kuid kohe, et a la tule Real appi jne - suur pahameel kohe, miks? Mina toetan ja jään toetama omasi alati !
              See on küll hea suhtumine. Suarez tuleb ja vägistab näiteks su tüdruksõbra ära. Sina siis karjud ka, et omasid peab toetama? Lööd äkki Suarezele patsu ka?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See on küll hea suhtumine. Suarez tuleb ja vägistab näiteks su tüdruksõbra ära. Sina siis karjud ka, et omasid peab toetama? Lööd äkki Suarezele patsu ka?
                Aga äkki lähed jagad seda arvamust ka mõnes EPLi mängus? Äkki läheb sinu kommenteerimine natukenegi huvitavamaks...

                Mitte et ma õigustaks Suarezt aga toetan Jose arvamust. Ilma temata poleks me täna siin, ning oleks ikka seal 6-7 kohal koos Manuga võitlemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See on küll hea suhtumine. Suarez tuleb ja vägistab näiteks su tüdruksõbra ära. Sina siis karjud ka, et omasid peab toetama? Lööd äkki Suarezele patsu ka?
                  Ma ei võrdsustaks seda mingilgi määral sellise teoga. Hammustamine on küll idiootne kuid ohutu. Palju hullem on vigastuse tekitamine, mille eest tihti saab vaid kollase kaardi nt, kuid lõpetab teise mehe karjääri. Drama queen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Mis teil viga on ? Jah, ma ka ei pea seda ōigeks, kuid kohe, et a la tule Real appi jne - suur pahameel kohe, miks? Mina toetan ja jään toetama omasi alati !
                    Idioot! Sa oled lihtsalt täielik argpüks, nagu ka sinu iidol. Kardad, et ilma temata oled jälle seal, kus viimased 5 aastat. Sinusugused unustavad selle hiilgava klubi kõik alused ja olete valmis sellist pederastiat kannatama. Kui Suarez oleks mänginud Unitedis, siis oleks ta müüdud juba aasta tagasi. #Disgrace #Coward
                    Pay attention to the manager!

                    Kommentaar


                      See on foorum, mitte Twitter, pole vaja hashtagida.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                        Idioot! Sa oled lihtsalt täielik argpüks, nagu ka sinu iidol. Kardad, et ilma temata oled jälle seal, kus viimased 5 aastat. Sinusugused unustavad selle hiilgava klubi kõik alused ja olete valmis sellist pederastiat kannatama. Kui Suarez oleks mänginud Unitedis, siis oleks ta müüdud juba aasta tagasi. #Disgrace #Coward
                        Huvitav, et Maurice'i ettekavatsetud kallaletungi seediti Unitedis tervelt 3 aastat. ( Lastes tal selle aja jooksul korduvalt mängijaid vigastada.) Kui hakkame rääkima nüüd vigastuste tõsidusest, siis kas hammustamine kaalub nii tõsiselt üle tahtlikud punased kaardid? Ma ei õigusta hammustamist mitte kuidagi ning väidan samuti, et see tuleks täielikult eemaldada jalgpallist, aga faktid ju faktid?

                        Kommentaar


                          Ikka veel vaieldakse, mis vahe on nihu läinud mängusituatsioonil ja kallaletungil? Foriil?
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                            Idioot! Sa oled lihtsalt täielik argpüks, nagu ka sinu iidol. Kardad, et ilma temata oled jälle seal, kus viimased 5 aastat. Sinusugused unustavad selle hiilgava klubi kõik alused ja olete valmis sellist pederastiat kannatama. Kui Suarez oleks mänginud Unitedis, siis oleks ta müüdud juba aasta tagasi. #Disgrace #Coward
                            Ma ei karda. Asi pole selles, et kui teda pole, siis oleks see Liverpooli allakäik - üldsegi mitte ! Minu jaoks on see pigem asi lojaalsuses. Mōnuagendi näide on ekstreemne, jah kuskilt tuleb piir , aga selle hammustamise puhul - mind ei häiri.

                            Kommentaar


                              Nihu läinud mängusituatsioon:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                                Ma ei karda. Asi pole selles, et kui teda pole, siis oleks see Liverpooli allakäik - üldsegi mitte ! Minu jaoks on see pigem asi lojaalsuses. Mōnuagendi näide on ekstreemne, jah kuskilt tuleb piir , aga selle hammustamise puhul - mind ei häiri.
                                Igast kino annavad inimesed oma lemmikutele andeks. Lihtsalt tähelepanek.

                                Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
                                Nihu läinud mängusituatsioon
                                Nope, kallaletung.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X