320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei usu, et see võimatu oleks, aga kui peab peale maksma, siis oleks mõttekas juba Borini maha müüa (kui ta nähtavasti plaanidesse ei mahu) ja uus ründaja sisse tuua.

    Ja ei usu, et see poole hooaja pealt toomine suurt kasu toob. On hetkel vaid lubavat mängu näidanud, ei midagi enamat. Võimalik, et Lille ei ole hetkel hea koht resultatiivsust näidata, aga jään arvamusele, et pidev mänguaeg tuleb talle rohkem kasuks, kui ühest hädisest meeskonnast teise tulek.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kristen Vaata postitust
      Sturridge on siis taas vigastatud

      Täitsa perses.
      Lumehelves peab soojas toas kauem vastu kui DS ilma vigastuseta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Nostalgia on küll tore, aga puhtalt selle poole pealt, millise mängupilti Brendan meile eelmisel hooajal ehitas, väärib mees minuarust kindlalt pikemat võimalust (sellele rebuild teha).
        Jah ja ei. Mina ei tea. Väärib aega muidugi, aga mängupilt on nii neetult lootusetu hetkel ja paranemise märke ei näe. Eks see Rafa postitus oli nõrk hetk minu jaoks, aga kui siin mingi diskussiooni tekitab, siis miks ka mitte.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          päris lahe kuidas inglismaa tiimide vennad lambist vigased on koguaeg

          Kommentaar


            Berahino jahile ?

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Jah ja ei. Mina ei tea. Väärib aega muidugi, aga mängupilt on nii neetult lootusetu hetkel ja paranemise märke ei näe. Eks see Rafa postitus oli nõrk hetk minu jaoks, aga kui siin mingi diskussiooni tekitab, siis miks ka mitte.
              Tead ikka küll Keeraks selle va kaitse lukku ja hakkaks punkte tootma?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Lumehelves peab soojas toas kauem vastu kui DS ilma vigastuseta.
                Ilma vigastus on see va peavalu ja nohu, mida tuul kõrvade vahel genereerib? Ah-jaa räige omo oled - hakka nüüd positiivselt mõtlema. Palun.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Kes see on?

                  Kommentaar


                    filigraanselt viimistletud soeng.
                    aga poisid - jutud brendani tooli kõikumisest ei saa ju ometi tõele vastata? juhtkond peaks ikka puhta t*rastunud olema.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Mida nii head ta siis teinud on, et keegi sellest rääkida ei tohi? Hooaja algus on ju olnud s'tt. Muidugi on aega tarvis, et atra seada, kuid ei näe põhjust miks teda ei tohi kritiseerida kui ta
                      a) ostis suvel ca 110 miljoni naela eest (üldse kokku akende peale miski 220) mehi ning enamus neist pole väga midagi positiivset teinud. Eks aeg on nende kasuks veel kuna enamus olid siiski nooremat laadi vennikesed.
                      b) mängupilt on kordades hullem kui eelmisel hooajal - selge, et Suareze kaotus oleks ükskõik mis tiimile hoop kuid võiks siiski üritadagi sarnaselt mängida
                      c) osad mehed on raudpolt algrivistuses ükskõik mis vormiga
                      d) CLis viskas juba enne mängu algust Reali meestele pepu upakile (oma algrivistusega antud juhul)

                      (Ärge seda kõike isiklikult võtke, Ashburton Grove's näeb pmst üks ühele sama jama viimased ma ei tea mitu aastat. Vb ostude osas on väike vahe kuna meie vana jätab ka pimedatele selgete puudustega liinid tuimalt puudulikuks samas kui teie treener hangib Aspaseid ja Lamberteid).

                      Kommentaar


                        Su punkt d on punktiga c vastuolus. Muidu ok jutt.

                        Kommentaar


                          Sama nagu Spurs poleks kunagi pidanud sakkima 'Arryt, poleks Pool pidanud kunagi sakkima Rafat.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Sama nagu Spurs poleks kunagi pidanud sakkima 'Arryt, poleks Pool pidanud kunagi sakkima Rafat.

                            See pole ainus põhjus miks kauboisid vihata

                            Kommentaar


                              Sturridge'il olla üheksas vigastus enam-vähem sama koha peal. Tea, kas saabki enam mängumeest.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Sturridge'il olla üheksas vigastus enam-vähem sama koha peal. Tea, kas saabki enam mängumeest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X