320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Tegelikult see on iiri kommunistide tehtud bänner. Samas miks täpselt nad kommunistid on, seda nad vist ise ka hästi ei tea, üks vend on näiteks selgitanud, et "The star is because it looks boss." Nojah okei siis, asja reaalne taust on vist rohkem see, et näe äge pilt. Ma väga ei laseks end häirida sellest, isegi kui mõni seal saare peal oma mõttes kangesti tahab kommunist olla ja Liverpooliga seose loomiseks näiteks Shankly sotsialistlikele vaadetele viitab. Vaba maa, las nad olla siis.

    Seda enam, et inglise juhmardite seas on üldse kohati viisnurga ja sirbi-vasara asjad "lahedad ja ägedad", pärast manku moskva-finaali tekkis ka korraks neid pilotka- ja cccp-särgivendi hoomatavalt rohkem juurde. Punane värv ja mingid lahedad sümbolid ka veel peal, no mis sa veel oskad tahta. Pmtslt nagu seesama Che Guevara keiss, kes oli ju mingi kuulus rokkstaar, jah?
    tänud selgitust leidmast. nagu arvata siis selline kasulike idiootide keiss. huvitav, et keegi pole neil soovitanud sellest plagust väljaku ääres loobuda.

    Kommentaar


      Haha, hetkel tundub, et Falcao või Super Mario, emb-kumb on tulemas. Falcao oleks laen, Balotelli oleks ilmselt pigem ost, kuna Milan tahab ta sulliks teha. Falcao on esimene valik, aga mängija loodab, et äkki avaneb veel võimalus Reali minna. Tema laenu tasu ainuüksi on juba 12 milli....
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Ma olen alati Balotelli fänn olnud . See oleks lõbus .

        Kommentaar


          Kui hommikust kuulujutu rubriiki uskuda, siis Liverpool tahtis panna sisse hea käitumise klausli, mis oleks võimaldanud Balotelli Milani tagasi saata kui käituda ei oska. Milan saatis pikalt. Falcaod seostatakse juvega.

          Kommentaar


            Balotelli on üks viimastest mängijatest, keda Liverpooli tahaks.

            Ühe aasta Falcao eest £20M tundub ka liiga suur risk olevat, kuna mees taastumas rängast põlvevigastusest ja keegi ei tea, mis vormis ta tagasi tuleb.

            Praeguste valikute juures aastaks Eto'o võtta ja siis edasi vaadata ei tundugi kõige hullem.

            Kommentaar


              Oh seda briti meedia rõõmu siis. Kloun tuleb tagasi tsirkust tegema. Moneymaker.
              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

              Kommentaar


                Üldse ei nõustu Kristeni ütlusega. Jah ma tean milline on Balotelli, kas mitte Sturridge suurim vaenlane ka polnud suhtumine ? Kui Rodgers arvab, et suudab ka Balotelli suhtumist muuta, nii nagu tegi Sturridge puhul, aga näiteks ka Sterlingu puhul. Andku ainult tuld ! Balotelli on noor, kiire, jõuline, varem mänginud liigas, jõuab veel areneda jne. Ainuke miinus ongi suhtumine ning kui Rodgers tuleb toime sellega, siis miks mitte? Heal juhul on meil uus Zlatan olemas, halvimal juhul Anelka või hullem. Kui ei lähe läbi ,siis ehk saab ta umbes sama hinna eest maha müüa. Arvestades, et hetkel on tulemas 17-19 milliga, siis tegemist on hea diiliga. Borini läheb 14 milliga ära ja me maksame ainult 5 milli. Minu arvates Borini < Balotelli.

                Mulle tundub, et Falcao üleminek oleks kõige riskantsem. Okei võtame ta laenule, aga kes ütleb, et ta aasta pärast Reali ei taha minna? Ja oleme jälle sama probleemi ees, peale kauba mõnus raha ka kaduma läinud.
                Cavani puhul tundub kõik tore, siis minu arust puudub tal see "Magic". Pole eriti ta mänge näinud, võin ka vabalt eksida.

                Kommentaar


                  Long 12£, Borini 14£ ja Balo 16£. Milles see küsimus üldse on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Üldse ei nõustu Kristeni ütlusega. Jah ma tean milline on Balotelli, kas mitte Sturridge suurim vaenlane ka polnud suhtumine ? Kui Rodgers arvab, et suudab ka Balotelli suhtumist muuta, nii nagu tegi Sturridge puhul, aga näiteks ka Sterlingu puhul. Andku ainult tuld ! Balotelli on noor, kiire, jõuline, varem mänginud liigas, jõuab veel areneda jne. Ainuke miinus ongi suhtumine ning kui Rodgers tuleb toime sellega, siis miks mitte? Heal juhul on meil uus Zlatan olemas, halvimal juhul Anelka või hullem. Kui ei lähe läbi ,siis ehk saab ta umbes sama hinna eest maha müüa. Arvestades, et hetkel on tulemas 17-19 milliga, siis tegemist on hea diiliga. Borini läheb 14 milliga ära ja me maksame ainult 5 milli. Minu arvates Borini < Balotelli.

                    Mulle tundub, et Falcao üleminek oleks kõige riskantsem. Okei võtame ta laenule, aga kes ütleb, et ta aasta pärast Reali ei taha minna? Ja oleme jälle sama probleemi ees, peale kauba mõnus raha ka kaduma läinud.
                    Cavani puhul tundub kõik tore, siis minu arust puudub tal see "Magic". Pole eriti ta mänge näinud, võin ka vabalt eksida.
                    Sturridge ja Balotelli puhul on tegemist siiski kahe erineva loomaga.
                    Sturridge'i suhtumine on alati korras olnud, platsil annab ta endast 100%. Tema probleem oli selles, et ta oli isekas ning ei tahtnud kuidagi oma kaaslastele sööta. Õnneks tundub, et see on vanusega paranenud. Samas Balotelli on lihtsalt loll ja laisk, kel absoluutselt puudub igasugune ambitsioon

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Üldse ei nõustu Kristeni ütlusega. Jah ma tean milline on Balotelli, kas mitte Sturridge suurim vaenlane ka polnud suhtumine ?
                      Juba nendel kahel on tohutu vahe. Balotelli on ilmselt oma käitumise poolest kuulsam kui oma mängijaoskuste poolest. Seda kogust idiootsust, mida Balotelli toodab on raske ületada.

                      Aga isegi kui jalgpalliväline käitumine, väljakul tujutult jalutamine ja (kuuldavasti) trennis mitte 100% andmine kõrvale jätta, siis ma lihtsalt ei pea Balotellit maailmatasemel mängijaks. Jah, tal on olemas nii kiirus, jõud kui ka tehnika, aga vähemalt mulle on ta iga kord väga staatilise ründaja mulje jätnud. Ei ole märganud eriti olukordi, kus ta tänu heale avanemisele 1v1 olukorra omale teenib või siis kastis tänu kavalale liikumise tap-ini lööb. Ja selline ründaja meie mänguplaani ei sobiks. Potensiaali loomulikult on, aga ei näe, et see potensiaal kunagi realiseeruks. Muidugi, ma ei ole Balotelli liikumiste ja üldise mängu kohta eraldi analüüsi teinud, niiet mõni asjatundjam inimene võib selle jutu ümber lükata.

                      Borinist on ta loomulikult parem, aga kui uue ründaja puhul oleks ainuke nõue temast parem olla, siis oleks turg ikka väga suur.

                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Mulle tundub, et Falcao üleminek oleks kõige riskantsem. Okei võtame ta laenule, aga kes ütleb, et ta aasta pärast Reali ei taha minna? Ja oleme jälle sama probleemi ees, peale kauba mõnus raha ka kaduma läinud.
                      Cavani puhul tundub kõik tore, siis minu arust puudub tal see "Magic". Pole eriti ta mänge näinud, võin ka vabalt eksida.
                      Falcao ilmselt vaid aastase variandina toimikski. Ja nagu ma varem ütlesin, siis mulle tundub £20M äsja pikast vigastusest taastunud mängija peale liiga palju kulutatud. Tippvormis Falcao oleks muidugi isegi selle raha eest ja üheks aastaks hea ost, aga ei usu, et ta nii kiiresti ennast tippvormi viib.

                      Ja Cavani Napolis (kus ta sai tipuründajana mängida) oli kuuldavasti (ja statistika järgi) ikka väga hea ründaja, aga kuna ise nägin temalt vaid paar mängu CL-is, siis ei oska lähemalt kommenteerida. Aga hetkel ta ei tundu ka reaalne variant olevat.

                      Kommentaar


                        Balotelli on andekas ja noor. Kui võimalik, eelistaksin igal juhul teda nendele ülejäänud sellidele. Paljugi meedia võimendatust on usutavasti puhtakujuline rassism.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          James Pearce paar nädalat tagasi ütles, et ennem mängib Pascoe meil ründes kui Balotelli

                          Kui homme lõunaks on Balo ära registreeritud, võib juba City vastu mängida.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Balotelli - issand jumal!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                              Praeguste valikute juures aastaks Eto'o võtta
                              Ei ei ei ei ei !!!

                              Kommentaar


                                Ega see premier ongi igavaks läinud. Mourinho hädad on nii 2006, aga Balotelli tooks tipptasemel huumori taas tagasi. Kiidan heaks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X