320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jose Vaata postitust
    Kui nüüd see 20 M Reusi release clause on tõsi ning kui me ei tee pakkumist - oi jummel küll!
    Whahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahah
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Kui nüüd see 20 M Reusi release clause on tõsi ning kui me ei tee pakkumist - oi jummel küll!
      Nagu reaalselt, kus tuleb üldse see teadmine, et LFC'l oleks mingigi võimalus Reusi leping välja osta - juhul kui see klausel aktiveerub ja kui Manchester United, Barcelona ja Bayern on mehe peale tormi jooksmas kohe?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Nagu reaalselt, kus tuleb üldse see teadmine, et LFC'l oleks mingigi võimalus Reusi leping välja osta - juhul kui see klausel aktiveerub ja kui Manchester United, Barcelona ja Bayern on mehe peale tormi jooksmas kohe?
        Väidetavalt ta Bayernisse ei taha minna, Barcelona ostis Suareze ja jääbki nagu kaks tiimi üle. Antud juhul suudame me pakkuda Meistrite Liigat.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Ja mina nägin kuskil 38m.
          http://www.express.co.uk/sport/footb...lause-revealed

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Nagu reaalselt, kus tuleb üldse see teadmine, et LFC'l oleks mingigi võimalus Reusi leping välja osta - juhul kui see klausel aktiveerub ja kui Manchester United, Barcelona ja Bayern on mehe peale tormi jooksmas kohe?
            No enda Manku võid ka ju sealt (vähemalt see suvi) ära kustutada. Ei usu, et Reus mitte-CL klubisse nõus minemas oleks (kui te talle just 300k nädalas ei hakka maksma nagu teie praegusele "superstaarile")

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              No enda Manku võid ka ju sealt (vähemalt see suvi) ära kustutada. Ei usu, et Reus mitte-CL klubisse nõus minemas oleks (kui te talle just 300k nädalas ei hakka maksma nagu teie praegusele "superstaarile")
              Tõsi. Manu on ikka sel hooaeg leppinud rohkem selliste gamble ostudega. Sisse on toodud ikka mängijaid, kes tahavad ennast tõestada ning võib-olla kunagi CLi saada, mitte mängijaid, kes iga aasta CLi mängivad. Palganumber peab ikka uskumatult suur olema, et Carling cupi võitma minna.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                No enda Manku võid ka ju sealt (vähemalt see suvi) ära kustutada. Ei usu, et Reus mitte-CL klubisse nõus minemas oleks (kui te talle just 300k nädalas ei hakka maksma nagu teie praegusele "superstaarile")
                Ma sügavalt kahtlen, kas nii noorele mehele mängib nii tohutult suurt rolli see, et ta 1 aasta meistrite liigast eemal peab olema kui enamvähem kindlalt ollakse seal järgmine aasta tagasi. Pigem oleks tõesti gamble kuskile Liverpooli minna, kes peale mitmeid aastaid tabelikeskmikuna nüüd ühel hooajal meistrite liigasse jõudis ja seejärel ka oma parima mängija maha müüs.
                Mitte, et ma arvaks et ta nüüd Mankusse tuleb, aga ma olen kindel et see tulek või tulemata jätmine ei jää meistrite liigas osalemise taha.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  No selle enam vähem kindla võid omale sisse istuda. Oli ju enam vähem kindel, et top4 tuleb ka Moyese käe all ära.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    No selle enam vähem kindla võid omale sisse istuda. Oli ju enam vähem kindel, et top4 tuleb ka Moyese käe all ära.
                    Ei olnud eelmine aasta, aga see aasta on.
                    Sisse ka ei istu midagi.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Kas 2a laen + õigus osta?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Kas 2a laen + õigus osta?
                        Tundub nii. Hind vastavalt appearancitele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          Väidetavalt ta Bayernisse ei taha minna, Barcelona ostis Suareze ja jääbki nagu kaks tiimi üle. Antud juhul suudame me pakkuda Meistrite Liigat.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Arsenali punn tundis ennast puudutatuna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jose Vaata postitust
                              Arsenali punn tundis ennast puudutatuna.
                              Ei tundnud, mulle lihtsalt meeldib kuulata ja vaadata scouserite ettekujutusi sel suvel kuidas kõik tulevad - Alexised, Di Mariad, Benzemad ja Reusid. Reaalsuses on teie laeks Lallanad ja Markovicid. Isegi siis kui ma selle must valgel sulle välja kirjutan ei tundu, et paar kraadi on vahet soovidel ja reaalsusel?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Ei tundnud, mulle lihtsalt meeldib kuulata ja vaadata scouserite ettekujutusi sel suvel kuidas kõik tulevad - Alexised, Di Mariad, Benzemad ja Reusid. Reaalsuses on teie laeks Lallanad ja Markovicid. Isegi siis kui ma selle must valgel sulle välja kirjutan ei tundu, et paar kraadi on vahet soovidel ja reaalsusel?
                                Jah ja jah ! Kuid unistada võib ju .

                                EDIT: Houli shiiit....

                                Mina Rzouki (Writer, Presenter & football pundit for the Mirror, BBC 5live, BBC Sportsworld, BT Sports, CNN, ESPN & Football Espana. Focused on Italian football.) (@Minarzouki - Twitter)

                                "Italy may be beautiful for a holiday but it's also useful. Meetings today & a v. good source told me Liverpool have the advantage for Falcao"

                                "It's not yet done. Falcao is between Liverpool and City but the former quite a bit in the lead to land the player. What a coup it would be"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X