320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar




      "Kill me, kill me now".
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Ja ma veel mõtlesin, et Manku kollane Chevrolet logo on jube...

        Kommentaar


          Minu arust see on täitsa okei. Kollase nööbi oleks võinud jätta panemata sinna aga muidu tip-top ju, parem kui eelmine aasta kindlasti.
          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

          Kommentaar


            Täna siis põhimõtteliselt uue hooaja algus. Esimene treening Melwoodis.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
              ja Matic lõi neist vähem väravaid, mis pointi sa üritad teha sellega? Erinevad mängijad ja tiimid.
              Et Markovic, kes mängis kõvemas klubis kui Bebe ( kes olgem ausad ei oska korralikult tsenderdadagi) ja ei suutnud euroopa tippliigade mõttes mitte kõige kõvemas seltskonnas midagi maagilist, on kõvasti ülemakstud. Eks Liverpool teeb mis vaja, et Suarezt asendada, aga kisub sinna poole, et tehakse Spursi. Ses suhtes, et mingil määral oli teravat ka postis sees, ära paha pärast võta.
              Matici võrdlus on küll täiesti lamp.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                Eks Liverpool teeb mis vaja, et Suarezt asendada, aga kisub sinna poole, et tehakse Spursi.
                Markovic küll Suareze asenduseks ei tooda, wingerit on ammu juba taga aetud(jaanuaris Konoplyanka) ja ei saa Sterlingu peale lootma jääda ainult. Ta on pigem täiendus mida juba eelnevalt sooviti teha. Lisaks veel selle, et mängijaid ostetakse ikkagi Rodgersi nõude ja vajaduste järgi mitte ei osteta niisama FIFAs suure potentsiaaliga mängijaid kokku(või mis iganes asja järgi neid mehi spursis valiti, peatreener neid igatahes ei valinud)

                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                Matici võrdlus on küll täiesti lamp.
                See mu point oligi. Suht sama lamp oli Bebet ja Markovici võrrelda lihtsalt väravate arvu mõttes. Mul pole õrna aimu ka kuidas need tiimid oma liigas mängivad aga ma sügavalt kahtlen kas neil kahel on sama roll tiimis.
                Igatahes kui Rodgers ja skaudid näevad temas potentsiaali, siis miks ka mitte. Muidugi 20 miljonit naela on ülemaksmine nii noore mängija eest, kuid arvestades et siiski suur hunnik pappi tuleb nii suarezelt kui ka telerahade suurenemisest, siis pole ka imestada. Sanchezi eest 30+ miljonit naela maksta on ka ikke jube ülemaksmine niiet mul niivõrd kahju ei ole selle üle, et ta juba suhteliselt kindlalt arsenali liigub.

                Mu märg unenägu oleks, et mõni suure kaliibriga mängija toodaks ikkagi suareze asenduseks, iseenesest jaanuaris räägiti et Reusil pidavat olema mingisugune release clause(40mln?), mida Moyes pidi iga hetk kasutama ja Real Madridis ka neid staare on rohkem kui platsile mahub niiet loota võib. Suurem tõenäosus on muidugi et ostetakse 20mln naela eest poolkõvasti talente kokku aga eks näib.

                Lohutuseks Titi Camara tweetis:
                "When I left Liverpool not many people thought I could have been replaced. Liverpool will survive without Suarez"
                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                Kommentaar


                  Moded palun kustutage kõik pildid 'pooli 2014/15 kolmandast vormist. Need panevad lihtsalt silmad veritsema. Jube.

                  Kommentaar


                    Nagu ma aru saan,siis sõprade turnal me ei osale ikka?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      Nagu ma aru saan,siis sõprade turnal me ei osale ikka?
                      Tundub, et see aasta Liverpool FC võistkonda kokku ei saa jah, aga küllap siis järgmine aasta. See on saamas juba väikestviisi traditsiooniks, et me üle aasta seal võistlusel osaleme.

                      Muidugi kui keegi teine viitsib võistkonda liikmeid orgunnida, siis ehk saame mingi pundi kokku, aga praegu tundus mulle, et mängida tahtjaid on see aasta liiga vähe, et seda asja tõsisemalt ajama hakata.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        väidetavalt tuli taaskord Spurs, kes tahab ise Origit endale, aga loodetavsti mees valib klubi, kes osaleb ka ML´is
                        Leiva lahkumise jutte on ka..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          väidetavalt tuli taaskord Spurs, kes tahab ise Origit endale, aga loodetavsti mees valib klubi, kes osaleb ka ML´is
                          Leiva lahkumise jutte on ka..
                          oota mida v****, kelle fänn sa oled? ma ei saa aru eriti

                          Kommentaar


                            Ajaleht avaldas hulga uue hooaja olulisi kuupäevi. Pikk piin on kuramus kui ML finaalini end vedada. 16. juuli 2014 sõprusmäng vs Brondby kuni 6. juuni 2015 ML finaal Berliinis. Peaaegu 11 kuud!
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                              oota mida v****, kelle fänn sa oled? ma ei saa aru eriti
                              Chelsea aga Liverpool alati sümpatiseerinud ja nende tegemistega kursis olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                kuni 6. juuni 2015 ML finaal Berliinis. Peaaegu 11 kuud!
                                Ära selle kuupäeva pärast üldse muretse.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X