320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
    Kui hakkame rääkima nüüd vigastuste tõsidusest, siis kas hammustamine kaalub nii tõsiselt üle tahtlikud punased kaardid? Ma ei õigusta hammustamist mitte kuidagi ning väidan samuti, et see tuleks täielikult eemaldada jalgpallist, aga faktid ju faktid?
    Mine sa tea, mis haigusi Suarez kannab.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
      Nihu läinud mängusituatsioon:

      http://www.youtube.com/watch?v=p_st29mlQwU
      Kusjuures hea võrdlus! Keane on sõdur väljakul. Jalgpall on lahing ja taklamist juhtub mängu jooksul, mitu korda? 100?
      Muidugi Keane oli teistmoodi hull ja kui ta muutus noortele halvaks eeskujuks, siis ta ka eemaldati klubist. Kuid mitte taklamise pärast. Miks peakski? (Alf-Inge Håland vs Keane võivad inimesed ise lugeda, ei pea vajalikuks siin seda välja tuua)
      Hammustamine on argpüksluse näide, kui paljud lapsed jälgivad MM-i? Suarez on hetkel (ja minu arvates juba 3 aastat) maailma jalgpalli häbiplekk.

      Ja muidugi Lugano ja Suarezi mängujärgsed kommentaarid ikka tasemel. Nagu süüdistaks vägistamise ohvrit - ''Sellised asjad juhtuvad'' ja ''ise on süüdi''.

      Suarezi puhul ei räägita tema sukeldumisest. Pole kunagi räägitud, kuna ka selliseid asju juhtub mängus. Kuigi ka seal on Suarez täielik esinumber. Me räägime asjadest, mis ei kuulu kuidagi jalgpalli juurde.

      Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.


      His, Out, Vol, Track, luis suarez, bites, compilation, liverpool, luis, suarez, biting, bite


      Aga palun, nautige. Teie Liider, Legend! Ja äkki isegi Kapten?
      Pay attention to the manager!

      Kommentaar


        Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
        Kui Suarez oleks mänginud Unitedis, siis oleks ta müüdud juba aasta tagasi. #Disgrace #Coward
        haha, kuule sa oeld peast sama pauk kui Suarez juba. #Kino
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Vähemalt on kellelgi mõistus peas -

          'Most Liverpool fans love him as a player but he’s continually dragged the club’s name through the mud,' Fowler told talkSPORT's Alan Brazil Sports Breakfast show.

          'It’s not right, especially after how they helped him last time. They tried to rehabilitate him. I wouldn’t be surprised if Suarez left now.

          'He’s a different person on the pitch. I’m flummoxed, he’s dragged the good name of Liverpool through the mud again, and it’s not right.

          'You can’t defend him. I love him as a player but you cannot condone what he’s done.'

          Hea kui ta lahkuks (Premmist), kuid oleme ausad, kes teda hetkel sellise summa eest tahaks?
          Pay attention to the manager!

          Kommentaar


            Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
            Kui Suarez oleks mänginud Unitedis, siis oleks ta müüdud juba aasta tagasi. #Disgrace #Coward
            Cantona jäi küll pärast oma kung-fu kicki päris mitmeks aastaks Unitedisse.

            Suarezi tegustemine on muidugi täiesti idiootne, seda ma ei kaitse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kristen Vaata postitust
              Cantona jäi küll pärast oma kung-fu kicki päris mitmeks aastaks Unitedisse.

              Suarezi tegustemine on muidugi täiesti idiootne, seda ma ei kaitse.
              Aeg on teine. Pole 24h möödas aga facebook, twitter, youtube jne jne kubiseb juba naljapiltidest, pilavideodest, gif-idest jne. Vanasti näidati telekast paar korda kordust ning ajalehtedes ilmusid pildid ja oligi kõik.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Cantona tegi ka kolm kung-fu lööki paari aasta jooksul?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Cantona tegi ka kolm kung-fu lööki paari aasta jooksul?
                  Jutt oli sellest, et Suarez oleks Unitedis juba aasta tagasi läinud. Aasta tagasi ei olnud Suarez ka kolm korda hammustanud.

                  Jeti jutul on muidugi point olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                    Vähemalt on kellelgi mõistus peas - ...
                    Ma pole kusagil Suarezt kaitsnud, minu pärast määraku talle ükskõik milline karistus või kui klubi otsustab ta müüa pärast järjekordset idiootsust ja klubi maine kahjustamist (kas või alla turuhinna), siis jumal temaga, ma isegi toetaksin seda. Ma pole kunagi olnud mingi Suareze suur fänn kuna tegu on ikkagi idioodiga.
                    Aga jutt, et kui ta oleks manu mängija, siis oleks ta juba ammu müüdud, sorry mees, see on lamba jutt. Isegi Wenger oli valmis tema nimel oma rahakoti raudu avama.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Aga nüüd väga ei ava keegi, kui ta võib 2-aastase bänni saada..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                        Aga nüüd väga ei ava keegi, kui ta võib 2-aastase bänni saada..
                        FIFA käed ulatuvad Premieri ja La Ligasse?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Nagu ma aru olen saanud, puudutab see siiski koondisemänge. Äärmusliku meetmena saaks ta ka jalgpallis täiesti eemaldada, aga seda ei peeta väga tõenäoliseks. Hammustamise komme pole ses mõttes veel kõige hullem võimalik temp, et äärmuslikud meetmed kasutusele võtta.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Kui ta saaks liigas võistluskeelu oleks tegelt f*cking awesome. Lihtsalt sellepärast, et nii idiootse tegutsemisega endale vesi peale tõmmata.

                            Kommentaar


                              Aga selle asja teeb selgemaks see, et rikkumine oli kohtuniku poole sülitamine ->

                              1. Including the automatic suspension incurred in accordance with art. 18 par.*4,
                              the overall suspension imposed on any person receiving a direct red card shall
                              be for:
                              a) at least four matches for unsporting conduct towards a match official
                              (subject to art. 53, 54 and 57-60);
                              b) at least six months for assaulting (elbowing, punching, kicking etc.) a
                              match official;
                              c) at least 12 months for spitting at a match official.

                              Artikkel 49

                              Ja muul juhul ülemaailmse mängukeelu nõudmine:

                              1. If the infringement is serious, in particular but not limited to doping (cf.*art.
                              63), unlawfully infl uencing match results (cf. art. 69), misconduct against
                              match officials (cf. art. 49), forgery and falsification (cf. art.*61) or violation of
                              the rules governing age limits (cf. art. 68 a), the associations, confederations,
                              and other organising sports bodies shall request FIFA to extend the sanctions
                              they have imposed so as to have worldwide effect.

                              Artikkel 136

                              Allikas - http://www.fifa.com/mm/document/affe...scoinhalte.pdf

                              Nende punktide alla Suareze juhtumit vist ei lahterda. Võimalik, et käsitlevad mingisuguse eriolukorrana?

                              Kommentaar


                                William Hilli koefitsiendid Suareze koduklubiks 01.09.2014

                                Liverpool 1.5
                                Barcelona 2.5
                                Real Madrid 6.0
                                Arsenal, City, PSG 34.0

                                Will Luis Suarez be given the maximum ban by FIFA?

                                Yes 7.0
                                No 1.08

                                *Maximum ban FIFA can issue is 24 games or a 2 year ban. FIFA rules state this can be for both domestic & international matches. This market is based on a ban for both domestic & international matches.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X