320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
    Kerad ei saagi vist enam CLis mängida..
    Jp, his chanche slipped away

    Samas ei tea, ehk läheb araabiasse või hiinasse raha teenima aga liigub laenuga mõnda naftaklubisse pooleks hooajaks ja saab vahetusest 10 minutit veel päris jalgpalli nuusutada.

    Kommentaar


      Just like in the old days... But now it's not Xabi, it is Hendo; is not Carra, but is Lovren; is no Torres, it's shitty Lambert... Forgive them, Captain!

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Täielik müstika minu jaoks, kuidas Basel suudab Šveitsi liigas sellist taset hoida, et igal aastal mõni suur (või ex-suur) CLis nokki lüüa. Aga nüüd on küll kahju sellest esimese mängu üleminutite daivist (Manquillo vist). Ilma selleta olnuks tabelis 0 võitu ja 3 viiki ning poleks seda kuradi Europa League nimelist karistust saanud.

        Loodan, et Lambert nautis oma poolaega, sest see jäi ilmselt ka tema jaoks viimaseks CL mänguks.
        Ma ei ütleks, et see on karistus. Kui veebruariks, kui EL pihta hakkab on meil reaalne võimalus top4 saada, siis võime seal vabalt noortega mängida. Kui top4 on aga lootusetult kaugel, siis peame üritama seda võita (et järgmine aasta CLi saada).

        Kommentaar


          Kõik, kes siin Euroopa Liigat mustama tulevad, võivad sinna kerida, kus päike ei paista. On ääretult oluline, et see võistlus on olemas ja loodetavasti võtab klubi teda tõsiselt. Jah, mul on au olla järgmine liige Stoki ignore-listis.
          Kehvasti magatud öö järel on tunded üsna samad mis eile õhtul. Nuta või naera, meeskond vajab taaskord uut ülesehitust. Väheseid eilsest algkoosseisust tahaksin järgmisel hooajal 'poolis näha. Enrique ja Johnson on sisuliselt eilne päev ning Allenist ja Lucasest samuti mingit lisakvaliteeti välja ei pigista. Nende tegevus Baseli värava aegu ja üldse esimesel poolajal oli naeruväärne. Lambertist ei tahaks üldse rääkida, tema koht on hoopis teises klubis, ning SG võime kõva pressinguga 90 minutit vastu pidada on juba kõva kahtluse all. See on juba enamik eilsest 11-st. Mina paneks suure küsimärgi alla ka Hendersoni kvaliteedi, sest palliga söödumängus ta end kehtestada ei suuda. Sisuliselt jääbki Sterling ja keskkaitse ning väravavaht - viimastes võib teha mis tahes vangerdusi, aga ilma keskvälja toeta jäämegi neid väravaid sisse imema.
          Kõige suurem pettumus oli eile, et Baseli mängijad olid üksühele tehniliselt niipalju üle ja võimelised mängima kaasaegset kõva pressinguga jalgpalli, mis on Liverpoolile must surm.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kõige suurem pettumus oli eile, et Baseli mängijad olid üksühele tehniliselt niipalju üle ja võimelised mängima kaasaegset kõva pressinguga jalgpalli, mis on Liverpoolile must surm.
            Ainult Baseli mängijad? Bulgaaria brassid ahistasid meid samamoodi. Ma ei tea kellel peaks sellise asja ees piinlik olema, klubil või mängijatel. Võib-olla mõlemal. Aga minu silme läbi suutsime kõikide mängude peale ehk 1 mängu jagu korraliku esitust teha.

            Markovic- miks? Pall on sinu oma ja vastane piisavalt kaugel ja siis sa teed nii? Fck sake!

            Nüüd tuleb loota, et talvises üleminekuaknas ei loobi me füüri tuulde vaid soetame kellegi, kes oskab ka mängida. Siis on Euroopa Liigas ehk midagi isegi vaadata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Markovic- miks? Pall on sinu oma ja vastane piisavalt kaugel ja siis sa teed nii? Fck sake!
              Selle ma isegi peaaegu annaksin andeks. Noor ja loll, teist korda nii ei tee. Iseasi, kas tal 'poolis tulevikku on ja palju me sellest 20 miljonist müümisel tagasi saame, aga need on teised teemad.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Reaalsus on see, et Inglise liiga klubid ei saa oodata automaatset edasipääsu CL alagrupist.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Sa ei jõua joosta, sa ei mõista omade ja vastaste liikumist, sa ei suuda palli töödelda = Eesti neljas liiga.
                  Sa oled vähemuses, sa sa oled kaotuseisus, vastane on enesekindel, sa haarad initsiatiivi, sa ohustad vastaste väravat = tase.

                  Erinevalt osta-müü-vaheta-kõik-on-putš-ja-lootusetu vendadest tekitab minus vaid huvi, et kuhu jääb esimesel poolajal Meeskond (ja-jah see Truvateenuse osutaja)?

                  Nähes eile sellist asja, et Henderson ei suuda joosta, siis tekkis kuri kahtlus, et treeningutes on midagi valesti. Ja kui treeningus on mindagi valesti, siis tõsi ta on - mäng ei suju, sest keha ja vaim ei toeta teineteist (kes teab, see teab, kes ei tea, see ei tea).

                  Võib olla on lihtlabane põhjus CL ja manageri kogenematus selles valdkonnas?

                  Igatahes ma küsin Brendan - kas vasak- või paremsirge? (Get you shit together!)
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Skrtel oli ründes ohtlikum, kui Lambert. Võitis peapallid kõik ja avanes paremini-kiiremini.

                    Kommentaar


                      Markovic on idioot, tegi täitsa head mängu ja lõi teravust ja siis selline idiootsus. Njamh.
                      Teine poolaeg oli tegelikult juba mängu küll ja küll. Ja lõpus suutsime täiesti korralikku survet teha, palle võita ja teravust tekitada. Kui vaid suudaks edaspidi nii mängida nagu teine poolaeg siis oleks ehk lootust. Talvel tuleb korralik ründaja veel sisse tuua ja edasi vaadata. Eks tuleb EL kinni panna, mida ilmselt ei juhtu aga jamh. Tõsine piin on see hooaeg olnud.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Üürikeseks jäi see Champions League külastus. Mõne aasta pärast jälle?
                        Algselt postitas Plechazunga
                        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                        Hmm, that didn't really work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kõik, kes siin Euroopa Liigat mustama tulevad, võivad sinna kerida, kus päike ei paista. On ääretult oluline, et see võistlus on olemas ja loodetavasti võtab klubi teda tõsiselt. Jah, mul on au olla järgmine liige Stoki ignore-listis.
                          Kehvasti magatud öö järel on tunded üsna samad mis eile õhtul. Nuta või naera, meeskond vajab taaskord uut ülesehitust. Väheseid eilsest algkoosseisust tahaksin järgmisel hooajal 'poolis näha. Enrique ja Johnson on sisuliselt eilne päev ning Allenist ja Lucasest samuti mingit lisakvaliteeti välja ei pigista. Nende tegevus Baseli värava aegu ja üldse esimesel poolajal oli naeruväärne. Lambertist ei tahaks üldse rääkida, tema koht on hoopis teises klubis, ning SG võime kõva pressinguga 90 minutit vastu pidada on juba kõva kahtluse all. See on juba enamik eilsest 11-st. Mina paneks suure küsimärgi alla ka Hendersoni kvaliteedi, sest palliga söödumängus ta end kehtestada ei suuda. Sisuliselt jääbki Sterling ja keskkaitse ning väravavaht - viimastes võib teha mis tahes vangerdusi, aga ilma keskvälja toeta jäämegi neid väravaid sisse imema.
                          Kõige suurem pettumus oli eile, et Baseli mängijad olid üksühele tehniliselt niipalju üle ja võimelised mängima kaasaegset kõva pressinguga jalgpalli, mis on Liverpoolile must surm.
                          Euroopa Liiga võitja saab teadupärast järgmine hooaeg Meistrite Liigasse. Usun, et see on ikka õige suur motivaator paljudele tiimidele, kellel koduliigas see hooaeg väga hästi ei lähe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Aga nüüd on küll kahju sellest esimese mängu üleminutite daivist (Manquillo vist)..

                            Stok, lõpeta ära sellega, ei olnud seal mingit daivi. Väravavaht selgelt sõitis sisse Manquillole. Olukorrast näidati mängu ajal vaid ühte kaameranurka, kus kontakti polnud näha, ITV-s (vist?) pärast näidati teise nurga alt, et oli selge kontakt ning põhjus penalti andmiseks. Seega süüdista vastaste kaitsjat ja väravavahti, kes selle olukorra ära käkkisid, et meid Euroopa Liigasse aitasid.

                            Nagu juba ka öeldud, 1v1 vastu mängides jäävad kõik peale Sterlingu alla vastastele. Kuidas siis teravusi plaanitakse luua? Läbisöödud toimivad vaid siis, kui keegi ees häid jookse teeb. Seda meil pole juba hooaja algusest saati olnud, aga miks me siis nt Coutinho, Lallana pingile jätame? Johnson, Enrique, Allen, Henderson, Gerrard, Lambert - ma ei näe, kust tuleb nende meeste pealt see teravus, tõesti ei näe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kahtlemata on. Õnneks algab EL veebruaris, sest praeguse vormi pealt tunduvad EL võitmise naljad äärmiselt kohatud.
                              Parimal võimalusel saate ehk oma järjekordse Mersyside derby teha EL-i raames, aga ainult juhul kui mõlemad seda sarja piisavalt tõsiselt võtavad.

                              Kommentaar


                                kurat, kolm aastat olen oodanud.

                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                trollololololololoool
                                nädalavahetusel võidusakime. muah.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X