320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
    Sellega nõustun ,et Lambert liigub rohkem aga balotelli on üldiselt ikkagi osavam. Kui ta on vormis, võib ta lüüa värava sealt, kus keegi seda ei oota ja selliseid asju on vaja. Nagu vanasti Steven, vajutas 40m pealt väravasse.
    Ta ei ole Suarez, et võib ise teha. Kui ta meeskonnale mängima ei hakka, siis mina temast palju ei looda ja olgu see päev kiidetud, kust ta 25-30m pealt löömise asemel sööta otsustab.

    Kommentaar


      Nüüd siis võrdleme erinevate võistkondade ja liigade ründajaid oma pesaga? Hetkel, kus väravaht võtab (platsil toimuvat arvesse võttes) debiiliku kuju, kaitseliin on omadele nagu mamiin ning keskväli tuli, nägi ja hävis. Mhmh, jätkake samas vaimus.
      Vahepeal aga - on keegi märganud mõnd muutust platsil, mis meile abiks olnud?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Minule tundub ,et vaja oleks 2 äärekaitset ja ühte korraliku äärepoolikut juurde vaja. Lisaks veel korraliku plaani, kuidas rünnakut mängida. Mitte jooksme kasti juurde ja vaatame, mis saab.

        Kommentaar


          Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
          Minule tundub ,et vaja oleks 2 äärekaitset ja ühte korraliku äärepoolikut juurde vaja.
          Jess, toome veel mehi juurde
          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Nüüd siis võrdleme erinevate võistkondade ja liigade ründajaid oma pesaga? Hetkel, kus väravaht võtab (platsil toimuvat arvesse võttes) debiiliku kuju, kaitseliin on omadele nagu mamiin ning keskväli tuli, nägi ja hävis. Mhmh, jätkake samas vaimus.
            Vahepeal aga - on keegi märganud mõnd muutust platsil, mis meile abiks olnud?
            Lucas on alumises poolikus kordi effektiivsem kui Gerrard. Selle arvele kirjutan ma meie viimased 2 võitu.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Lucas on alumises poolikus kordi effektiivsem kui Gerrard. Selle arvele kirjutan ma meie viimased 2 võitu.
              +1

              viistähemärki.

              Kommentaar


                Muidugi juurde tuua, kui ei ole häid mehi ja osad tuleb minema lasta kes on nagu mõttetud.

                Kommentaar


                  Ma nüüd ühe venna kaela kõike head ei lükkaks - Toure, Lucas ja Lambert pole küll efektsed, kuid nad on (nagu eelpool mainitud) e-fucking-fektiivsed. Mängivad mõtestatult, ega torma ehk loovad platsil stabiilse keskkonna (ma nüüd ei ütle, et nad vigu ei tee). Bla, bla, bla...seda vaimset (kõik mõistavad kui tähtis see on, kuid keegi ei saa sellest aru ning sellepärast pole ka tähtis - sööge seda! ) mula ei hakka rohkem ajama .

                  Käesoleval hooajal pole ma väga palju mänge vaadanud, kuid viimasest mängust jäi silma, et keskkaitsepaar on rünnates meil võrdlemisi lähestikku (möödunud BRi hooaegadega võrreldes). Eks seda tingi Toure kiirus - kuid... .
                  Ja siis ma hammustasin korduvalt end südamest, kui Mignolet palli pikaks lõi - miks... .
                  Ja siis ma tulin mõttele, et seni kõige kehvemale belglasele on ehk antud käsk nõnda aeg-ajalt käituda - mitte... .
                  Ja siis ma mõnikord isegi nägin, kuidas Lambert pika palli omaks sai või omadele suunas ning tunne oli positiivne - üllatada... .
                  Ja siis mõnel hetkel suutsime mängida justkui poleks kedagi teist väljakul - vastast... .
                  Ja siis ma jõudsin keeruka küsimuseni - kuid miks mitte üllatada vastast? Periooditi taguda tuimalt lihtsalt pikka Lamberti peale ning ühel hetkel hakkavad vastased kinni kiiluma - kas külla on sõitnud aastate tagune Stoke? Või Swansea? Või mis kuradi digimuutumine siin toimub?

                  Kuna raske on uskuda, et platsil toimuv on juhus ja infot pole, kuid pea seda nõuab, siis arutleb ta kõige targemaga... arvutiga.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Võimas pilt. Krt Carra ja Callaghani numbrite kõrval näevad isegi sellised legendid nagu Kenny ja Hunt poisikestena välja. Fowlerist rääkimata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust

                        Kommentaar


                          Odegaard käis siis Melwoodis uudistamas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Ei ole suuremat legendi kui Ian Ayre
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Odegaardi eurotuur on Liverpooli jõudnud. Küllap tal on atraktiivsemaid kohti.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Homme võidame eksole?

                                Minu eelistatud koosseis oleks:
                                Mignolet
                                Manquillo - Skrtel - Toure - Moreno
                                Lucas
                                Henderson - Can - Lallana - Sterling
                                Lambert


                                Kommentaar

                                Working...
                                X