320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Heh, üks noorfänn ütleb, et edasipääs selle grupi puhul on garanteeritud ja koheselt alahindavad kõik Liverpooli fännid Baselit, eks. Carlspergi senistest postitustest võiks ju eeldada, et kaasfoorumlased ei võta enam iga postitust nii tõsiselt. Baselist vaevalt üle sõidetakse, kuid võrreldes mõne teise grupiga (a la A ja F) tõotab edasipääsu saavutamine tõepoolest kergemini tulla - nii et igati okei grupp, on paremaid kuid on ka palju halvemaid.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      Kulla mees, jutt käib siis euroopast ikka. Kui täpsem olla, siis on tegu grupiga kus kolm meeskonda on oma riigi meistrid, ning jõudnud eelmine hooaeg euroopas päris kaugele. Real ei vaja tutvustust, Basel jõudis ELi veerandfinaali ja kolmas tundmatu nimi jõudis ELis 1/16 hulka. (Valencia peksis mõlemad välja)
      Jaaaaa... siis tuleb liverpool, meeskond kes libistas end eelmine hooaeg oma riigis kolmandale ja euroopas ei mänginud. Seega jah, Basel on arvestatav vastane, ning panustan ka Baseli edasipääsule tollest grupist.
      Okei.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        Naljakas, et vähemalt viimased 3 hooaega on Basel olnud s*taks edukam kui liverpool, aga täna ei peeta neid konkurentideks

        Liverpooli fännid ikka oskavad nalja teha!!
        Ma olen alati kahtlustanud, et vincent on LFC fänn!

        Aga loos on kena. Kui tahame kopsikuid siis tuleb võita kõiki.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
          Kulla mees, jutt käib siis euroopast ikka. Kui täpsem olla, siis on tegu grupiga kus kolm meeskonda on oma riigi meistrid, ning jõudnud eelmine hooaeg euroopas päris kaugele. Real ei vaja tutvustust, Basel jõudis ELi veerandfinaali ja kolmas tundmatu nimi jõudis ELis 1/16 hulka. (Valencia peksis mõlemad välja)
          Jaaaaa... siis tuleb liverpool, meeskond kes libistas end eelmine hooaeg oma riigis kolmandale ja euroopas ei mänginud. Seega jah, Basel on arvestatav vastane, ning panustan ka Baseli edasipääsule tollest grupist.
          Liverpool ei mänginud euroopas seetõttu, et nad jäid 2012-13 hooajal inglise liigas seitsmendaks. Kui sa tõesti arvad, et Liverpooli tasemega klubi ei oleks ka siis euroopasse kvalifitseerunud, kui nad šveitsi või bulgaaria liigas mänginud oleks, siis ma ei viitsi isegi edasi vaielda.

          Ja Basel ongi arvestatava tasemega vastane, polegi vastupidist väitnud.

          Kommentaar


            Chelsea käest võib ka küsida, mis meeskonnaga tegu on. Teavad nemadki.

            Lihtne grupp ei ole, aga muidugi lihtsam kui nii mõnigi teine. Peaks ka mitu tele vaatepunktist suht head kohtumist tulema.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Basel võitis eelmine aasta Chelseat üsna korralikult mängides, Euroopa "hirm" suuklubidele on nad juba mitu aastat - samal ajal kui nad kollitasid ManU't oli ka Bayernil nendega tükk tegemist, kaotades esimese mängu ja lõpuks kodumänguga sai edasi mindud. Seega mina eelkõige just meeletu stabiilsuse tõttu Euroopa väljakutel annaks 55-45 edu selles vastasseisus Baselile.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                Super loos. Grupis siis Real, Basel ning Ludogorets.
                RETS saab olema mõõduvõtmine bulgaarlastega ning Basel oskab palli lükata ja terav olla. Üldse ei imesta, kui Reali taome ja teistelt saame.

                Aga noh, alla finaali nüüd ei tohiks tulla!
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                  Liverpool ei mänginud euroopas seetõttu, et nad jäid 2012-13 hooajal inglise liigas seitsmendaks. Kui sa tõesti arvad, et Liverpooli tasemega klubi ei oleks ka siis euroopasse kvalifitseerunud, kui nad šveitsi või bulgaaria liigas mänginud oleks, siis ma ei viitsi isegi edasi vaielda.

                  Ja Basel ongi arvestatava tasemega vastane.


                  Isegi kui liverpool mängis euroopa liigas, siis nad said zeniiti käest kellad ja basel kottis zeniiti voor hiljem (jõuti koguni poolfinaali).
                  Kuna Basel mõrvas inglise liiga meistri Manu, siis võib oletada, et nende jaoks on inglise liiga 3.-7. koht täitsa võrdväärne vastane.

                  Kommentaar


                    Ma pole nüüd päris kindel, kuid kas pole mitte nii, et meeskonnad mängivad, mitte kohad tabelis?

                    e: pealegi on Manu olnud aastaid, kümneid garaaži-lesbarite klubi ning võrdlus nendega on kohatu!
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Ma pole nüüd päris kindel, kuid kas pole mitte nii, et meeskonnad mängivad, mitte kohad tabelis?
                      Meeskonnad mängivad välja teatud kohad tabelis, mille põhjal võib mingeid järeldusi teha

                      Kommentaar


                        mhmh, MK Dons, eks ää
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          mhmh, MK Dons, eks ää
                          ok ok, Liverpool chamione ole ole ole, eks ma tule trolli teid veits peale seda kui Baselilt 3-0 saate Seniks aga, hoia kõva

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Heh, üks noorfänn ütleb, et edasipääs selle grupi puhul on garanteeritud ja koheselt alahindavad kõik Liverpooli fännid Baselit, eks. Carlspergi senistest postitustest võiks ju eeldada, et kaasfoorumlased ei võta enam iga postitust nii tõsiselt. Baselist vaevalt üle sõidetakse, kuid võrreldes mõne teise grupiga (a la A ja F) tõotab edasipääsu saavutamine tõepoolest kergemini tulla - nii et igati okei grupp, on paremaid kuid on ka palju halvemaid.
                            Ma ei näe põhjust oma meeskonda nõrgemaks tembeldada kui ta on vägagi konkurentsivõimeline. Ei paneks Liverpooli kuhugi teise gruppi, kui siit edasi ei saada siis eurohooaja võib ebaõnnestunuks nimetada.

                            Kommentaar


                              Mina ei saa aru, miks Margus räägib, et manku on inglise meister ning Liverpool 3.-7?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                millises grupis manu on siis?
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X