320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Warnock ja Peltier lahkusid väljakult juba esimesel poolajal.
    Sa paned selle kõlama nagu nad oleksid mänginud nii kohutavalt. Mõlemad lahkusid väljakult vigastuse tõttu. Peltier sai vigastada Bernardi täklingust, mille tulemusena tal põlves haav olevat olnud. Warnocki põhjus oli haigestumine.

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kaitses proovitud Gabriel Paletta ilmselgelt ei näidanud selliseid omadusi, mis teda lähiajal põhikoosseisu aitaks.

    Ja millise kristallpalli põhjal sa sellele järeldusele jõudsid? Kahes väravas olevat olnud kohalviibija sõnade järgi süüd parajalt Dudekil. Viimane värav oli Finnigani üks-üks olukord Dudekiga ja üks oli kaitsjast põrke võtnud Luque löök, mis küll kellegi süü ei olnud, et sisse läks.

    Sina ja su jaburad järeldused, et 1-4 saame kotti, siis olid kaitsjad sitad ja Newcastle domineeris mängu. Reaalsus on see, et Dudek möllis, samahästi oleks mäng võinud lõppeda ka viigiga ja vastastel oli pisut õnne.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Muidugi ei tohi pärast kaotust kedagi kritiseerida, välja arvatud vast neid üksikuid, kes parajasti Sajetsi ebasoosingus. Jabur indeed.
      Aga see selleks. Warnocki haigus ja Peltieri suuremat sorti kriimustus õnneks pikemat ravi ei vaja ja mehed on peagi taas mänguvalmis.
      Uustulnuk El Zharist lähemalt. Tegemist siis Prantsusmaal sündinud, kuid Marokot esindava 20-aastase ründajaga, kes unistab kohast põhikoosseisus. Nagu nad kõik.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Sajets Vaata postitust
        Sina ja su jaburad järeldused, et 1-4 saame kotti, siis olid kaitsjad sitad ja Newcastle domineeris mängu. Reaalsus on see, et Dudek möllis, samahästi oleks mäng võinud lõppeda ka viigiga ja vastastel oli pisut õnne.
        Eks need kolmeväravalised võidud enamasti tulevadki rämeda õnne pealt, nii et mcnamara, sinu asemel ma siin targematega ei vaidleks.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Muidugi ei tohi pärast kaotust kedagi kritiseerida, välja arvatud vast neid üksikuid, kes parajasti Sajetsi ebasoosingus. Jabur indeed.
          Sa oled ikka õrna hingega. Ma lihtsalt ei saanud aru, kust otsast oli nüüd Palleta see, kes vääris erilist negatiivset äramärkimist. Seda veel arvestades asjaolu, et järeldus tekkis kahe numbri pealt.

          Jaan: Muidugi mängis Newcastle 'Pooli reservid üle muuga kui õnnega. Oldi paremad ja kõik. Õnne all pidasin silmas Luque esimest väravat ja tegelikult sõnastasin end üldse valesti... pigem jäi mulje kohalviibinu kommentaare (kes ilustamisega silma ei paista) lugedes, et ise olime saamatud ja igasuguse õnneta ründes, sest keskväli olevat hoidnud palli kenasti, Zenden orkestreerinud keskel, kuid kaitsva pooliku puudumine maksis kätte. Minu kommentaar ei olnud mõeldud Newcastle'lt võidult väärtuse võtmiseks.

          PS. McN, ainuke Liverpooli mängija, kes on minu ebasoosingus, on Diao.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            blame diao!

            Kommentaar


              Paistab, et viiasattijad pakuvad kaheksateistkümnendamal selle kuu päeval uurimiseks Bordeaux ja Liverpooli vahelist mõõduvõttu. Ja seda koguni otse.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                rahvuskoondiste toredas spektaaklis teie Käut või kuidas iganes inglise idioodid ja Kaljuveer teda hääldavad olla vigastada saanud ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  rahvuskoondiste toredas spektaaklis teie Käut või kuidas iganes inglise idioodid ja Kaljuveer teda hääldavad olla vigastada saanud ?
                  Kusjuures see haige hääldus täiesti õige, olen kuulnud ka Hollandi kanalilt seda meest nii hüütavat. Seega peaks õige hääldus olema. Vot nii!

                  Kommentaar


                    minu hollandlastest tuttavad teda küll Käutiks ei kutsu, hollandi telekanaleid vaadand pole- seega selle kohta midagi öelda ei oska.
                    aga teemasse jäädes - on poiss terve ikka ?

                    Kommentaar


                      Siin siis üks video, kus öeldaks nagu midagi Käuti sarnast: http://youtube.com/watch?v=yYk5_WXr8ZM

                      Kommentaar


                        käut on õige hääldus. või vähemasti üks õigetest.
                        mõned hollandlased võivad mõistagi teisiti hääldada, sest väikeses Hollandis on teatavasti erinevaid dialekte terve hunnik.
                        ja tegelt võiks teema kokku võtta Dirki enda poolt kuskil Inglise pressis öeldud kommentaariga, mis kõlas umbes "hääldage kuidas tahate, jalgpalli mängin ma ikka ühtmoodi".
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          kokkuvõtteks hoopis- kui tõsine vigastus oli - tont selle hääldsuega.

                          Kommentaar


                            Kuyt unlikely to be fit for wednesday.
                            Ja edasist hooaega silmas pidades tundub mulle, et Gerrard vajab väga seda kolmapäevast puhkepäeva. Ehkki süda tilgub Inglismaa pärast verd...
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Keegi meist väga ei tea, sest van Bastengi ei tea ise. Ütles, et on väga ebatõenäoline, et Dirk kolmapäevaks terveks saab. Samas väänatud hüppeliiges nüüd nii tõsine vigastus ei ole. Ja sidemete kahjustusest pole nagu ka räägitud. Seega lootust on. Hoiame pöidlaid igatahes.
                              Last edited by Sajets; 09.10.06, 09:09. Põhjus: Kurat küll, esmaspäeva hommik ei vabanda välja minu nii halba sõnastust. Parandatud siis nüüd.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Lõpuks jõuti lõpule.
                                Liverpooli kodulehel taoti kuude kaupa trummi, et panna kokku nimekiri 100 klubi ajaloo kõige populaarsemast mängijast. Fänniküsitluse teel. Mulle jäigi lõpuks arusaamatuks, kas ritta pandi kõige popimad ja meeldejäävamad mehed või siis ikkagi need parimatest parimad.
                                Igatahes esikoht ei tekitanud küsimusi ei fännides ega ka asjatundjates, kes muidugi ka oma nimekirjadega välja tulid. King Kenny. Ei mingit küsimust. Edasi oli oodatult segasem. Fännid leidsid, et järgnevad Gerrard, Rush ja Fowler, viiendana John Barnes, seejärel Billy Liddell, Jamie Carragher, Kevin Keegan, mees-keda-ma-ei-nimeta ja Emlyn Hughes.
                                Asjatundjad, kes vist ikka kaldusid rohkem mängija üldpanuse poole 'pooli ajaloos (ja mitte hetkepopulaarsuse suunas), nõustusid vägagi Liddelli, Barnesi ja Hughesiga. Rushi figureerimine esikümnes ka küsimusi ei tekitanud. Ülejäänud aga küll.
                                Mehed, keda keegi ikka enam ei mäleta, jäid oodatult pingereas kaugemale. Elisha Scott või Albert Stubbins on täna pelgalt nimed, aga oli aeg... Nojah, mis sest enam.
                                Esmapilgul veidraid nimesid, mis tänasele fännile siiski üht-teist tähendavad, leiame päris mitu esisaja lõpuosast: Neil Mellor, Titi Camara ja Erik Meijer.
                                Lõpuks jääb ikkagi ebaselgeks, mida see nimekiri näidata võiks. LFC kodulehe tavakasutaja arusaama oma klubist, ilmselt. Nii et miks siis ka mitte.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X