320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnneks mehed mõtlevad, enne kui müüvad.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Päris kummaline mäng ,Alonso 2 momenti ja rohkem polegi vaja.

      Mängu iseloomustab et Sissokole ei vilistatud ühtegi viga (vist).

      Kommentaar


        Ütleks nii et Alonso värav oli pääris pandav.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Isegi kui tänane mäng polnud kaugeltki väljapaistev, siis vähemalt tõi ta soovitud tulemuse. Esimene pooltund oli küllaltki masendav, aga seejärel saadi mäng kontrolli alla ja Liverpooli auks tuleb öelda, et pärast väravat ei tõmbutud tagasi. Ründelahendused siiski ei veena, liiga tihti eksiti viimase söödu andmisel. Kuyt väärib värava ja muidu energilise mängu eest tunnustust, aga Bellamy ja Garcia luhtasid liiga head võimalused.
          Mängu parim oli supersööduga Finnani vabastanud Alonso, kelle 60-meetrine oli muidugi omaette saavutus. VV Harperi koperdamisest hoolimata jääb selline värav kauaks meelde ja tõstab eneseusku. Meeldiv, et Xabi on ennast taas leidnud.
          Arvasin, et täna mängib algkoosseisus vast Crouch, aga meeldiv, et Rafa lubas Kuytile mänguaega ja andis nii võimaluse selle raske esimese ära lüüa.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Sina Liverpooli fänn, kes oli nii täiskasvanuliku sõnavaraga Hellas Hundis, ole nii täiskasvanu ja palun tutvusta ennast nüüd!
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Halvem uudis siiski ka. Harry Kewell näikse veel nii mõnegi kuu väljakult eemal olevat. Käis äsja Austraalias järjekordsel operatsioonil.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                Sina Liverpooli fänn, kes oli nii täiskasvanuliku sõnavaraga Hellas Hundis, ole nii täiskasvanu ja palun tutvusta ennast nüüd!
                Selliste mõttetute nö.fännidega pole tõepoolest sittagi teha,ise olen newcastle meestega ennegi koos vaadanud ja alati on lõbus .Ma loodan ,et see tolvan polegi tegelikult pooli fänn!
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  Alonso 2-0

                  Kui kedagi huvitab.

                  Kommentaar


                    Ei no üli vinge värav!!!

                    Kommentaar


                      värav löödi nii kaugelt, et esimene mees kes Alonsot õnnitlema jõudis oli Reina

                      Kommentaar


                        kui jutt juba Harry Kewellile läks, siis ma väga loodan, et ta sureb eesnäärmevähki
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          kui jutt juba Harry Kewellile läks, siis ma väga loodan, et ta sureb eesnäärmevähki
                          Mehe sõnad teevad mehele au. Loodetavasti keegi alamfoorumi moderaatoritest vaatab soovi üle?
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            tegelikult ei teeks nii mõnelegi foorumlasele halba, kui nad läbiks koolituse "Õpime mõistma huumori erinevaid varjundeid". koolituskulude pealt saab muideks tulumaksu ka tagasi.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              tegelikult ei teeks nii mõnelegi foorumlasele halba, kui nad läbiks koolituse "Õpime mõistma huumori erinevaid varjundeid". koolituskulude pealt saab muideks tulumaksu ka tagasi.
                              Eesti oludes on vist kellelegi surma soovimine tõesti pelgalt huumor. Tänan, et meelde tuletasid.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Eesti oludes on vist kellelegi surma soovimine tõesti pelgalt huumor. Tänan, et meelde tuletasid.
                                dog eat dog
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X