320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Newcastle ei ole mingi mõõdupuu. Eile oli punkte vaja, mitte kaotust respektaablina hoida. Kui ma loen, et esimesel poolajal oli 0 pealelööki, tuleb nutt peale. Teist veidi vaatasin, aga mäng kestab 90 minutit ja taas otsustas 'pool vähemalt poole sellest lihtsalt maha magada. Selleks, et kevadel ML jätkata, on kolm kaotust neljast ütlemata kehv algus. Olukord on teoreetiliselt päästetav, kuid selleks on vaja võite ja väravaid.
    Newcastle ei ole mingi mõõdupuu? Miks? Liigas oli ka punkte vaja. Kas see statistika ei aja nuttu peale:
    Newca Liverpool
    Shots
    14 5
    On target

    3 3
    Corners
    7 2

    Mulle meeldib, et Rodgers näitas mune. Kui Newcastli vastu ei pinguta siis Reali vastu mängida ei saa. Loodetavasti näeme nüüd liigas ka hingestatud esitusi.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Newcastle ei ole mingi mõõdupuu? Miks? Liigas oli ka punkte vaja. Kas see statistika ei aja nuttu peale:
      Newca Liverpool
      Shots
      14 5
      On target

      3 3
      Corners
      7 2

      Mulle meeldib, et Rodgers näitas mune. Kui Newcastli vastu ei pinguta siis Reali vastu mängida ei saa. Loodetavasti näeme nüüd liigas ka hingestatud esitusi.
      Täiesti nõus sinuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Mulle meeldib, et Rodgers näitas mune. Kui Newcastli vastu ei pinguta siis Reali vastu mängida ei saa. Loodetavasti näeme nüüd liigas ka hingestatud esitusi.
        Eilse formatsiooniga oleks siis Newcastle'ile värava löönud? Chelseale? Baselile? Eks ole näha. Kahtlen.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar




          Järgmine mäng on võõrsil Ludogoretsiga ja siis loodetavasti juba on Sturridge ka tagasi. Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis vähemalt kahe väravaline kaotus Ludogoretsile ja oleme kindlalt väljas, kuna väravate vahe nendega oleks siis -1 ja mööda neist pole enam võimalik tõusta. Üheväravaline kaotus Ludole jätaks Liverpoolile veel täitsa arvestatavad võimalused tegelikult.
          Siis tuleb loota, et Real võidab mõlemad allesjäänud mängud ja Liverpool võidab kodus Baselit vähemalt 2 väravaga.

          Siin on veel rida peenemaid nüansse, aga hetkel pole mõtet neil väga peatuda.
          Lisatud failid
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Luban, et võtan absoluutselt kõik sõnad tagasi, kui Chelsea vastu istuvad samuti Sterling, Coutinho ja Henderson pingil. Arvestades, et eilne koosseis tegi ju ilmselgelt suurepärase esituse ja Chelsea vastu ründavalt minnes tõmmataks samamoodi asi ribadeks. Stiivi on juba vana mees ja nädalas kaks korda üheksakümmend teha ei jõua, tema saab andeks. Pinget tema lisandumine muidugi tõstab, aga no ehk saate hakkama.
            Kodus Chelsea mäng ja võõrsil Reali mäng on 2 üpris erinevat asja.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Kodus Chelsea mäng ja võõrsil Reali mäng on 2 üpris erinevat asja.
              Miks nad nii eri asjad on siis? Kui ikka ässad tegid kehvalt ja nende asendajad sinna otsa niivõrd hea mängu, nagu lugeda võis. Väga tugev meeskond siiski vastas, milleks muuta võitvat või seesamunegi, nii väikselt kaotavat koosseisu, las ikka mängivad järgmise ka. Tegijad poisid ju. Kuidas nad muidu ilma ässadeta võitma või seesamunegi, nii väikselt kaotama õpivad. Newcastle'i vastu ei osatud/tahetud/viitsitud ju rünnata, ega siis samad mehed ometigi ühe nädalaga järsku ründama ei õpi. Allen, Borini ja Toure ftw!
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Miks nad nii eri asjad on siis? Kui ikka ässad tegid kehvalt ja nende asendajad sinna otsa niivõrd hea mängu, nagu lugeda võis. Väga tugev meeskond siiski vastas, milleks muuta võitvat või seesamunegi, nii väikselt kaotavat koosseisu, las ikka mängivad järgmise ka. Tegijad poisid ju. Kuidas nad muidu ilma ässadeta võitma või seesamunegi, nii väikselt kaotama õpivad. Newcastle'i vastu ei osatud/tahetud/viitsitud ju rünnata, ega siis samad mehed ometigi ühe nädalaga järsku ründama ei õpi. Allen, Borini ja Toure ftw!
                Mr. Tan, aitab nüüd sarkasmist. Rodgers tegi need otsused ainuisikuliselt ja kindlasti ta teadis mida teeb.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Miks nad nii eri asjad on siis? Kui ikka ässad tegid kehvalt ja nende asendajad sinna otsa niivõrd hea mängu, nagu lugeda võis. Väga tugev meeskond siiski vastas, milleks muuta võitvat või seesamunegi, nii väikselt kaotavat koosseisu, las ikka mängivad järgmise ka. Tegijad poisid ju. Kuidas nad muidu ilma ässadeta võitma või seesamunegi, nii väikselt kaotama õpivad. Newcastle'i vastu ei osatud/tahetud/viitsitud ju rünnata, ega siis samad mehed ometigi ühe nädalaga järsku ründama ei õpi. Allen, Borini ja Toure ftw!
                  No ma ei imestaks üldse kui Allen, Borini ja Toure isegi alustavad Chelsea vastu. Toure küll ilmselt mitte, kuna Chelsea vastu on vaja vähe paremat õhuvõitlejat kasti. Allen ilmselt saab ka puhkust, kuna eile oli ta pildilt täitsa ära. Aga üpris kindlalt teeb Rodgers mitu muudatust võrreldes Newcastle'i mänguga.

                  Eile mindi puhtalt 0:0 peale või siis sellesamuse järele. Väravaid sellest koosseisult just väga ei oodanud keegi. Kodus Chelsea vastu võiks nagu ikka veidike üritata ka ise mõned lüüa. Ja kui juhtima peaks minema, siis võidakse mitu meest, kes Reali vastu hakkama said, ka sisse tuua seisu tsementeerima.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Eile mindi puhtalt 0:0 peale või siis võimalikult väiske kaotuse järele.
                    Just, ja täpselt see ongi põhjus, miks siin jorisetakse. Selline mentaliteet on võib-olla hädapärast sobilik mõnele Ludogoretsi masti väikeklubile, kui neilegi. Mitte aga Liverpoolile. Irooniavabalt. Sest sama asi, mida eespool juba kirjutasin, et milleks seda neljandat kohta ja meistrite liiga pääset siis üldse nii kangesti püha graalina püüda, kui reaalsuses seal mängida ei julgeta.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Just, ja täpselt see ongi põhjus, miks siin jorisetakse. Selline mentaliteet on võib-olla hädapärast sobilik mõnele Ludogoretsi masti väikeklubile, kui neilegi. Mitte aga Liverpoolile. Irooniavabalt. Sest sama asi, mida eespool juba kirjutasin, et milleks seda neljandat kohta ja meistrite liiga pääset siis üldse nii kangesti püha graalina püüda, kui reaalsuses seal mängida ei julgeta.
                      Kurat ega me seal ei käi näitamas, kuidas meid tagant võetakse. Me mängime tulemusele. Paar nädalat tagasi näitasid ju kodus need samused staarid, et samamoodi ei saa peale minna. Newcastle'i mäng kinnitas seda veelgi.

                      E: ma saan aru, et see sinu seisukoht oli ennem mängu pädev, aga eilne mäng ju näitas, et Rodgersi valikud olid õiged. Mindi viigi järele parima bussiga, jäädi taha, teisel poolajal toodi vähe nimekam kaader sisse, kes pole nii head kaitsetöös, aga võivad heal päeval ka ise mõne lüüa.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Just, ja täpselt see ongi põhjus, miks siin jorisetakse. Selline mentaliteet on võib-olla hädapärast sobilik mõnele Ludogoretsi masti väikeklubile, kui neilegi. Mitte aga Liverpoolile. Irooniavabalt. Sest sama asi, mida eespool juba kirjutasin, et milleks seda neljandat kohta ja meistrite liiga pääset siis üldse nii kangesti püha graalina püüda, kui reaalsuses seal mängida ei julgeta.
                        LOL, kui sa tõesti arvad, et Liverpool peaks Reali võitma. Tule siis jutustama, kui alagruppist edasi ei saada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kui mõne arvates olnuks igatepidi soliidsem minna nende meestega, kes juba kaks kuud ei suuda, ei taha või ei viitsi palli mängida, siis olgu pealegi, aga mulle väga meeldis, et pärast kaht aastat Liverpooli eesotsas on B-Rod'il lõpuks tekkinud plaan B ja minu arvates olid eilsed bussijuhid väga tublid.
                          Kus seda geniaalset plaan B-d siis veel kasutada annab? Liigas iga nn suurklubi vastu mängides, kus meil ju punkte loota pole, saan ma aru. Väikeklubi mentaliteet on vilets ja bussiparkimine kui vaja on väravaid ja punkte viletsam veel.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Kus seda geniaalset plaan B-d siis veel kasutada annab? Liigas iga nn suurklubi vastu mängides, kus meil ju punkte loota pole, saan ma aru. Väikeklubi mentaliteet on vilets ja bussiparkimine kui vaja on väravaid ja punkte viletsam veel.
                            Asi pole üksikus mängus. Asi on selles, et meeskonda pole väljakul juba pikemat aega olnud. Nüüd BR näitaks, et teda ei huvita, kes vastas on - meeskonda on vaja raputada. Kas antud lüke oli õige või vale tuleviku silmas pidades? Võib olla piisas tollest üksikust käigust. Võib olla mitte. Kui ei proovi, siis teada ei saa. Küll aga on näha, et inimesi antud lüke külmaks ei jätnud...võib järeldada, et ka mängijaid mitte. Iseasi, kuidas nad tekkinud energiat kasutavad.
                            Praegu on ju meestel olnud väljakul suhtumine, et kui tema ei tee, siis mina ka ei viitsi. Nõnda ei teeni isegi surma välja.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kogu see tiimivaliku asi näikse fännid rohkem kahte lehte ajanud, kui Rafa mineku aeg. Foorumites, jalgpallistuudiotes (kuigi nendes on enamjaolt lahedam laita), sotsiaalmeediates. Kasvõi siin foorumis on mõlemal poolel õigeid seisukohti. Ja ses suhtes saab nõustuda sellega
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Arvestades, et eilne koosseis tegi ju ilmselgelt suurepärase esituse ja Chelsea vastu ründavalt minnes tõmmataks samamoodi asi ribadeks.
                              et kui chavide vastu minnakse ikka kogu kaadriga, kes ribakoodide vastu sakkis ja saadakse kindlalt pähe, ei õigusta väga see eilne temp ennast
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Pole täna väga viitsinud uudistest otsida, aga kust te kõik võtate, et BR läks selle koosseisuga mingit pointi meie "staaridele" tegema ? Kas ta mainis kuskil, et tahtis oma mune näidata ja meestele selgeks teha, et kui liigas hästi ei mängi, siis CLis peale ei saa?

                                Mina kardan küll, et eilne koosseis oli puhtalt sellepärast selline, et NV mäng Chelskiga tulemas ja BR hoidis "põhimehi" selleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X